Skip to content

Який найкращий час доби для Twitter у Twitter?

8 de Липень de 2021

Якщо ви керуєте обліковим записом у Twitter для веб-сайту, бізнесу чи, можливо, з особистих причин, вам слід знати, чи бачать ваші послідовники та взаємодіють з вами. Знання найкращого часу доби для твіту дуже важливо, якщо ви хочете максимально використати свою присутність у соціальних мережах та максимізувати залучення.

Танасак Ванічпан / Getty Images

Проаналізуйте дані Twitter, щоб знайти найкращі часи для твітування

Buffer, популярний інструмент управління соціальними мережами, опублікував свої висновки про найкращий час доби для твіту. Результати були засновані на дослідженні Twitter, використовуючи дані, зібрані протягом декількох років із майже п’яти мільйонів твітів у 10000 профілів. Були враховані всі часові пояси, враховуючи найпопулярніший час для твіту, найкращий час для отримання кліків, найкращий час для вподобань та ретвітів та найкращий час для загальної участі. CoSchedule, інший популярний інструмент управління соціальними мережами, також опублікував власні висновки про найкращий час доби для твіту, використовуючи комбінацію своїх даних та даних, отриманих з понад десятка інших джерел, включаючи Buffer. Дослідження виходить за рамки Twitter, включаючи найкращі часи для Facebook, Pinterest, LinkedIn та Instagram.

Якщо ви хочете твітувати, коли всі інші є

За даними Буфера, найпопулярнішим часом для твіту, незалежно від того, де ви знаходитесь у світі, є:

 • Між 12:00 та 13:00

За даними CoSchedule, найкращий час:

 • Між 12:00 та 15:00 (особливо у робочі дні).
 • Прямо близько 17:00 (особливо в робочі дні).

Рекомендація, заснована на обох наборах даних: Твітувати близько полудня / опівдні. Протягом цього часу ваші твіти не обов’язково будуть сприйматися так легко, оскільки більша кількість твітів змагається за увагу. Ваші твіти можуть мати більше шансів бути поміченими, коли обсяг твітів менший. За словами Буфера, це між 3:00 ранку та 4:00 ранку

Якщо ваша мета – максимально збільшити кількість кліків

Згідно з даними Буфера, коли ви твітуєте посилання, щоб кудись відправити підписників, ви повинні прагнути твітувати:

 • Між 02:00 та 03:00
 • Точніше о 12:00 вечора
 • Між 18:00 та 19:00

Відповідно до даних CoSchedule, ви повинні твітувати:

 • Точніше о 12:00 вечора
 • Прямо близько 15:00
 • Між 17:00 та 18:00

Рекомендація, заснована на обох наборах даних: Твітувати близько полудня та поза робочим часом увечері. Опівдень, здається, тут виграшний проміжок часу, але не думайте, що ці години обсягу твітів нічого для вас не зроблять. Гучність очікувано низька в ранкові години, що, по суті, максимізує ваші шанси побачити свої твіти тим, хто прокинувся або скоро прокинеться.

Якщо ваша мета – максимізувати залучення

Отримання якомога більше лайків та ретвітів може бути важливим для вашого бренду чи бізнесу. Це означає, що за даними Буфера, ви захочете твітувати:

 • Між 21:00 та 22:00 (особливо, якщо ваша аудиторія в основному знаходиться в США).

Відповідно до даних CoSchedule, ви повинні твітувати:

 • Між 12:00 та 19:00 (спеціально для ретвітів).

Рекомендація, заснована на обох наборах даних: Проведіть власні експерименти протягом цих часових рамок. Спробуйте твітувати для вподобань та ретвітів (в ідеалі без посилань у ваших твітах) протягом полудня, вдень, рано ввечері та пізно ввечері. Дані з Buffer та CoSchedule конфліктують у цій галузі, тому часові рамки, які ви могли б написати в Twitter, дуже великі. Буфер переглянув понад мільйон твітів з американських акаунтів і дійшов висновку, що пізніші вечірні години найкращі для заручин. CoSchedule повідомляє результати, які були змішані відповідно до різних джерел, які він розглядав. Гуру цифрового маркетингу Ніл Патель заявив, що твіттинг о 17:00 веде до більшість ретвітів. Ell & Co. виявили, що найкращі результати ретвітів можна побачити в період з полудня до 13:00 та з 18:00 до 19:00. “Хаффінгтон Пост” повідомляє, що максимум ретвітів відбувається з обіду до 17:00. це твітувати в певний час і відстежувати, коли залучення здається найвищим.

Якщо ви хочете більше кліків плюс більше залучення

Якщо ви просто хочете, щоб ваші послідовники в Twitter взагалі що-небудь робили – натискайте, ретвітуйте, лайкуйте або відповідайте – дані буфера пропонують надсилати ваші твіти:

 • Між 02:00 та 03:00

Відповідно до даних CoSchedule, ви повинні твітувати:

 • Точніше о 12:00 вечора
 • Близько 15:00
 • Між 17:00 та 18:00

Рекомендація, заснована на обох наборах даних: Зробіть власні експерименти. Відстежуйте кліки та залучення до твітів у ранні ранкові години проти твітів у пікові денні години. Дані, засновані на двох дослідженнях, конфліктують між собою в області кліків та взаємодії, при цьому Буфер каже, що ніч найкраща, а CoSchedule – найкраща денна година. Буфер говорить, що найбільша кількість заручин відбувається серед ночі, між 23:00 та 5:00 ранку, що збігається з тим, коли обсяг низький. Кліки та залучення за твіт є найнижчими протягом традиційного робочого часу з 9:00 до 17:00. CoSchedule виявив, що як ретвіти, так і переходи були максимально збільшені протягом дня. Суперзірка соціальних мереж Дастін Стаут також не рекомендував твітувати протягом ночі, кажучи, що найгірші часи для твіту були між 20:00 та 9:00.

Важлива примітка

Якщо ви були здивовані, дізнавшись, наскільки різні ці висновки можуть базуватися на тому, звідки вони прийшли, ви не самотні. Майте на увазі, що ці цифри не обов’язково розповідають всю історію, а також були усереднені. Буфер додав примітку, в якій вказує, що кількість підписників певного акаунта може впливати на кліки та залучення. Дивлячись на медіану (середнє число всіх чисел), а не на середнє (середнє значення всіх чисел), можливо, вийшли більш точні результати, якби стільки твітів, включених до набору даних, не мали такої малої участі. Типи вмісту, день тижня та навіть обмін повідомленнями тут також відіграють важливу роль. Вони не були враховані в дослідженні.

Використовуйте цей час як орієнтири для експериментів

Немає гарантії, що ви отримаєте найбільше кліків, ретвітів, вподобань або нових підписників, якщо будете твітувати між часовими рамками, висновками з двох вищезгаданих досліджень. Ваші результати будуть різнитися залежно від вмісту, який ви видаєте, хто є вашими фоловерами, їх демографічними показниками, їх роботою, місцем знаходження, вашими стосунками з ними тощо. Якщо більшість ваших послідовників – це 9–5 працівників, які проживають у часовому поясі східних штатів США, твіттинг у будній день о 02:00 за тихоокеанським часом для вас може не спрацювати. З іншого боку, якщо ви націлюєтесь на дітей коледжу в Twitter, твітування пізно або рано вранці може принести кращі результати. Пам’ятайте про результати цього дослідження і використовуйте їх, щоб експериментувати зі своєю стратегією Twitter. Робіть свою розслідувальну роботу, виходячи з вашого бренду та аудиторії, і ви з часом розкриєте цінну інформацію про звички своїх читачів у твітері.