Saltar al contenido

Які програми постачаються з iPad?

17 de julio de 2021

Чи знали ви, що найкращі програми для iPad вже є на вашому пристрої? Apple включає в себе ряд додатків з iPad, включаючи музичний плеєр, календар, карти, нагадування тощо. Тому, перш ніж зайти в магазин додатків у пошуках ідеального додатка, ви захочете ознайомитись із тим, які програми постачаються з iPad .

Дитина в навушниках за допомогою планшета.

Caiaimage / Пол Бредбері / Getty Images

Змістовий покажчик

Сірі

Ми почнемо з програми, якої немає навіть на головному екрані. Siri є помічником розпізнавання голосу на iPad, і, на жаль, коли врахувати, наскільки Siri може підвищити продуктивність, нові користувачі часто не помічають її. Активуйте Siri, утримуючи кнопку Home на кілька секунд, і взаємодійте з нею звичайною мовою. Наприклад, «Яка погода на вулиці?» отримає прогноз, а «Запуск календаря» відкриє додаток Календар.

Програми на головному екрані

Ці програми завантажуються на головний екран iPad. Пам’ятайте, що на головному екрані може бути кілька сторінок, тому, щоб переглянути всі ці програми, вам, можливо, доведеться провести пальцем на другу сторінку. Це можна зробити, поклавши палець на праву сторону екрана і перемістивши його в ліву сторону екрана, не піднімаючи. Оскільки ви, мабуть, не будете використовувати всі ці програми, можливо, ви захочете видалити ті, якими ви ніколи не будете користуватися, або просто перемістити їх у папку.

 • FaceTime. FaceTime – це програмне забезпечення для відеоконференцій, яке пов’язує iPhone, iPad і iPod Touch. Вперше представлений на iPhone, насправді досить просто використовувати FaceTime на iPad. Ви можете здійснювати дзвінки FaceTime через 4G або Wi-Fi, і якщо вам не подобається ідея відеоконференцій, ви також можете здійснювати звукові дзвінки через FaceTime.
 • Календар. Додаток календаря дозволить вам налаштовувати події та ділитися ними через iCloud з будь-якими іншими сумісними пристроями, такими як ваш iPhone. IPad також може брати участь у подіях, які надсилаються вам поштою або через iMessage. Ви також можете додати до Календаря, сказавши Сірі «Запланувати зустріч з Майклом на завтра о 9 ранку».
 • Фотографії. Куди йдуть усі ті фотографії, зроблені вами за допомогою камери та фотокабіни? Вони переходять до внутрішньої папки, до якої можна отримати доступ за допомогою програми Фото. Ви також можете налаштувати цю програму на слайд-шоу. Якщо ви не збираєтеся використовувати свій iPad для зйомки багатьох фотографій, ця програма стане чудовим кандидатом для переходу на головний екран.
 • Камера. IPad 2 додав як фронтальну, так і задню камеру, і доступ до обох можна отримати через додаток Camera. Просто натисніть кнопку у верхньому правому куті, щоб перемикатися між камерами. Ви також можете перейти з режиму зображення у режим відео з перемикачем внизу праворуч.
 • Контакти. IPad підтримує як обмін миттєвими повідомленнями через додаток Повідомлення, так і відеоконференції через додаток FaceTime, тому наявність контактів на iPad може бути дуже зручним. Найкраще, ці контакти можна синхронізувати з вашим iPhone через iCloud, тому вам ніколи не доведеться турбуватися про те, щоб вручну вводити контакти з телефону.
 • Годинник. Додаток Годинник містить будильник, секундомір і таймер. Він також має функцію перед сном, яка рекомендує час сну на основі ваших режимів сну. І, звичайно, це дасть вам як поточний час, так і поточний час у різних місцях світу. Ви навіть можете додати конкретне місце до світового годинника, і якщо ви не хочете шукати програму, ви можете встановити таймер, сказавши Siri «встановити таймер на 10 хвилин».
 • Карти. Не відкидайте додаток Карти лише тому, що у вашому автомобілі може бути встановлений GPS. Карти стали чудовою альтернативою пошуку Google із можливістю розміщення ресторанів та підприємств у певній місцевості. Це робить його чудовим способом знайти найближчий кінотеатр, розважальні атракціони або чудове місце для покупок одягу. Це також пов’язано з Yelp, так що ви можете отримувати миттєві огляди результатів пошуку.
 • Додому. Якщо вас цікавить «розумна» технологія, ви захочете ознайомитися з HomeKit на своєму iPad. Це програма, яка буде відстежувати всі різні розумні пристрої у вашому домі, такі як розумний термостат, замок вхідних дверей або гаражні ворота.
 • Відео. Додаток для відео – це місце, де ви відтворюєте фільми та телевізійні шоу, які купуєте в iTunes або передаєте на iPad із особистої бібліотеки. Додаток для відео також може відтворювати фільми із хмари, тому, якщо ви купили фільм із iTunes на своєму ПК, ви можете відтворити його на своєму iPad, не передаючи його.
 • Примітки. Еквівалент Notepad у Windows, програма Notes робить саме так, як ви очікували: дозволяє вводити швидку нотатку. Але не відкидайте це. Оскільки ви можете зберігати нотатки в iCloud, це чудовий спосіб створити список продуктів, який ви можете ввести на своєму Mac або iPad, а потім переглянути на своєму iPhone у магазині. Він також підтримує малювання, зображення та базове форматування, як напівжирний шрифт, курсив тощо. О, оскільки нотатками можна ділитися (та редагувати) з іншими людьми, це хороша альтернатива для невеликих спільних робіт.
 • Нагадування. Додаток Нагадування може слугувати двом цілям. По-перше, він чудово підходить для налаштування нагадування. Ви можете вибрати день і час для нагадування і навіть регулярно повторювати його. По-друге, це може бути чудовим списком завдань. І нарешті, легко сказати Сірі «нагадати мені винести сміття завтра вранці».
 • Новини. Додаток Новини – чудовий спосіб розпочати ранок. Коли ви вперше запускаєте Новини, вам буде запропоновано вибрати деякі з ваших улюблених тем. Після того, як ви його налаштуєте, News надасть вам кураторський погляд на новини з акцентом на ці теми. Додаток News бере вміст з Інтернету, тому ви будете читати статті з New York Times, Wall Street Journal тощо.
 • Магазин iTunes. Версія магазину для iPad має більшість тих самих функцій, що і версія для ПК. Ви можете придбати фільми для відтворення за допомогою програми «Відео», а музику для відтворення за допомогою програми «Музика». Ви також можете завантажити будь-яку музику, яку ви придбали за допомогою iTunes, на свій ПК, не підключаючи iPad до ПК.
 • Магазин додатків. В App Store починається все найцікавіше. Ця програма використовується для придбання ігор та програм для вашого iPad. І не хвилюйтеся, навіть якщо ви не хочете витрачати гроші на програму, для iPad існує безліч чудових безкоштовних додатків.
 • iBooks. IPad робить чудовий eReader і підтримує різні сторонні читачі, такі як Amazon Kindle, але iBooks може бути найкращим пристроєм для читання iPad. Він має ті додаткові штрихи, якими славиться Apple, і включає здоровий магазин із майже будь-якою книгою, яку ви можете собі уявити.
 • Налаштування. Усі налаштування як для iPad, так і для різних програм включені в програму Налаштування. Ви можете обмежити сповіщення, вимкнути Wi-Fi, додати батьківські обмеження та налаштувати свої облікові записи електронної пошти в додатку Налаштування.
 • Поради. Якщо ви тільки починаєте роботу з iPad, можливо, ви захочете переглянути поради. Цей додаток – це саме те, що ви думаєте: набір порад та підказок, щоб отримати більше можливостей від роботи з iPad.
 • Підкасти. Інтернет багато в чому змінив світ, включаючи можливість будь-кого вести власне ток-радіо-шоу. Подкасти можуть варіюватися від освітніх до розважальних і майже всього, що між ними. Як і програми iBooks, Video та Music, програма Podcasts дозволяє додавати та впорядковувати свої подкасти.
 • Фотобудка. Цей акуратний додаток дозволить вам робити веселі фотографії, включаючи фотографію з ефектом закрутки, яка зробить зображення таким, наче зроблене через дзеркало цирку, і ефект розтягування, який може створити найдовший підборіддя у світі.
 • Знайдіть iPhone. Після всього цього часу програма Find My iPad все ще називається Find iPhone. Але він діє однаково незалежно від того, якщо ви запускаєте його на iPhone, iPad або на своєму ПК через icloud.com. Поки у вас увімкнено функцію Find My iPad, програма «Знайти iPhone» покаже вам, де знаходяться ваші пристрої iOS (iPad, iPhone, iPod Touch тощо).
 • Знайти друзів. Ця програма в основному є програмою Find iPhone для своїх друзів. Ви можете поділитися своїм місцезнаходженням, щоб ваші друзі знали, де ви знаходитесь, і якщо вони поділяться з вами, функція «Знайти друзів» покаже вам, чим займаються ваші друзі в будь-який момент.
 • Файли. Одне з найкращих нещодавніх доповнень до iPad – це програма Файли, яка дозволяє отримувати доступ до локальних документів та файлів на хмарних сервісах, таких як iCloud Drive та Dropbox, у одному місці. У поєднанні з функцією перетягування це робить потужний удар на два-два для управління файлами.
 • iCloud Drive. Ця програма не встановлюється автоматично, але, якщо ви користуєтесь послугами iCloud, може знадобитися її встановити. В основному це файловий менеджер для програм, які використовують iCloud Drive, таких як Pages або Numbers.

Програми на док-станції для iPad

Док-станція – це панель внизу дисплея iPad. IPad постачається з чотирма програмами на док-станції, але насправді вміщує до шести. Переміщення програми на док-станцію дозволяє швидко отримати до неї доступ навіть під час прокрутки сторінок програм.

 • Повідомлення. Програма «Повідомлення» дозволить безкоштовно надсилати миттєві повідомлення кожному, хто має iPad, iPhone або iPod Touch. Повідомлення – це чудовий спосіб зменшити рахунок за текстові повідомлення, якщо у вас немає щомісячного плану.
 • Сафарі. Це веб-браузер за замовчуванням для iPad. Таким чином, це робить чудового кандидата для того, щоб залишитися на лаві підсудних. Ви побачите, що iPad робить чудовий спосіб перегляду веб-сторінок.
 • Пошта. Поштову програму можна налаштувати за допомогою налаштувань. Він підтримує Gmail, Yahoo mail, Hotmail, AOL mail та більшість інших форм електронної пошти. Додаток Mail має універсальний вигляд, який відображає всю вашу вхідну електронну пошту, а також вхідні скриньки, розбиті конкретним клієнтом. Це також чудовий кандидат для того, щоб залишитися на лаві підсудних.
 • Музика. Музичний додаток дозволить відтворювати музику, завантажену з магазину iTunes або синхронізовану з вашого комп’ютера. Ви також можете відтворювати музику на ПК без синхронізації з iTunes, використовуючи функцію спільного доступу додому.

Додаткові програми, які ви могли встановити

Не всі iPad є рівними. Apple почала передавати свій пакет програм iWork та iLife новим власникам iPad кілька років тому, але замість того, щоб використовувати дорогоцінний простір для зберігання цих програм, Apple попередньо завантажує їх на пристрої з більшою ємністю. Але якщо ви придбали новий iPad протягом останніх кількох років, ви все одно можете завантажити ці програми безкоштовно з App Store.

 • Сторінки. Додаток Pages – це текстовий процесор, подібний до Microsoft Word. Він цілком підходить для більшості особистих та легких бізнес-потреб.
 • Числа. Це еквівалент Apple у програмі Excel, але не відкидайте його з рук. Він має багато тих самих функцій, що і Excel.
 • Основна доповідь. Останньою програмою в наборі iWork є презентаційний пакет програм під назвою Keynote. Як і сторінки та цифри, Keynote пов’язаний з iCloud Drive, тому ви можете створювати електронну таблицю на своєму Mac, редагувати її на своєму iPhone та показувати на своєму iPad.
 • Гаражний діапазон. Музична студія Apple досить весела, щоб дозволити вам грати на віртуальних інструментах, і досить потужна, щоб група могла записати пісню з кількома композиціями.
 • iMovie. Мабуть, найкращий додаток для особистого користування, iMovie дозволяє редагувати та поєднувати домашні відеоролики або створювати веселий трейлер фільму з відео, зробленого на вашому iPad.