Saltar al contenido

Які аксесуари слід купувати з iPad?

22 de julio de 2021

Зараз iPad випускається у трьох різних розмірах, включаючи 7,9-дюймовий Mini, 9,7-дюймовий Air та новий 12,9-дюймовий iPad Pro. Це може достатньо ускладнити вибір вашої моделі iPad, але рішення на цьому не зупиняються. Після того, як ви зупинилися на iPad, вам потрібно буде з’ясувати, які аксесуари взяти з собою.

Змістовий покажчик

Справа

Одним аксесуаром, який захоче більшість власників iPad, є якийсь тип захисту для своїх нових інвестицій. Навіть якщо iPad ніколи не вийде з дому, одна крапля може призвести до тріщин екрану. Але який тип футляра ви повинні придбати для iPad? Конкретний випадок залежатиме від того, як буде використовуватися iPad. Найкращий футляр для мінімального захисту – це смарт-чохол, який продає Apple. Це захистить iPad від падінь і допоможе зберегти час автономної роботи, перевівши iPad у сплячий режим, коли кришка закрита. Це хороший випадок, якщо iPad рідко виходить з дому або зазвичай використовується в офісі, літаку чи готелі під час подорожі. Великим винятком тут є маленькі діти. Якщо малюк збирається регулярно користуватися пристроєм, можливо, краще вибрати з більшим захистом. Найкращі випадки максимального захисту включають Otterbox Defender та Griffin Survivor. Ці випадки найкращі, якщо ви плануєте використовувати iPad у поєднанні з кемпінгом, їздою на велосипеді чи іншими видами активного відпочинку.

Клавіатура

Навіть якщо ви не купуєте iPad Pro, який підтримує нову розумну клавіатуру, існує безліч різних клавіатур, які чудово працюють з iPad. Ви навіть можете придбати футляр для клавіатури, який поєднує в собі клавіатуру та чохол, щоб створити дуже вигляд ноутбука для вашого iPad. Але якщо у вас є iPad або у вас є робота, яка вимагає великого письма, і ви не плануєте використовувати iPad для цього, найкраща порада – почекати кілька тижнів, перш ніж інвестувати в клавіатуру. Багато людей дуже здивовані, наскільки багато вони можуть досягти за допомогою екранної клавіатури, і хоча це не сильно рекламується, iPad дуже добре справляється з голосовим диктуванням. І якщо ви купуєте цей чудовий великий iPad Pro, ви точно захочете почекати на клавіатурі. Екранна клавіатура на iPad Pro має клавіші того ж розміру, що і на повнорозмірній клавіатурі. Він також включає рядок із цифровими клавішами, тому вам не потрібно гортати вперед-назад між алфавітним макетом та числовим макетом. Багато людей в кінцевому підсумку захочуть, щоб фізична клавіатура поєднувалася з їх iPad, але не слід поспішати купувати її поряд з iPad, якщо ви думаєте, що зможете обійтися без неї.

Навушники

Один аксесуар, який ви можете втратити, купуючи iPad, – це хороша пара навушників. IPad має приємний звук – для планшета. Дуже мало планшетів (або смартфонів) мають справді хороший звук, незважаючи на всі хвастощі, які вони можуть робити в рекламних роликах. Великим винятком тут є iPad Pro, який насправді має дуже хороший звук прямо з коробки. Якщо ви думаєте, що можете дивитись багато фільмів або використовувати iPad як портативну радіостанцію, що чудово справляється, враховуючи всі варіанти потокової музики для неї, можливо, ви захочете інвестувати в деякі навушники. IPad найкраще поєднувати з бездротовими навушниками. Це не телефон, який легко поміщається в кишені. І якщо ви плануєте слухати музику або переглядати фільми під час тренування, бездротовий зв’язок є обов’язковою умовою. Бездротова версія Beats Solo займає перше місце серед навушників, але є безліч інших варіантів, якщо ви не хочете витратити на навушники майже стільки, скільки витратили на планшет.

Док

Apple випустила кілька аксесуарів для оригінального iPad, включаючи док-станцію та док-станцію з приєднаною клавіатурою. Ідея док-станції для вашого iPad, здається, не подобалася Apple, але є безліч варіантів, якщо ви хочете док-станцію для свого iPad. Вам потрібна док-станція для вашого iPad? Якщо ви збираєтеся використовувати iPad для роботи, подібно до робочого столу чи ноутбука, док-станція може бути хорошим аксесуаром. Багато футлярів також можуть бути подвійними підставками для iPad, але вони не завжди працюють так, як на малюнку.

Ігровий контролер

IPad завжди був чудовим для ігор, і після того, як деякі видавці ігор випустили власні контролери, які працювали лише з їхніми іграми, Apple вступила у створення стандарту «MFI» (Made for iOS). Ігровий контролер MFI працюватиме з низкою ігор. Звичайно, всі ігри чудово працюють з сенсорним екраном, тому ігровий контролер не є необхідним аксесуаром. Але якщо ви або хтось із родини збираєтеся грати у багато ігор, особливо таких, як шутери від першої особи, які не працюють так добре з сенсорним управлінням.

Apple TV

Оскільки вони намагаються контролювати наші вітальні, Apple може не сподобатися ідеї Apple TV аксесуар для iPad, але ці два, безумовно, доповнюють одне одного по-різному. Ви можете не тільки використовувати Apple TV для перегляду тих самих фільмів і прослуховування тієї ж музики, яку придбали на своєму iPad, але ви також можете перенести екран вашого iPad на ваш HDTV, використовуючи AirPlay, щоб дозволити Apple TV показувати те, що є на вашому iPad. Це означає, що ви можете грати в ігри iPad на великому екрані.

Стилус

Новий олівець Apple може працювати лише з iPad Pro, але це не єдиний стилус, доступний для iPad. І якщо ви не професійний художник, ви, мабуть, не будете інвестувати в ноутбук на 800 доларів + для малювання. Якщо ви купуєте iPad у подарунок, стилус є чудовим аксесуаром для художників, які люблять малювати або малювати. Існує ряд чудових додатків, якими можна скористатися стилусом.