Skip to content

Як видалити кредитну картку зі свого облікового запису iTunes

10 de Липень de 2021

Apple максимально спрощує покупку музики, фільмів та програм у магазині iTunes. З цією метою Apple вимагає від вас надати облікові дані для дійсного способу оплати, як правило, кредитної картки, коли ви реєструєтесь для облікового запису iTunes. Інформація зберігається у файлі, тому вона завжди під рукою для швидких покупок. Якщо ви не хочете зберігати інформацію про кредитну картку в iTunes, оскільки вас турбує конфіденційність, або ви не хочете, щоб ваша дитина здійснювала несанкціоновані покупки під час користування комп’ютером, вийміть картку з магазину iTunes.

Видаліть свою кредитну картку з iTunes Store

Це передбачає лише кілька кроків:

 1. Відкрийте iTunes.

 2. Якщо ви ще не ввійшли в систему, перейдіть до Зберігати меню, виберіть Увійти, а потім увійдіть у свій обліковий запис.

 3. Після входу в систему перейдіть до Зберігати меню, а потім виберіть Переглянути мій ідентифікатор Apple. Можливо, вам буде запропоновано ввести пароль.

 4. В Підсумок ідентифікатора Apple, клацніть на Редагувати посилання (воно розташоване праворуч від Тип оплати).

 5. В Змінити платіжну інформацію замість вибору кредитної картки натисніть Жоден.

 6. Прокрутіть вниз і виберіть Готово.

 7. Тепер у вашому обліковому записі Apple iTunes немає кредитної картки.

Як отримати програми на рахунок без кредитної картки

Після видалення кредитної картки з вашого облікового запису iTunes ви все ще можете отримувати програми, музику, фільми та книги на своєму iPad. Існує ряд варіантів, включаючи той, який дозволяє дітям завантажувати те, що вони хочуть, не роблячи нічого особливого.

 • Подаруйте додатки: Замість того, щоб купувати програми на iPad, використовуйте інший рахунок, у якому є кредитна картка, щоб купувати програми. Або подаруйте музику та фільми у подарунок через магазин iTunes.
 • Налаштуйте допуск iTunes: Цей варіант чудово підходить, якщо вам потрібне рішення з низьким рівнем обслуговування. Використовуйте допомогу, щоб уважно стежити за тим, що ваша дитина робить на iPad. Встановлення допомоги може бути чудовим і для дітей старшого віку.
 • Додайте та видаліть: Це вимагає найбільшого обслуговування, але це життєздатне рішення. Додайте кредитну картку на рахунок, коли хочете щось придбати, а потім видаліть її після підтвердження покупки. Це найкраще працює, якщо ви плануєте раз на тиждень або раз на місяць покупки для iPad.
 • Спочатку завантажте його: Це найпростіший спосіб, якщо у вас є молодші діти, яким не потрібні найновіші та найкращі програми на своїх iPad. Зареєструвавшись для облікового запису, завантажте на нього всі програми, книги, музику та фільми, перш ніж вилучати кредитну картку.

Щоб захистити свою інформацію, коли ви ділитеся комп’ютером із дітьми, дізнайтеся, як захистити iPad від дітей.