Saltar al contenido

Які формати аудіофайлів можуть відтворювати iPhone?

15 de abril de 2021

Існує помилкова думка, що iPhone підтримує лише формат AAC і що для відтворення аудіо його потрібно придбати в iTunes Store. Причина плутанини полягає в тому, що музика, завантажена з iTunes, має формат AAC. Однак ви можете зберігати музику в iTunes з інших джерел, і більшість із цих аудіоформатів підтримуються на iPhone.

Підліток слухає mp3-плеєр до стіни з графіті

Фотографія Бена Пайпа / Getty Images
Є багато місць, де можна безкоштовно завантажити музику для свого iPhone, а також сайти, присвячені безкоштовному завантаженню мелодії дзвінка.

Змістовий покажчик

Які аудіофайли може відтворювати iPhone?

Знання, які аудіоформати підтримує iPhone, важливо, якщо ви хочете використовувати телефон як портативний медіаплеєр. Є велика ймовірність, що ваша музична колекція є сумішшю аудіоформатів, якщо ви отримуєте свої пісні з розірваних компакт-дисків, оцифрованих касетних стрічок та торрент-сайтів. Ось аудіоформати, які може використовувати iPhone:

Розширення файлу Формат файлу Опис
AAC AAC-LC (AAC низької складності) Формат аудіо з втратами, оптимізований для потокового передавання аудіо та додатків із низьким бітрейтом
AAC HE-AAC і HE-AAC v2 (високоефективне вдосконалене аудіокодування) Обидві версії мають формати стиснення з втратами, які добре підходять для програмних медіаплеєрів, потокової музики та інтернет-радіо. Файли HE-AAC також називаються файлами MPEG-4 AAC.
AAC AAC захищений Усі пісні, продані на iTunes до 2009 року. Формат із втратами, що включає цифрове управління правами (DRM). Ви не можете записати їх на компакт-диски.
M4A Apple Lossless Не втрачає якість музичних композицій. Це схоже на FLAC.
FLAC FLAC (Безкоштовний аудіокодек без втрат) Забезпечує стиснення цифрового звуку без втрат. При декомпресії звук ідентичний оригіналу.
WAV, AIFF, AU, PCM Лінійний PCM Дані, які часто використовуються на аудіо компакт-дисках, не стискаються, тому файли великі, але якість хороша.
MP3 MP3 Формат з втратою та найпопулярніший із типів аудіо, що використовується для цифрової музики.
AC3 Dolby Digital Формат з втратою, який містить до шести музичних каналів.
Dolby Digital Plus (E-AC-E) Покращена версія Dolby Digital, яка пропонує підвищений бітрейт і підтримку більшої кількості аудіоканалів.
AA Звукові формати (2, 3 та 4) Lossy format 2 забезпечує 8 кбіт / с звуку, нарівні з радіостанцією AM. Формат 3 зі швидкістю 16 кбіт / с забезпечує звук, рівний звуку FM-радіо. Формат 4 із швидкістю передачі даних 32 кбіт / с має якість звуку, порівнянну з MP3.
AAX Покращений звук Нестиснуте та 64 кбіт / с, вважається, що має звук якості CD. Видає звук, який перевершує звукові формати 2, 3 та 4. Це файли більших розмірів, ніж файли форматів із втратами.

Не всі ці формати використовуються з музикою, але всі вони підтримуються iPhone в тому чи іншому місці.

Формати стиснення Lossy проти Lossless

Стиснення з втратою видаляє інформацію з пауз і порожніх проміжків в аудіозаписі, що робить файли з втратами набагато меншими, ніж файли без втрат або нестиснуті файли. Якщо ви аудіофіл, який робить якісний звук пріоритетом, не перетворюйте свою музику у формат з втратами. Для більшості слухачів програш з втратою працює чудово, однак, коли ви зберігаєте музику на своєму iPhone, а не передаєте її, розмір має значення.

Як конвертувати музику з непідтримуваних форматів

Якщо у вас є пісні у форматі, який iPhone не відтворюватиме, ви можете конвертувати їх кількома способами. Найпростіший спосіб відтворення аудіо у форматі, який підтримує iPhone, – це використання iTunes для конвертації пісень. Однак, якщо музика не зберігається в iTunes, є також конвертери аудіофайлів, якими ви можете скористатися.

Інші способи прослуховування аудіо на iPhone

Вам не потрібно зберігати аудіофайли на своєму пристрої, щоб слухати MP3 та інші формати на вашому iPhone. Існують Інтернет-служби, які зберігають музику та інші типи аудіо для вас, а потім доставляють їх на ваш iPhone через потокове передавання. Наприклад, слухайте подкасти на своєму телефоні, налаштовуйтесь на радіостанції в Інтернеті, транслюйте аудіокниги на iPhone, вивантажуйте музику з телефону в Інтернет-службу зберігання файлів або отримуйте музику з музичної служби передплати. Більше від tebapit

 • Визначення MP3 та AAC

  Чим MP3 відрізняється від AAC?

 • Молода людина, запис аудіо на ноутбуці

  Як конвертувати AAC в MP3 за допомогою iTunes

 • Перетворення iTunes AAC в MP3

  Як конвертувати пісні iTunes в MP3

 • Людина за допомогою смартфона з ноутбуком

  Скільки пісень вміщує гігабайт сховища?

 • Логотип FLAC

  Як відтворювати файли FLAC на iPhone

 • Файл WAV перетворюється в MP3

  6 найкращих програм безкоштовного програмного забезпечення для перетворення аудіо

 • MP3-плеєри, сумісні з iTunes

  Чи можуть MP3-програвачі використовувати iTunes Music?

 • Анімація клацання файлу M4B

  Що таке файл M4B?

 • Музикант, що сидить перед iTunes на ноутбуці, волосся задувається назад

  Як імпортувати завантажену музику в iTunes

 • Художній рендерінг музичних компакт-дисків

  Як використовувати iTunes для створення MP3-файлів, AAC-файлів тощо

 • Знімок екрана декількох файлів MP3 у Windows 10

  Що таке файл MP3?

 • Жінка лежить на дивані за допомогою смартфона.

  Що таке RealTones?

 • Записи подані в різні категорії

  Посібник із сумісності формату файлу IPod

 • Усміхається жінка з навушниками текстові повідомлення на мобільний телефон у велосипеді магазин

  Як вручну додати музику до iPhone

 • Різні види музичних файлів у вікні комп’ютера

  Чим відрізняються формати аудіофайлів і що це означає для слухачів

 • Жінка слухає музику

  Які типи аудіофайлів підтримує iPad?

tebapit

Слідуй за нами

 • Facebook

 • Про нас
 • Рекламуйте
 • Політика конфіденційності
 • Політика щодо файлів cookie
 • Кар’єра
 • Редакційні вказівки
 • Зв’язок
 • Умови користування
 • Конфіденційність ЄС
 • Повідомлення про конфіденційність у КаліфорніїВаші права на конфіденційність

tebapit та наші сторонні партнери використовують файли cookie та обробляють особисті дані, такі як унікальні ідентифікатори, на основі вашої згоди зберігати та / або отримувати доступ до інформації на пристрої, показувати персоналізовану рекламу та для вимірювання вмісту, аналізу аудиторії та розробки продукту. Щоб змінити або скасувати вибір вашої згоди для tebapit.com, включаючи ваше право на заперечення, де використовується законний інтерес, натисніть нижче. Ви можете будь-коли оновити свої налаштування за посиланням «Конфіденційність ЄС» унизу будь-якої сторінки. Цей вибір буде повідомлений нашим партнерам у всьому світі і не впливатиме на дані веб-перегляду. Список партнерів (постачальників)

Ми та наші партнери обробляємо дані для:

Активно скануйте характеристики пристрою для ідентифікації. Використовуйте точні дані геолокації. Зберігайте та / або отримуйте доступ до інформації на пристрої. Виберіть персоналізований вміст. Створіть персоналізований профіль вмісту. Вимірюйте ефективність реклами. Виберіть основні оголошення. Створіть персоналізований профіль оголошень. Виберіть персоналізовану рекламу. Застосовуйте дослідження ринку, щоб генерувати уявлення про аудиторію. Виміряйте продуктивність вмісту. Розробляти та вдосконалювати продукти. Список партнерів (постачальників)