Saltar al contenido

Як видалити особисту інформацію із ZabaSearch

8 de mayo de 2021

Будь-хто може використовувати ZabaSearch для пошуку особистої інформації інших людей, але що, якщо інформація неправильна, і ви хочете її видалити? Або, можливо, ви хочете видалити свої дані із ZabaSearch, щоб не дати стороннім користуватися ними для перегляду вашої особистої інформації. Якщо ви хочете відмовитись від збереження вашої інформації на ZabaSearch, ви можете видалити свої дані, дотримуючись вказівок нижче.

Змістовий покажчик

Як відмовитись від ZabaSearch

ZabaSearch використовує ту саму форму відмови, що і Intelius, до якої ви можете отримати доступ тут. Просто заповніть свою інформацію на цій сторінці, щоб знайти свій запис. Зрештою вам потрібно буде відкрити електронний лист від Intelius та натиснути на посилання всередині нього, щоб підтвердити, що вашу інформацію слід видалити з їхнього сайту. Якщо вам потрібна допомога, дотримуйтесь наших вказівок щодо видалення ваших особистих даних із ZabaSearch та Intelius. ZabaSearch раніше використовував власний метод відмови, який передбачав ідентифікацію факсів, щоб довести, що ви є тим, ким ви заявляєте, що є. Форму, зв’язану вище, набагато простіше заповнити.

Ваша інформація може повернутися

ZabaSearch має сказати таке про вимкнення вашої особистої інформації:

… щоразу, коли ваша ідентифікаційна інформація з’являється у загальнодоступному записі способом, який відрізняється від запису, який ви відмовили, вона знову з’явиться в нашій системі.

Як приклад, припустимо, ви вже один раз відмовились від імені Мері Сміт, але з того часу ви одружилися і змінили своє ім’я на Мері Джонс. У цьому випадку будь-яка нова інформація, яку ZabaSearch знайде про Мері Джонс, буде включена в їх базу даних. Це означає, що якщо ви хочете що Якщо інформація також зникла, вам доведеться знову заповнити форму відмови, щоб підтвердити свою особу. Однак майте на увазі, що ця інформація може досі залишатися в кешах пошукових систем або веб-архівах.

Поради щодо захисту вашої особистої інформації

Видалення ваших особистих даних із ZabaSearch не відразу означає, що ваша інформація захищена від загального доступу. Насправді є, напевно багато інших місць, де є деталі про вас, будь то ваше ім’я та домашня адреса чи ваше робоче місце, номер телефону, адреса електронної пошти, імена користувачів, родичі тощо. Це пов’язано з тим, що інформація, зібрана на ZabaSearch, є просто предметом загальнодоступного обліку. Вони не складають нічого на нікому, чого ще немає в Інтернеті. На жаль, ви можете зробити так багато, щоб зберегти свою інформацію конфіденційною, і деякі речі завжди будуть частиною публічного обліку (наприклад, більшість судових записів можна публічно шукати). З огляду на це, ви все ще можете зробити досить багато, щоб уникнути своєї інформації в ZabaSearch та інших базах даних загальнодоступної інформації:

Дивіться, що ви розміщуєте в Інтернеті

Цей важливий. Оскільки такі люди, як ZabaSearch, використовують загальнодоступну інформацію для створення своїх профілів, контроль над тим, що ви публікуєте для всіх, – це ваша перша лінія захисту. Наприклад, якщо ви опублікуєте свою адресу електронної пошти разом із своїм іменем в обліковому записі соціальних мереж, веб-сайт, такий як ZabaSearch, може просканувати цю інформацію та об’єднати їх, щоб створити базу даних про ваше особисте життя. Без цих деталей веб-сайту буде набагато складніше дізнатися про вас особисті речі.

Отримати поштову скриньку

Ви можете видалити свою приватну адресу з загального огляду, отримавши поштовий скриньку для рахунків. Це один з найпростіших (і найдешевших) способів вивести вашу інформацію з поля зору. Скористайтеся службою пошуку поштових служб USPS, щоб знайти поштове відділення поблизу вас.

Отримайте номер, що не входить до списку

Якщо у вас вже є номер, який не входить до списку, можливо, було б непогано його змінити та взяти дуже особливий догляд, кому ви його надаєте. Номери телефонів, які є в загальнодоступних записах, є загальнодоступними, це означає, що хтось знайде їх не довго.

Прочитайте Політику конфіденційності

Так, вони досить сухі, але добре прочитати їх. Дізнайтеся, чи має намір компанія, з якою ви прагнете робити якийсь бізнес, продати вашу інформацію – ви здивуєтеся, скільки насправді робить. Було б також розумно ознайомитися з політикою служб, якими ви користуєтесь в Інтернеті, та як вони використовують вашу інформацію. Google – один із прикладів компанії, яка відстежує кілька справ, які ви робите в Інтернеті.