Saltar al contenido

Як видалити дошку на Pinterest

23 de julio de 2021

Дошки Pinterest чудово підходять для упорядкування контактів за темою чи категорією, але коли ви створили дошку, вона не повинна назавжди залишатися у вашому профілі. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як у будь-який час видалити дошку Pinterest.

Змістовий покажчик

Навіщо видаляти дошку Pinterest?

Можливо, ви захочете видалити одну або кілька своїх дощок Pinterest, якщо:

 • Дошка схожа на іншу дошку, яку ви хочете зберегти.
 • Ви більше не закріплюєте будь-який вміст на дошці.
 • Ви хочете зменшити кількість дощок, щоб полегшити вашим послідовникам та відвідувачам вашого профілю.
 • На платі дуже мало шпильок.
 • У дошки дуже мало послідовників.
 • Тема дошки вас більше не цікавить.

Як видалити дошку Pinterest

Ви можете видалити дошки Pinterest з Pinterest.com у веб-браузері та з мобільних додатків Pinterest для iOS та Android. Інструкції наведені нижче як для веб-, так і для мобільних платформ, але скріншоти надаються лише для веб-версії.

 1. Перейдіть на сайт Pinterest.com у веб-браузері або відкрийте програму Pinterest на своєму пристрої та увійдіть.

 2. На Pinterest.com виберіть зображення профілю у верхньому правому куті. У додатку торкніться свого зображення профілю в нижньому меню.

  Зображення профілю в Pinterest

 3. Переконайтесь Збережено вибрано.

  Збережено в списку дошок Pinterest

 4. На Pinterest.com наведіть курсор на дошку, яку потрібно видалити, і виберіть олівець в правому нижньому куті під дошкою. У програмі торкніться дошки, яку потрібно видалити, а потім натисніть олівець у верхній частині екрана.

  Дошка Pinterest із виділеним олівцем

 5. Прокрутіть униз опцій редагування та виберіть Видалити (Інтернет) або Видалити дошку (додаток).

  На екрані Pinterest відображається опція Видалити.

  Видаливши дошку, ви не можете відновити ні її, ні будь-який з її контактів. Переконайтеся, що ви хочете видалити дошку та всі її шпильки, перш ніж це зробити.

 6. Виберіть Видалити назавжди для підтвердження видалення.

  Веб-сайт Pinterest із виділеним назавжди виділеним

  Ви не можете вибрати кілька дощок, які потрібно видалити груповим способом. Якщо у вас є більше однієї дошки, яку ви хочете видалити, видаліть кожну дошку окремо.

Як архівувати або об’єднувати дошки Pinterest

Якщо ви вагаєтесь назавжди видалити одну зі своїх дощок Pinterest, є два менш постійних варіанти. Дошки архівування та об’єднання можна вибрати на кроці 5 вище замість видалення. Архівація дошки знімає її з вашого профілю і каже Pinterest припинити надавати вам рекомендації на основі її шпильок. Якщо ви хочете, ви можете скасувати його архівування пізніше та відновити у своєму профілі. Можливо, вам більше не потрібна дошка. І все-таки, якщо шпильки, на яких він розміщений, хороші, і вони могли б поміститися в іншу дошку, об’єднайте ці два. Це можна зробити, перетворивши свою небажану дошку в новий розділ на іншій дошці. Будь-які послідовники, які мали небажані дошки, втрачаються на користь послідовників іншої дошки.