Saltar al contenido

Як видалити книги з Kindle

20 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • На головному екрані Kindle перейдіть до Ваша бібліотека. Натисніть і утримуйте книгу, яку потрібно видалити, та виберіть Видалити з пристрою.
 • Щоб назавжди видалити книгу зі свого облікового запису Amazon: Перейдіть на Обліковий запис та списки > Ваш вміст та пристрої.
 • Потім у Виберіть виберіть книги, які потрібно видалити, і виберіть Видалити. Виберіть Так, видалити назавжди підтвердити.

У цій статті пояснюється, як видалити книги з Amazon Kindle, а також як видалити книги з облікового запису Amazon, на випадок, якщо щось із вашого літературного минулого ви бажаєте забути.

Як видалити книги з Kindle

Ось як видалити книгу з вашого Amazon Kindle.

 1. Увімкніть пристрій. На Додому екран, виберіть Ваша бібліотека.

 2. Натисніть і утримуйте книгу, яку потрібно видалити.

 3. Виберіть Видалити з пристрою. Щоб назавжди видалити книгу з пристрою Kindle та облікового запису Amazon, замість того, щоб вибрати Видалити з пристрою, виберіть Видалити цю книгу. Потім виконайте наведені нижче дії, щоб видалити книгу зі свого облікового запису Amazon.

Як назавжди видалити книги зі свого облікового запису Amazon

Коли ви видаляєте книгу зі свого Kindle, вона все ще існує у вашому обліковому записі Amazon і відображається на вашому пристрої в ВСІ категорія Ваша бібліотека. Можливо, вам доведеться зберегти деякі книги в такому стані, щоб їх можна було завантажувати пізніше (див. Нижче інструкції щодо повторного завантаження книг). Якщо ви хочете назавжди видалити книгу зі свого облікового запису, ось як:

 1. На комп’ютері відкрийте браузер і перейдіть на Amazon.com.

 2. У правому верхньому куті наведіть курсор на Обліковий запис та списки і виберіть Ваш вміст та пристрої.

 3. Керуйте своїм вмістом та пристроями відкриється екран. В Виберіть встановіть прапорці ліворуч від книг, які потрібно видалити. Угорі екрана виберіть Видалити.

  Поле вибору та кнопка Видалити для книги на Amazon

 4. З’явиться діалогове вікно із запитом, чи впевнені ви, що хочете видалити заголовки. Виберіть Так, видалити остаточно. Коли книгу остаточно видалено, її неможливо отримати. Щоб повернути його на свій Kindle, ви повинні викупити його.

  Amazon.com з діалоговим вікном видалення книги

Як повторно завантажити книги у вашу бібліотеку Kindle

Якщо ви видалили книгу зі свого Kindle, але не з облікового запису Amazon, вона все ще існує в хмарі Amazon. Ви можете повторно завантажити його на будь-який пристрій у будь-який час. Це можна зробити на вашому Kindle або через веб-сайт Amazon. Ось як це зробити на вашому пристрої Kindle:

 1. Увімкніть Kindle. На Додому екран, виберіть Ваша бібліотека.

 2. Виберіть ВСІ.

 3. Виберіть книгу, яку потрібно повторно завантажити.

Ви можете повторити процес видалення книги з пристрою та повторно завантажити її скільки завгодно разів. Це один із способів звільнити місце в пам’яті, коли вам не потрібна певна книга. Якщо ви хочете повторно завантажити книгу з веб-сайту Amazon, ось як:

 1. На комп’ютері відкрийте браузер і перейдіть на Amazon.com.

 2. У правому верхньому куті наведіть курсор на Обліковий запис та списки і виберіть Ваш вміст та пристрої.

  Параметр "Ваш вміст та пристрої" на Amazon

 3. Керуйте своїм вмістом та пристроями відкриється екран. Біля книги, яку потрібно повторно завантажити, виберіть Дії.

  Параметр Дії в бібліотеці Kindle

 4. У діалоговому вікні виберіть бажану Доставити до варіант.

  Варіанти доставки книги Kindle

 5. A Доставити з’явиться діалогове вікно. Виберіть Доставити.

  Amazon.com з діалоговим вікном Доставка