Skip to content

Як автоматично видалити стару пошту в Mozilla Thunderbird

4 de Липень de 2021

Що знати

 • Для однієї папки перейдіть до Властивості папки > Політика утримання > Видалити повідомлення віком понад __ днів > ввести час> гаразд.
 • Для цілого облікового запису перейдіть на Преференції > Налаштування аккаунта > Видалити всі, крім останніх __ повідомлень > введіть номер> гаразд.

У цій статті пояснюється, як автоматично видалити стару пошту з папки або цілого облікового запису в Mozilla Thunderbird 68 або новішої версії у Windows 10, 8 або 7; Mac OS X 10.9 або новішої версії; та GNU / LINUX.

Видалити стару пошту автоматично з папки

Ви можете налаштувати Thunderbird на автоматичне видалення старих повідомлень у кожній папці Mozilla. Те, що корисно для папок Смітник, також чудово підходить для RSS-каналів, наприклад.

 1. Клацніть правою кнопкою миші потрібну папку.

 2. Виберіть Властивості з меню.

 3. Перейдіть до Політика утримання вкладку.

  Знімок екрана вкладки

 4. Переконайтесь Використовуйте за замовчуванням сервер або Використовувати налаштування мого облікового запису не перевіряються.

 5. Виберіть будь-який Видалити всі, крім останніх __ повідомлень (або Видалити всі повідомлення, крім останніх __) або Видалити повідомлення віком понад __ днів. Як правило, переконайтеся Завжди зберігайте повідомлення із зірочкою перевіряється; це дозволяє легко зберегти електронні листи.

  Знімок екрана вкладки

 6. Введіть бажаний час або кількість повідомлень. Зберігання близько 30 днів або 900 повідомлень у Сміття папка зазвичай працює нормально. Навіть для чогось на зразок папки “Вхідні” за замовчуванням може працювати 182 дні (приблизно 6 місяців).

 7. Виберіть гаразд.

Видаліть стару пошту автоматично для цілого облікового запису

Встановіть політику за замовчуванням для облікового запису, де Mozilla Thunderbird видаляє старі електронні листи між папками в обліковому записі. Майте на увазі, що повідомлення, які ви хочете зберегти, можуть випадково видалитись за допомогою цього налаштування.

 1. Виберіть Преференції > Налаштування аккаунта з меню Mozilla Thunderbird. Ви також можете вибрати Інструменти > Налаштування аккаунта (Windows, Mac) або Редагувати > Налаштування аккаунта (Linux) з меню.

 2. Для локальних папок та облікових записів електронної пошти POP перейдіть до Дисковий простір категорія для потрібного облікового запису (або Локальні папки).

 3. Для облікових записів електронної пошти IMAP перейдіть до Синхронізація та зберігання категорія для потрібного рахунку в Налаштування аккаунта вікно.

 4. Переконайтеся, що ви перевірили Видалити всі, крім останніх __ повідомлень або Видалити повідомлення віком понад __ днів.

 5. Якщо буде запропоновано, виберіть гаразд в Підтвердьте постійне автоматичне видалення повідомлень діалогове вікно.

 6. Клацніть гаразд.