Saltar al contenido

Як виграв Nintendo Switch 2020

13 de abril de 2021

Ключові винос

  • Останній звіт про прибутки Nintendo показав приголомшливе збільшення операційного прибутку на 98,2% за дев’ять місяців, що закінчився 31 грудня 2020 року.
  • З моменту випуску в 2017 році комутатор Nintendo перевищив 79,87 мільйонів продажів.
  • Експерти вважають, що чимала колекція сімейних ігор Nintendo, а також орієнтація на цифровий оздоровлення, допомогли зіграти велику роль в успіху консолі протягом 2020 року.

Чеснот / Getty Images

Бібліотека сімейних ігор Nintendo Switch, знакових персонажів і можливість будь-кого брати і грати продовжує робити її однією з найкращих консолей, доступних зараз. Нещодавно Nintendo опублікувала звіт про фінансові прибутки за дев’ять місяців, що закінчується 31 грудня 2020 року. У звіті компанія показала, що спостерігала рекордні продажі Nintendo Switch, а також зростання продажів програмного забезпечення на 43% протягом останні дев’ять місяців 2020 року порівняно з тим самим періодом попереднього року. Експерти вважають, що збільшення продажів було спричинене низкою факторів, серед яких знайомство з власною серією Nintendo та легко переносний досвід, який Switch пропонує користувачам, які хочуть від’єднатись від своїх віталень після того, як затримані всередині на кілька місяців. «Ностальгія є ключовою ознакою пандемії, оскільки люди шукають їжу для комфорту з дитинства або аналогічні заходи, такі як лобзики, щоб полегшити нудьгу і заспокоїти себе в неспокійні часи», – повідомила нам по електронній пошті Лора Тарбокс, стратег з питань культури та бренду з Огліви. . «Модульна конструкція комутатора Nintendo … відчуває себе набагато більшою мірою відповідно до постійно зростаючої потреби бути гнучкими, плавними та мобільними порівняно з іншими консолями». «Nintendo Switch відтворює цей елемент ностальгії (зокрема, moreso проти інших футуристично виглядаючих консолей на ринку) завдяки своїй власній ретро-відчутній кольоровій палітрі та зростаючому списку ностальгічних ігор», – сказав Тарбокс.

Змістовий покажчик

Втеча до островного раю

Nintendo створила давню історію з такими знаковими персонажами, як Маріо, Принцеса Персик та Лінк, але не лише ностальгія сприяла успіху Nintendo Switch у 2020 році. Випущений у березні 2020 року, Переправа тварин: Нові горизонти прибув приблизно на початку глобального блокування, в той час, коли багато хто відчайдушно прагнув втечі. Незважаючи на те, що більшість із нас зачинені у своїх будинках і не можемо виїхати, окрім найнеобхіднішого, ігри на зразок Нові горизонти давайте зустрінемось з нашими друзями і підемо на побачення, не виходячи з безпеки своїх домівок. Деякий час було майже неможливо знайти Switch на складі, оскільки геймери стікалися до яскравої та милої графіки Нові горизонти, роблячи його найшвидшою на той час грою Switch. Незважаючи на те, що він пропонував досить простий ігровий цикл, що складається із таких дрібних завдань, як викопування скам’янілостей, розмова з жителями села та відвідування з друзями, Нові горизонти не вимагав будь-якої кількості навичок чи ігрових знань, щоб гравці могли насолоджуватися ними та відчувати успіх у цьому. Захоплення навколишнім Нові горизонти є поширеною і сьогодні, коли користувачі все ще діляться знімками екрану та відео зі своїх островів на веб-сайтах соціальних мереж, таких як Twitter. На основі нещодавніх звітів, якими поділилася Nintendo, вона також досі є найбільш продаваною грою на Switch.

Перемикач

Ще однією яскравою рисою Switch – і яка допомогла зробити консоль особливо популярною серед сімей – є каталог сімейних ігор, які пропонує Nintendo. Тоді як заголовки люблять Легенда про Зельду: Подих дикої природи робить акцент на використанні зброї, як мечі та луки, титули, як Переправа тварин: Нові горизонти, Маріо Карт, і Супер Маріо Одісея обслуговувати аудиторію будь-якого віку. «Батьки можуть почуватись добре, купуючи цю консоль для молодших дітей», – сказала Марісса ДіБартоло, головний редактор The Pop Insider. tebapit електронною поштою. Вона також зазначила, як інші консолі, такі як PS5 та Xbox Series X, мають тенденцію перекоситись до старшої аудиторії, з більш жорстокими та зрілими іграми.

Дитина, яка грає у

Чеснот / Getty Images

Інші важливі функції, такі як портативність комутатора, також зіграли свою роль у успіху консолі, дозволивши користувачам від’єднатися від своїх телевізорів, офісів та звичайних ігрових майданчиків, щоб допомогти зруйнувати монотонність блокування. Запуск таких продуктів, як Ring Fit Adventure, який пропонує декілька рутинних вправ у формі різних ігор, є помітними доповненнями до зростання Switch, що дозволяє заблокованим користувачам новий спосіб спалювати калорії, не виходячи з дому. «Ми вже давно говоримо про перегляд на другому екрані», – сказав Тарбокс електронною поштою. «Але завдяки інтенсивному розмиванню робочого та домашнього життя під час пандемії, модульний дизайн комутатора Nintendo – і його наслідки для групових чи індивідуальних ігор – відчуває себе набагато більш відповідним до постійно зростаючої потреби бути гнучким, плавним , а також мобільні та інші консолі «.