Saltar al contenido

Як вибрати папки для надсилання в iPhone Mail

28 de julio de 2021

Налаштовуючи електронну пошту на своєму iPhone, можливо, ви вибрали для всіх папок електронної пошти з сервера синхронізацію з вашим телефоном. Що робити, якщо ви не хочете, щоб кожну папку штовхали? Якщо у вас налаштовано обліковий запис IMAP або Exchange, ви маєте контроль над тим, які папки надсилатимуться до програми Mail. Будь-які зміни, внесені до цих папок на сервері, відображаються і на вашому iPhone. Ці дії підтверджено, що вони працюють для iOS 11 та новіших версій iOS, але вони також можуть бути актуальними для старих версій.

Як синхронізувати певні папки електронної пошти

Якщо на вашому iPhone налаштовано обліковий запис Exchange, ви можете вибрати, які папки перенести на пристрій, з налаштувань.

  1. відчинено Налаштування.

  2. Йти до Паролі та облікові записи, або Пошта, контакти, календарі на деяких старих пристроях. iOS 14 і пізніших варіантів є Пошта > Рахунки.

  3. Виберіть Отримати нові дані унизу, а потім виберіть обліковий запис Exchange, який потрібно редагувати.

    На деяких пристроях опція Отримати нові дані не відображатиметься, тому просто торкніться облікового запису Exchange, а потім виберіть Поштові папки для надсилання.

  4. Вибирайте Натисніть якщо ви бачите такий варіант. В іншому випадку виберіть усі папки, зміни яких ви хочете автоматично надсилати на iPhone Mail.

Переконайтеся, що папки мають галочку біля них. Ви не можете зняти прапорець Вхідні. Ви також можете синхронізувати обліковий запис Exchange з іншими листами. Щоб синхронізувати певні папки електронної пошти з обліковим записом IMAP, вам потрібно перевірити, чи ваш постачальник послуг електронної пошти підтримує такі налаштування. Наприклад, Gmail дозволяє вибирати, які мітки відображати в облікових записах IMAP, тобто, якщо ви приховуєте ці мітки, вони не відображатимуться на вашому iPhone. Однак ви не можете зробити це зі свого телефону. Щоб взяти за приклад Gmail, вам потрібно увійти до свого облікового запису у веб-браузері та отримати доступ до області Етикетки у ваших налаштуваннях. Звідти ви можете зняти позначки з ярликів, щоб запобігти синхронізації цих папок із програмою Mail на вашому телефоні.

Gmail Показати в IMAP параметри для міток