Skip to content

Як безкоштовно отримати обліковий запис Яндекс.Пошти

19 de Серпень de 2022

Що потрібно знати

 • Перейдіть на сторінку https://mail.yandex.com/ і виберіть Створити аккаунта потім заповніть реєстраційну форму, щоб створити обліковий запис Яндекс.Пошти.
 • Ви можете отримати доступ до свого облікового запису Яндекс.Пошта з будь-якого веб-браузера або через інші поштові клієнти через IMAP або POP.

У цій статті розповідається, як зареєструватися в Яндекс.Пошті. Створити обліковий запис Яндекс.Пошти з новою адресою електронної пошти та великою кількістю онлайн-сховища легко та безкоштовно. Ці інструкції призначені для користувачів настільних ПК, які використовують будь-який настільний браузер.

Як створити обліковий запис Яндекс.Пошти

Щоб налаштувати новий обліковий запис Яндекс.Пошти та адресу електронної пошти:

 1. Зайдіть в Яндекс.Пошту і виберіть Створити аккаунт. Відкриється сторінка реєстрації.
 2. В Ім’я у текстовому полі введіть своє ім’я.
 3. В Прізвище текстове поле введіть своє прізвище.
 4. В Введіть логін у текстовому полі введіть ім’я користувача, яке ви хочете використовувати. Це перша частина електронної адреси, за якою йде @yandex.com. Яндекс пропонує вам кілька логінів. Виберіть одну з пропозицій або спробуйте власну, щоб перевірити, чи вона доступна.

  Сторінка реєстрації Яндекс Пошти з виділеними параметрами імені користувача

 5. В Введіть пароль у текстовому полі введіть пароль, який ви хочете використовувати для свого облікового запису Яндекс.Пошта. В Підтвердьте пароль текстове поле, введіть пароль ще раз. Надійний пароль електронної пошти довгий, його легко запам’ятати вам і важко вгадати іншим.
 6. В Номер мобільного телефону текстове поле введіть номер телефону, на який ви можете отримувати SMS-повідомлення. Вводити номер мобільного телефону необов’язково. Якщо ви не хочете вводити свій номер, виберіть У мене немає номера мобільного телефону. Потім виберіть запитання та введіть відповідь на таємне запитання. Ви використаєте це запитання та відповідь, щоб відновити доступ до свого облікового запису, якщо забудете пароль.
 7. Виберіть Підтвердьте номер.

  Підтвердьте номер на екрані реєстрації Яндекс Пошти

 8. Введіть отриманий в SMS код і виберіть зареєструватися.

  Екран реєстрації Яндекса з виділеною кнопкою Реєстрація

 9. Перегляньте політику конфіденційності та умови угоди та виберіть прийняти. Також у цьому полі є прапорець, який дозволяє вам відмовитися від реклами та інших пропозицій їхніх послуг.
 10. Зачекайте, поки Яндекс увійде у ваш новий обліковий запис електронної пошти.

Як отримати доступ до Яндекс.Пошти

З Яндекс.Поштою ви отримуєте нову адресу електронної пошти, багато пам’яті, розширений веб-інтерфейс і доступ IMAP, а також POP. Щоб отримати доступ до свого облікового запису Яндекс.Пошта:

 • Використовуйте веб-браузер.
 • Налаштуйте Яндекс.Пошту в iOS Mail.
 • Використовуйте налаштування Яндекс.Пошти POP3 для доступу до свого облікового запису в поштових клієнтах, таких як Outlook.
 • Використовуйте IMAP для доступу до Яндекса в поштовому клієнті.