Saltar al contenido

Як вибрати додатки за замовчуванням на iPhone

18 de julio de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Щоб змінити браузер або програму електронної пошти за замовчуванням, перейдіть до Налаштування, виберіть програму та виберіть Браузерна програма за замовчуванням або Програма пошти за замовчуванням.
 • Ви також можете зробити джейлбрейк свого пристрою, щоб змінити деякі програми за замовчуванням.

У цій статті пояснюється, як змінити програми за замовчуванням на iOS 14 та новіших версій.

Як працюють програми за замовчуванням на iPhone

Слово «за замовчуванням» означає дві речі, коли мова йде про програми для iPhone. По-перше, це означає програми, які попередньо встановлюються на ваш iPhone, коли він надходить до вас від фактора (або коли ви скидаєте телефон до заводських налаштувань). У другому випадку програми за замовчуванням – це програми, які завжди використовуються для виконання певної справи. Наприклад, коли ви натискаєте посилання на веб-сайт в електронному листі, воно завжди відкривається в Safari. Це робить Safari веб-переглядачем за замовчуванням на вашому iPhone. Коли веб-сайт містить фізичну адресу, і ви натискаєте її, щоб отримати вказівки, Apple Maps запускається, оскільки це програма відображення за замовчуванням. Багато додатків виконують однакові дії. Карти Google – це альтернативний додаток для навігації. Багато людей використовують Spotify замість Apple Music для потокової передачі музики. Інші віддають перевагу Chrome для веб-перегляду замість Safari. Будь-хто може встановити ці програми на своєму iPhone. Але що, якщо ви завжди хочете використовувати Карти Google замість Карт Apple? Що робити, якщо ви хочете, щоб посилання відкривалися в Chrome щоразу?

Як змінити програми iPhone за замовчуванням на iOS 14 та новіших версіях

Раніше було так, що ви не могли вибрати програми за замовчуванням на своєму iPhone, але це змінилося в iOS 14. Якщо ви використовуєте цю версію iOS або новішу, тепер ви можете вибрати програми iPhone за замовчуванням, крім тих, що надходять із заводськими налаштуваннями. На даний момент ви можете вибрати лише програми iPhone за замовчуванням у кількох категоріях: веб-браузер та електронна пошта. Жодна інша категорія додатків не підтримує зміни типових значень. Параметри програм за замовчуванням:

Категорія додатка За замовчуванням Варіанти
Веб-браузер Сафарі DuckDuckGo

Firefox

Гугл хром

Microsoft Edge
Електронна пошта Пошта Gmail

Привіт

Microsoft Outlook

Іскра

Ось як змінити веб-браузер за замовчуванням або програму електронної пошти на iOS 14 і новіших версій:

 1. Якщо у вас ще немає програми, яку ви хочете встановити як нову за замовчуванням на своєму iPhone, завантажте її в App Store.

 2. Закінчивши, натисніть Налаштування.

 3. Прокрутіть униз екрана налаштувань і знайдіть торкніться програми, яку хочете встановити за замовчуванням.

 4. Торкніться Додаток для браузера за замовчуванням або Програма пошти за замовчуванням.

 5. Торкніться програми, яку потрібно встановити за замовчуванням.

 6. Ваш вибір буде автоматично збережено. Поверніться до використання свого iPhone так, як вам заманеться, і кожного разу, коли ви відкриєте посилання або почнете новий електронний лист, ваш вибір із кроку 5 буде новим за замовчуванням.

Ви не можете змінити програми за замовчуванням для iOS на iOS 13 та старіших версіях

Якщо ви використовуєте iOS 13 або старішу версію і хочете змінити програми iPhone за замовчуванням, це неможливо. Вам потрібно буде оновити до iOS 14. Раніше Apple не дозволяла людям робити певні типи налаштувань. Одним із заблокованих налаштувань був вибір додатків за замовчуванням. Apple не дозволила такого роду налаштування, оскільки хотіла забезпечити, щоб усі користувачі iPhone насолоджувались подібним досвідом з базовим рівнем якості та очікуваною поведінкою. Іншою причиною того, що його програми є типовими, є те, що це приносить Apple більше користувачів. Розглянемо додаток Music. Роблячи музичним додатком за замовчуванням, Apple придбала понад 35 мільйонів клієнтів, які платять за свою послугу Apple Music. Це понад 350 мільйонів доларів США щомісячного доходу. Якби це дозволило клієнтам встановити Spotify за замовчуванням, Apple, швидше за все, втратила б певний відсоток цих клієнтів.

Ілюстрація людини, яка не може перемістити додаток Погода на своєму iPhone

Дерек Абелла / tebapit

Для джейлбрейкерів: кілька хороших новин

Існує ще один спосіб змінити принаймні деякі програми за замовчуванням: джейлбрейк. Jailbreaking видаляє деякі елементи керування, які Apple розміщує на iPhone. Якщо ваш телефон зламаний, ви не зможете змінити кожну програму за замовчуванням, але ви можете змінити пару, використовуючи такі програми джейлбрейка:

 • Електронна пошта: MailClientDefault10 робить Gmail, Outlook, Spark або Inbox вашим додатком електронної пошти за замовчуванням.
 • Карти: MapsOpener встановлює Карти Google за замовчуванням.
 • Браузер: BrowserChooser змінює веб-переглядач за замовчуванням на щось інше, ніж Safari.

Хоча ці варіанти можуть здатися привабливими, джейлбрейк підходить не всім. Процес вимагає технічних навичок, і це може пошкодити ваш iPhone або анулювати гарантію, тому Apple більше не буде надавати підтримку. Втеча з в’язниці може навіть відкрити ваш телефон вірусам.

Як видалити програми за замовчуванням на iPhone

Жорсткий контроль Apple над iPhone та його програмним забезпеченням, мабуть, ніколи не зникне повністю, але він стає більш слабким. Хоча раніше було неможливо видалити програми, що постачаються з iPhone, в iOS 10 Apple дозволила видалити деякі з цих програм, включаючи Калькулятор, Домашня сторінка, Годинники, Нагадування, Акції та багато іншого. Більше від tebapit

 • Рука тримає телефон Android на головному екрані

  Як встановити та очистити програми за замовчуванням в Android

 • Завантаження програм на смартфон

  Як виправити iPhone, який не може оновлювати програми

 • Значок програми Gmail

  Як встановити Gmail як програму електронної пошти за замовчуванням на iPhone або iPad

 • Google iPhone

  Перетворіть свій iPhone у телефон Google

 • Видалити символ

  Чи можете ви видалити програми, що постачаються з iPhone?

 • Знімки екрана iOS 15

  Історія iOS, від версії 1.0 до 15.0

 • Студенти програмування на комп'ютері в класі комп'ютерної лабораторії

  Як змінити браузер за замовчуванням у Windows

 • Людина, яка керує автомобілем з увімкненим CarPlay

  Як налаштувати CarPlay і розблокувати приховані секрети

 • Босоніж за допомогою ноутбука на дивані

  Як зробити Gmail програмою електронної пошти за замовчуванням

 • Жінка сидить на дивані, використовуючи її смартфон

  Як користуватися бібліотекою програм iPhone

 • Стільниковий телефон із замком сидить поруч із великим блискучим срібним ключем

  Захист екрана iPhone Поради щодо конфіденційності та безпеки

 • Жінка на балконі, обрізаючи відео на своєму смартфоні iPhone.

  Як обрізати відео на iPhone

 • Значки програм для iPhone

  Як керувати програмами на головному екрані iPhone

 • Людина за допомогою смартфона

  Як зберегти контактну інформацію з електронної пошти iPhone

 • Знімки екрана функції Apple App Clips на iPhone

  Як користуватися кліпами для додатків Apple (iOS 14)

 • Хтось, спираючись на перила, дивиться на iPhone із індивідуальними піктограмами на екрані.

  Як змінити іконки додатків на iOS 14

tebapit

Слідуй за нами

 • Facebook

 • Про нас
 • Рекламуйте
 • Політика конфіденційності
 • Політика щодо файлів cookie
 • Кар’єра
 • Редакційні вказівки
 • Зв’язок
 • Умови користування
 • Конфіденційність ЄС
 • Повідомлення про конфіденційність у Каліфорнії
 • ДОВІРЯВаші права на конфіденційність

tebapit та наші сторонні партнери використовують файли cookie та обробляють особисті дані, такі як унікальні ідентифікатори, на основі вашої згоди зберігати та / або отримувати доступ до інформації на пристрої, показувати персоналізовану рекламу та для вимірювання вмісту, аналізу аудиторії та розробки продукту. Щоб змінити або скасувати вибір вашої згоди для tebapit.com, включаючи ваше право на заперечення, де використовується законний інтерес, натисніть нижче. Ви можете будь-коли оновити свої налаштування за посиланням «Конфіденційність ЄС» внизу будь-якої сторінки. Цей вибір буде повідомлений нашим партнерам у всьому світі і не впливатиме на дані веб-перегляду. Список партнерів (постачальників)

Ми та наші партнери обробляємо дані для:

Активно скануйте характеристики пристрою для ідентифікації. Використовуйте точні дані геолокації. Зберігайте та / або отримуйте доступ до інформації на пристрої. Виберіть персоналізований вміст. Створіть персоналізований профіль вмісту. Вимірюйте ефективність реклами. Виберіть основні оголошення. Створіть профіль персоналізованої реклами. Виберіть персоналізовану рекламу. Застосовуйте дослідження ринку, щоб генерувати уявлення про аудиторію. Виміряйте продуктивність вмісту. Розробляти та вдосконалювати продукти. Список партнерів (постачальників)