Saltar al contenido

Як безкоштовно створювати, редагувати та переглядати документи Microsoft Excel

28 de abril de 2021

Microsoft Excel використовується багатьма людьми для відкриття та редагування файлів Excel. Однак повна версія Excel коштує грошей. Якщо вам потрібна безкоштовна альтернатива, ці безкоштовні програми можуть відкривати, модифікувати та створювати електронні таблиці Excel. Більшість із цих програм, зокрема, підтримують файли із розширенням XLS або XLSX.

Змістовий покажчик

Excel Online

Microsoft пропонує веб-версію пакета Office, яка включає Excel. Excel Online має базову функціональність Excel, але не включає розширені функції платної версії, такі як підтримка макросів. Excel Online доступний у більшості браузерів. Ви можете використовувати його для редагування існуючих файлів XLS та XLSX та створення нових книг.

Інтеграція Office Online з Microsoft OneDrive означає, що ви можете зберігати електронні таблиці в хмарі та співпрацювати з іншими в режимі реального часу.

Програми Microsoft Excel та Office

Автономний додаток Excel доступний для Android та iOS, а функції залежать від пристрою. Існує також уніфікована програма Microsoft Office для iOS, яка включає Excel, Word та PowerPoint. Ви можете безкоштовно створювати та редагувати електронні таблиці на пристрої Android із 10,1-дюймовим екраном або менше. Якщо ви використовуєте програму на більшому телефоні або планшеті, вам знадобиться передплата на Microsoft 365, щоб зробити більше, ніж переглянути файл Excel. За допомогою автономної програми Excel для iOS або як частини програми Microsoft Office iOS ви можете безкоштовно створювати, редагувати, зберігати та переглядати документи Excel на iPad, iPhone або iPod touch. Однак для розширених функцій потрібна передплата на Microsoft 365. Деякі розширені функції доступні лише за передплатою, незалежно від того, який пристрій у вас є.

Домашня пробна версія Microsoft 365

Безкоштовні пропозиції Microsoft, такі як пакет Office для браузера та програма Excel, обмежують доступні функції. Якщо вам потрібен доступ до розширених функцій Excel, але ви не хочете платити за Excel, пробна версія Microsoft 365 може бути короткостроковим рішенням. Після активації ви можете запустити повну версію Microsoft Office Home Edition (включаючи Excel) на комбінації з п’яти ПК та Mac. Додаток Excel можна встановити до п’яти телефонів та планшетів Android або iOS. Ви повинні мати дійсний номер кредитної картки, щоб розпочати 30-денну пробну версію. Після пробного періоду з вас стягується 99,99 доларів США за 12-місячну підписку, якщо ви не скасуєте підписку вручну до закінчення терміну дії.

Розширення Office Online для Chrome

Додаток для Google Chrome відкриває потужну версію Excel у вікні браузера. Він працює на всіх основних настільних операційних системах. Розширення Office Online працює лише з активною передплатою на Microsoft 365. Він функціонує, як очікувалося, протягом безкоштовного пробного періоду Microsoft 365.

LibreOffice

LibreOffice – це пакет програм з відкритим кодом, який ви можете завантажити безкоштовно. Він має Calc, альтернативу Excel, яка підтримує файли XLS та XLSX, а також формат OpenDocument. Calc пропонує багато функцій та шаблонів електронних таблиць, які зазвичай використовуються в Excel. Він містить багатокористувацьку функціональність, що дозволяє безперешкодно співпрацювати. Він також включає кілька компонентів для енергоспоживання, включаючи DataPivot та порівняльний диспетчер сценаріїв.

Wings Office Kingsoft

Персональна, безкоштовна для завантаження версія пакета Office KPSoft WPS містить електронні таблиці, сумісні з файлами XLS та XLSX. Електронні таблиці містять інструменти для аналізу даних та графіки, а також основні функції електронних таблиць. Електронні таблиці можна встановити як окремий додаток в операційних системах Android, iOS та Windows. Ділова версія доступна за окрему плату. Він пропонує розширені функції, хмарне сховище та підтримку декількох пристроїв.

Apache OpenOffice

Apache OpenOffice зібрав сотні мільйонів завантажень за час свого первісного випуску. Він доступний понад трьома десятками мов. OpenOffice включає програму електронних таблиць, яка також називається Calc. Він підтримує основні та розширені функції, включаючи розширення, макроси та формати файлів Excel. Calc та решта OpenOffice можуть припиняти роботу через неактивну спільноту розробників. Якщо це станеться, важливі оновлення, включаючи виправлення для вразливих місць безпеки, не будуть доступні. На цьому етапі ми рекомендуємо вам припинити використання цього програмного забезпечення.

Gnumeric

Gnumeric – це автономна програма для роботи з електронними таблицями, яка також доступна безкоштовно. Ця програма з відкритим кодом часто оновлюється. Він підтримує всі формати файлів Excel і є масштабованим для роботи з великими електронними таблицями.

Таблиці Google

Відповідь Google на Excel Online – Таблиці. Таблиці – це повнофункціональна електронна таблиця на основі браузера. Він інтегрується з вашим обліковим записом Google та вашим серверним Google Drive. Цей простий у використанні додаток пропонує високоякісні функціональні можливості, шаблони, доповнення та співпрацю в режимі реального часу. Таблиці повністю сумісні з форматами файлів Excel і абсолютно безкоштовні у використанні. На додаток до веб-версії для настільних комп’ютерів та ноутбуків, додатки Таблиці доступні для пристроїв Android та iOS.