Saltar al contenido

Як видалити гру на Xbox One

27 de julio de 2021

Xbox One S та Xbox One X оснащені великим обсягом місця для зберігання даних із опціями обсягом 500 ГБ та 1 ТБ. Це означає, що у вас є більше дихальної кімнати, ніж раніше надавали консолі, але все одно досить легко знайти себе з повністю заповненим жорстким диском Xbox One. На той момент єдиними варіантами є видалення гри або переміщення деяких ігор на зовнішній жорсткий диск.

Pixabay / CC0 1.0 Універсальний (CC0 1.0)

Змістовий покажчик

Чи видаляє збережені ігри видалення гри Xbox One?

Інша головна проблема, пов’язана з видаленням ігор Xbox One, полягає в тому, що локальні дані збереження видаляються разом із файлами гри. Тут ви можете запобігти будь-яким проблемам, скопіювавши збережені дані на зовнішнє сховище або просто перемістивши всю гру на зовнішній жорсткий диск, але Xbox One насправді має хмарне сховище, яке створює резервну копію збережених даних. Щоб функція хмарного збереження працювала, вам потрібно підключитися до Інтернету та увійти в мережу Xbox. Якщо під час гри ви від’єднаєтесь від Інтернету або мережі Xbox, можливо, резервні копії локальних збережених даних не відбудуться. Тож, якщо ви турбуєтесь про втрату збережених ігор під час видалення, обов’язково під’єднайтеся до Інтернету та увійдіть до Xbox Network під час гри.

Як видалити гру Xbox One

Приємна річ видалення гри Xbox One полягає в тому, що це оборотний процес. Тож якщо ви опинитеся у стосі новеньких ігор Xbox One, у які ви хочете пограти, але на жорсткому диску вже повно старих ігор, хвилюватися не варто. Ви можете перевстановити будь-яку видалену гру Xbox One, оскільки видалення гри не впливає на ваші права власності. Насправді єдиним недоліком видалення гри, коли ви володієте фізичним диском, є те, що ви втрачаєте час, необхідний для встановлення. Цифрові ігри створюють трохи більшу проблему, якщо у вашого Інтернет-з’єднання щомісяця обмежується обсяг даних, оскільки для переустановки потрібно буде завантажувати гру знову з нуля.

 1. Увімкніть Xbox One. Натисніть кнопку Кнопка Xbox на контролері.

 2. Натисніть вниз на d-pad виділити Мої ігри та програми.

  Екран моїх ігор та програм Xbox One.

  U
 3. Натисніть кнопку Кнопка відкривати Мої ігри та програми.

 4. Виберіть Ігри щоб видалити гру або Програми щоб видалити програму.

 5. Використовувати d-pad щоб переконатися, що Ігри виділено.

 6. Натисніть правильно на d-pad.

 7. Використовувати d-pad щоб виділити гру, яку потрібно видалити.

  Екран бібліотеки ігор Xbox One.

  U
 8. Переконайтеся, що ви виділили гру, яку хочете видалити.

 9. Натисніть кнопку Кнопка ☰ на контролері.

 10. Підсвічуйте d-pad Керуйте грою. Якщо ви виберете Видалити гру замість Керуйте грою, Ви можете негайно видалити все. Ви не отримаєте можливість видалити надбудови чи зберегти дані.

 11. Натисніть кнопку Кнопка щоб відкрити екран управління іграми.

  Меню опцій гри Xbox One.

  U
 12. Використовувати d-pad виділити Видаліть усі.

  Екран управління іграми Xbox One.

  U
 13. Натисніть кнопку Кнопка. Якщо ви встановили будь-які доповнення, ви можете вибрати конкретні компоненти, які ви хочете видалити.

 14. Використовувати d-pad виділити Видаліть усі знову.

  Екран гри для видалення Xbox One.

  U
 15. Натисніть кнопку Кнопка. Це видалить гру, усі доповнення та видалить усі збережені файли. Щоб зменшити ймовірність втрати збережених даних, переконайтеся, що ви були під’єднані до Інтернету та ввійшли в Xbox Network востаннє, коли ви грали в гру, і чи залишаєтесь на зв’язку під час процесу видалення.

Повторна інсталяція гри Xbox One після видалення

Коли ви видаляєте гру Xbox One, гра видаляється з вашої консолі, але ви все ще володієте нею. Це більше схоже на вилучення ігрового диска та встановлення його на полиці, ніж на вилучення ігрового диска та викидання його у сміття. Це означає, що ви можете перевстановити будь-яку видалену гру, якщо у вас є достатньо місця для зберігання. Щоб перевстановити видалену гру Xbox One:

 1. Перейдіть до Додому > Мої ігри та програми

 2. Виберіть Готовий до встановлення.

 3. Виберіть раніше видалену гру або додаток і виберіть встановити.

  Повторно встановіть видалений екран гри Xbox One.