Saltar al contenido

Що їдять аксолотлі в Minecraft?

15 de octubre de 2022

Аксолотлі – це істоти-амфібії, які вимагають певної уваги для шанувальників Minecraft. Ось усе, що вам потрібно про них знати.

Аксолотлі були додані в Minecraft в оновленні Minecraft Caves & Cliffs.

Змістовий покажчик

Для чого призначені аксолотлі в Minecraft?

Аксолотлі можуть з’являтися в будь-якому підземному джерелі води в Minecraft, припускаючи, що гравець виконує кілька застережень. До них відноситься необхідність, щоб підземне джерело води було в повній темряві та нижче рівня моря (y63).

Зазвичай вони байдужі до гравця, але можуть допомогти йому в битві з іншими підводними та ворожими істотами. Якщо гравець перемагає натовп, на якого нападає аксолотль, він отримує ефект статусу регенерації та знімає втому від гірничої справи, якщо вона зараз існує. Гравці також відкривають досягнення, об’єднавшись з аксолотлем. Досягнення називається Цілюща сила дружби!.

Якщо гравці хочуть порибалити або подорожувати під водою на велику відстань, гарною ідеєю буде найняти аксолотлів, щоб захистити їх у бою. Він може перемогти будь-що під водою, крім дельфіна чи черепахи.

Що їдять аксолотлі в Minecraft?

Аксолотлі їдять тропічну рибу, яка зазвичай мешкає в океанських біомах. Щоб нагодувати аксолотля, гравцям потрібно використовувати відро тропічної риби, а не окрему рибу.

Замість використання вудки гравці повинні зробити відро, а потім натиснути на блок води, що містить тропічну рибу, щоб захопити купу.

Тропічну рибу буває складно зловити, тому її також можна купити відро у Мандрівного торговця за один Смарагд.

Як отримати аксолотля в Minecraft?

Щоб отримати його, вам потрібно знайти його в підземних водних ресурсах. Звідти помістіть його у відро або прикріпіть до повідця. Також їх можна розводити, отримуючи більше аксолотлів.

Щоб розвести одного, коли у вас є два дорослих аксолотля, годуйте їх обох тропічними рибками, доки над ними не з’являться червоні сердечка. Це призводить до того, що дитинча аксолотля має колір одного зі своїх батьків. Щоб досягти зрілості, у грі потрібно приблизно 20 хвилин. Прискорити процес можна, використовуючи більше тропічних риб.

Чи можна приручити аксолотлів у Minecraft?

Гравці не можуть приборкати аксолотлів у загальноприйнятому розумінні. Однак вони не ворожі до гравця. Ви можете зібрати їх, помістити у відро та повернути додому в ставок чи озеро. До аксолотлю також можна прикріпити поводок, але істота загине через п’ять хвилин поза водою. Єдиний спосіб уникнути цього – дощ або гроза.

Який найрідкісніший колір аксолотля в Minecraft?

Майнкрафт аксолотлі доступні в п’яти різних кольорах. До них належать Люсі (рожевий), Дикий (коричневий), Золотий, Блакитний і Синій. Блакитний є найрідкіснішим типом і має 0,083% шансів на нерест природним шляхом або під час розмноження.

Не розраховуйте найближчим часом побачити блакитну. Це малоймовірно.

FAQ

 • Що випадають аксолотлі в Minecraft?

  Коли аксолотлі вмирають у Майнкрафт, з них зазвичай випадають сфери досвіду.

 • Що вбиває аксолотлів у Minecraft?

  Щоб вижити, аксолотлям у Minecraft потрібно бути у воді на глибині принаймні два квартали в межах 16 блоків водного шляху. Перебування поза водою більше п’яти хвилин вб’є їх. Аксолотлів також можна вбити, коли вони поза водою або пасажири в човні. Вони не гинуть на суші під час дощу чи грози.

 • Чи нападають аксолотлі на інших мобів?

  Аксолотлі атакуватимуть морських загроз, у тому числі утопленика. Однак вони не будуть нападати на дельфінів або черепах.

 • Чому аксолотлі не нападають на людей?

  Хоча аксолотлі іноді кусають своїх господарів, це не через агресію. Аксолотлі мотивовані їжею і можуть сприймати руки за їжу. В іншому випадку аксолотлі чутливі, і люди швидше зазнають ушкоджень, ніж нападу на них.