Saltar al contenido

Як автоматично додавати дні народження до календаря Google

16 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • У Google Календарі виберіть Головне меню. Під Мої календарі, виберіть Дні народження встановіть прапорець, щоб увімкнути календар народжень.
 • Іменини синхронізуються автоматично через Контакти Google. Ви повинні встановити дні народження в Контакти, щоб вони відображались у Календарі.

Якщо ви встановили дні народження в Контакти Google, ці дні народження автоматично додаються до вашого календаря Google, коли ви синхронізуєте Google Calendar з контактами Google. У цьому посібнику ми покажемо вам, як додати дні народження до Календаря Google у браузері на настільному комп’ютері, як і будь-яку іншу подію.

Як додати календар народжень у Google Календар

Увімкнення календаря днів народжень у Календарі Google відбувається швидко і безболісно.

 1. Відкрийте Google Calendar.

 2. У верхньому лівому куті виберіть меню гамбургера. За потреби виберіть Мої календарі стрілка спадного меню, щоб розгорнути цей розділ. Якщо ліве верхнє меню вже відкрите, коли ви виберете меню гамбургера, воно закриється. Якщо меню закривається, просто натисніть його ще раз, щоб відкрити його знову.

  Календар Google, що відображає перегляд тижня та меню

 3. Виберіть Дні народження щоб увімкнути його.

  Календар Google, що відображає перегляд тижня та дні народження

  Якщо ви не бачите Дні народження виберіть, виберіть Контакти.

 4. Іменини з ваших контактів Google тепер мають з’являтися в Календарі Google. На відміну від інших календарів, календар днів народжень не можна налаштувати для надсилання сповіщень. Якщо вам потрібні нагадування про день народження в Google Календарі, скопіюйте окремі дні народження в особистий календар, а потім налаштуйте там сповіщення.