Saltar al contenido

Як видалити геотеги з зображень iPhone

21 de julio de 2021

Географічне позначення – це потенційний ризик конфіденційності та безпеки. Щоб захистити вашу особисту інформацію, не дозволяйте фотографіям iPhone зберігати інформацію про місцезнаходження на нових зроблених вами фотографіях. Видалення інформації про геотеги з нових фотографій не призведе до видалення зі старих знімків, зроблених телефоном. Для цього вам потрібен додаток. Інструкції в цій статті стосуються iOS 14, iOS 13 та iOS 12, але повинні працювати для старих версій, що працюють на будь-якому iPhone.

Змістовий покажчик

Як зупинити iPhone від збереження вашого місцезнаходження у фотографіях

Щоб переконатися, що інформація про геотеги не фіксується під час зйомки майбутніх зображень:

  1. На головному екрані iPhone виберіть Налаштування.

  2. Йти до Конфіденційність > Послуги локації. Якщо Послуги локації сірий, можливо ввімкнено обмеження часу екрану, які заважають змінювати параметри служб локації. Щоб зняти обмеження, перейдіть до Налаштування > Час екрану > Обмеження вмісту та конфіденційності > Послуги локації > Дозволити зміни.

  3. Торкніться Камера а потім натисніть Ніколи. Це запобігає запису даних геотегів на майбутні знімки, зроблені за допомогою вбудованого в iPhone додатка Camera.

    Якщо на телефоні встановлені інші програми камери, вимкніть функцію збереження місцезнаходження в цих програмах.

  4. Натисніть кнопку Додому кнопку, щоб закрити Налаштування. Зображення, зроблені вами вперед, не позначені інформацією про місцезнаходження.

Як видалити геотеги зі старих зображень iPhone

Якщо раніше ви не вимкнули служби локації iPhone для програми камери, фотографії, зроблені вами за допомогою iPhone, містять інформацію про геотеги, вбудовану в метадані EXIF, збережені разом із фотографіями та містяться у файлах зображень. Щоб видалити інформацію про геотеги з фотографій на телефоні, скористайтеся додатком, таким як deGeo або Pixelgarde. Використовуйте програми конфіденційності фотографій, щоб видалити інформацію про місцезнаходження, що міститься на фотографіях; деякі можуть одночасно видаляти мітки з кількох фотографій. Деякі сайти соціальних мереж видаляють інформацію про місцезнаходження із зображень, які завантажуються з сайту або завантажуються на сайт із телефону. Однак більшість сайтів соціальних медіа дозволяють користувачам додавати інформацію про місцезнаходження після завантаження зображень, і це може бути поганою ідеєю.

Чому геотеги є потенційним ризиком для безпеки

Якщо зображення товару, що продається в Інтернеті, містить інформацію про геотеги, потенційні злодії можуть знайти місце розташування товару. Поки ви у відпустці, розміщення зображення із географічними позначками підтверджує, що ви не вдома. Ця інформація надає зловмисникам інформацію про ваше місцеперебування, що може допомогти у пограбуванні або ще гірше. Однак геотеги корисні до тих пір, поки ви зберігаєте зображення в собі. Ви можете підключити їх до сторонніх додатків, щоб робити акуратні речі, наприклад, бачити, де на карті зроблені фотографії, або нагадувати собі, де ви зробили кілька фотографій.

Як переглянути інформацію про місцезнаходження фотографії

Ви можете побачити, чи містить фотографія інформацію про геотеги у своїх метаданих за допомогою різних програм та веб-сайтів. Photo-location.net, Pic2Map та Online Exif Viewer – це приклади веб-сайтів, які можуть переглядати розташування зображення. XnViewMP також працює; він працює як програма з комп’ютера. Google Фото показує розташування зображень на карті та може використовуватися з будь-якого веб-сайту. Окрім цих додатків існують і інші методи, такі як міні-додаток для ярликів iOS під назвою «Куди це було взято?»