Skip to content

Як аніматика використовують у кіно та анімації

10 de Липень de 2021

Можливо, ви чули цей термін аніматичний раніше, або, можливо, ви чуєте це вперше саме зараз. Аніматик – це інструмент попереднього виробництва, який використовується як у кіно, так і в анімації, хоча його частіше називають аніматиком в обстановці анімації. Раніше ми говорили про те, що таке раскадровка, і один крок далі, що призводить до того, що таке анімація. Отже, раскадровка – це серія зображень, викладених, щоб показати напрямок, а також візуальне зображення візуалів кожної сцени. Аніматик робить ці окремі зображення, поміщає їх у файл відео та додає звук. Ви по суті перетворюєте свою розкадровку у фільм. Порівняння Короля Левів між розкадровкою та фінальною анімацією також є прикладом анімації. Вони зробили нерухомі зображення розкадровки, вивели їх за часом і перетворили на фільм, зробивши з нього анімацію.

Перетворення раскадровки в анімацію

То яка користь від того, щоб взяти раскадровку та перетворити її на анімацію? Добре, якщо перетворити його на анімацію, видаляється багато пояснень, які потрібно зробити під раскадровкою або кимось, хто їх презентує. Аніматик говорить набагато більше за себе, оскільки рухається і веде діалог. Це також набагато чіткіше уявлення про те, як буде виглядати готовий продукт. Працюючи в анімації, ви часто виявляєте, що показуєте незавершені роботи людям, які не знайомі з мистецтвом, тому їм може бути важко уявити закінчений проект із грубої роботи. Аніматик набагато ближче до готового продукту, тому людям легше уявити, як він буде просочуватися. Під час перегляду анімаційного фільму “Час пригод” ви можете уявити, як ви знаєте, як виглядатимуть персонажі в сценах, де вони малюють як ескізи, це коротший стрибок для уяви.

Перевага аніматика

Найбільша перевага аніматика, хоча він допомагає визначити час. Переглядаючи раскадровку, ви можете визначити, скільки часу триває кожна сцена, за тим, як довго ви переглядаєте окрему картину. Якщо ми дивимося на першу картину з півгодини з якоїсь дивної причини, це означає, що перший постріл у нашій інтерпретації раскадровки займає півгодини. Аніматік дозволяє надзвичайно точно повідомляти, скільки часу тримається кожен кадр, і терміни для всього твору. Ви дійсно стикаєтеся з часом, коли відбувається якась дія, або коли може статися переміщення камери або коли відбувається діалог стосовно дії.

Animatic корисний при роботі з групою

Отже, коли його передають аніматору, вони точно знають, що намалювати і як намалювати з розкадрування, а також точно, скільки часу це має тривати завдяки аніматику. Як і розкадровки, вони дуже корисні, коли ви працюєте в групі, а не просто самі. Працюючи на самоті, ви не можете зробити анімацію для чогось, тому що у вас все це вже в голові, але деякі люди це роблять, тому що це допомагає керувати їх робочим процесом. Вам просто потрібно спробувати обидва способи і подивитися, який з них геліє краще з вами! Отже, підсумовуючи, анімація – це раскадровка, перетворена у фільм, до якої додано ключові фрагменти звукових ефектів, музики або діалогу. Аніматик точно вказує, як довго триватиме кожен постріл і дія, вичерпуючи час розкадрування, щоб відобразити останню частину анімації.