Skip to content

Як видалити поради та інші програми зі сповіщень на iPad

20 de Червень de 2021

IPad не постачається з інструкцією, хоча ви можете її завантажити. Натомість у ньому є програма Tips, яка допоможе вам знайти функції та навчитися користуватися цими функціями. Якщо ви не хочете отримувати ці сповіщення в Центрі сповіщень, вимкніть сповіщення про чайові, якщо вам не потрібна допомога. Якщо вам подобаються сповіщення, але ви хочете обмежити способи отримання сповіщень про підказки, змініть стиль попередження. Ці інструкції стосуються пристроїв під управлінням iOS 8 та новіших версій.

Як вимкнути поради

Якщо вимкнути сповіщення, підказки не надсилатимуть вам повідомлення, але ви все одно можете відкрити програму, щоб дізнатись про нові функції. Щоб вимкнути сповіщення:

 1. відчинено Налаштування.

 2. Торкніться Повідомлення.

  Поради щодо сповіщень на iPad

 3. В Стиль сповіщення розділу, торкніться Поради. Додатки в цьому меню відображаються за алфавітом.

  Поради щодо сповіщень на iPad

 4. Вимкніть Дозволити сповіщення тумблер.

  Вимкніть сповіщення iPad

 5. Повторіть ці дії для будь-якої програми в налаштуваннях сповіщень, щоб зупинити надсилання вам повідомлень.

Змініть стиль сповіщення про підказку

Якщо ви хочете дозволити сповіщення, але обмежте спосіб відображення сповіщень на екрані, увімкніть Дозволити сповіщення перемикач, а потім перейдіть до розділу Сповіщення. Щоб вибрати, де відображатимуться сповіщення, виберіть місця, де потрібно відображати сповіщення:

 • Екран блокування: Відображає сповіщення без пробудження пристрою.
 • Центр сповіщень: Проведіть пальцем вниз від верхньої частини екрана, щоб переглянути сповіщення.
 • Банери: Сповіщення з’являються, коли ви входите та виходите з інших програм.
 • Стиль банера: Вибирайте між тимчасовим сповіщенням та тим, яке залишатиметься на екрані, доки ви не відхилите його або не натиснете на нього.

У розділі “Параметри” є інструменти для організації сповіщень:

 • Показати попередній перегляд: Додає інформацію до сповіщення, наприклад, вміст текстового повідомлення.
 • Групування повідомлень: Зберігає безлад у Центрі сповіщень, сортуючи повідомлення в стеки залежно від використовуваної програми.

Якщо вам не потрібна програма Tips або будь-яка утиліта за замовчуванням, яка постачається з новою версією iOS, ви можете їх видалити. На головному екрані натисніть і утримуйте піктограму програми, доки піктограми не здригнуться, а потім торкніться значка X у верхньому лівому куті, щоб видалити програму з iPad.