Saltar al contenido

Як видалити пристрій з Apple ID

30 de abril de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Ви можете видалити або від’єднати пристрій Apple від свого Apple ID або облікового запису Apple від іншого пристрою Apple або Mac.
 • Переконайтеся, що ви ввійшли у свій Apple ID на пристрої, який плануєте використовувати, щоб він міг знайти інші підключені пристрої.
 • Видалення/від’єднання пристрою від Apple ID є оборотним, але може знадобитися зачекати до 90 днів, перш ніж увійти на вилучений пристрій з тим самим (або новим) Apple ID.

У цій статті пояснюється, як видалити/від’єднати пристрій від вашого Apple ID.

Що робить видалення пристрою з Apple ID?

Видалення пристрою з вашого Apple ID призведе до того, що цей пристрій не зможе виконувати будь-які функції, пов’язані з вашим обліковим записом Apple. Після видалення пристрій більше не зможе отримувати сповіщення або повідомлення, надіслані на ваш обліковий запис Apple, приймати двофакторні коди автентифікації, підключатися до iCloud, робити будь-які покупки в App Store, синхронізуватися з іншими пристроями або створювати резервні копії. .

Видалення пристрою з вашого Apple ID також може знадобитися, якщо ви досягли ліміту зв’язку пристрою (10 пристроїв/5 комп’ютерів) і хочете додати ще один. У такому випадку ви можете видалити старий пристрій, щоб звільнити місце для нового.

Як видалити пристрій з облікового запису Apple?

Ви можете видалити iPad, iPhone або навіть свій Mac зі свого облікового запису Apple з інших пристроїв Apple. Просто переконайтеся, що ви ввійшли у свій обліковий запис Apple на пристрої, який плануєте використовувати; інакше він не знатиме, які пристрої шукати. З вашого iPhone або iPad:

Опція видалення пристрою зі свого облікового запису Apple не з’явиться, якщо ви ввійшли у свій обліковий запис Apple під час спроби видалити цей пристрій (наприклад, за допомогою iPad Air, щоб видалити себе).

 1. Відкрийте свій пристрій Налаштування.

 2. У меню Налаштування торкніться свого Apple ID у верхній частині екрана. На ньому має відображатися ваше ім’я та фото, яке ви вибрали для представлення облікового запису.

 3. Прокрутіть вниз донизу меню, і ви побачите список різних пристроїв, підключених до вашого Apple ID.

 4. Виберіть пристрій, який потрібно видалити зі свого облікового запису Apple.

 5. На сторінці інформації про пристрої натисніть Видалити з облікового запису.

 6. З’явиться спливаюче вікно, яке повідомляє, що видалення пристрою з облікового запису не дозволить йому використовувати iCloud або інші служби Apple, доки ви знову не ввійдете в систему.

  Налаштування iPhone з iPad виділено, Видалити з облікового запису та попередження

 7. Торкніться Видалити щоб видалити пристрій зі свого облікового запису.

 8. Залежно від пристрою, який видаляється, може з’явитися інше спливаюче вікно із вказівкою звернутися до свого оператора, щоб деактивувати SIM-карту. Торкніться добре.

  Налаштування інформації про пристрій iPhone із виділеними «Видалити» та «ОК».

 9. Хоча цей процес видалить пристрій з вашого облікового запису Apple, на пристрої все ще зберігатимуться ваші дані для входу та може попросити вас увійти знову. Щоб повністю видалити пристрій зі свого облікового запису, вам потрібно буде вручну вийти зі свого облікового запису Apple. з пристрою, який ви видалили.

 10. Щоб вийти зі свого облікового запису Apple на пристрої, перейдіть до меню свого Apple ID і прокрутіть вниз, а потім торкніться Вийти з аккаунта.

 11. Введіть свій пароль Apple ID, а потім натисніть Вимкнути підтвердити.

  Налаштування iPhone із виділеними «Вийти» та «Вимкнути».

 12. Після того, як ви вийшли зі свого облікового запису Apple і видалили пристрій, ви можете знову ввійти, якщо потрібно. Або хтось інший може ввести свій Apple ID, щоб підключити пристрій до свого облікового запису.

Видалення пристрою з облікового запису Apple і вихід не видаляє всі ваші дані чи інформацію. Якщо ви збираєтеся продати свій пристрій, обов’язково виконайте скидання до заводських налаштувань.

Як від’єднати iPhone від Apple ID?

Від’єднання iPhone від Apple ID виконується за тими ж кроками, що й вище. Ви також можете від’єднати свій iPhone (або інший пристрій Apple) від Apple ID за допомогою Mac.

 1. Відкрийте меню Apple і виберіть Системні налаштування.

  Робочий стіл Mac із виділеними системними параметрами

 2. У верхньому правому розділі меню виберіть Apple ID. Або, якщо ви використовуєте macOS Mojave або старішу версію, натисніть iCloud.

  Системні налаштування Mac із виділеним Apple ID

 3. Виберіть пристрій, який потрібно видалити, з меню в лівій частині вікна.

  Виділено список пристроїв Mac Apple ID System Preferences

 4. Виберіть Видалити з облікового запису.

  Налаштування Mac із виділеним Видалити з облікового запису

 5. З’явиться спливаюче вікно з проханням підтвердити. Торкніться Видалити продовжити або Скасувати повертатися.

  Спливаюче вікно видалення пристрою Mac із виділеним пунктом Видалити

 6. Як зазначено вище, цей процес видалить пристрій з вашого облікового запису Apple, але на пристрої все одно зберігатимуться ваші дані для входу, і він може попросити вас увійти знову. Щоб повністю видалити пристрій зі свого облікового запису, вам потрібно буде вийти з ваш Apple із цього пристрою вручну.

Чому я не можу видалити пристрій зі свого Apple ID?

Якщо ви не можете видалити пристрій зі свого Apple ID (або через те, що ця опція неактивна, або вибір взагалі не відображається), можливо, вам доведеться спочатку вийти зі свого Apple ID на цьому пристрої. Ви можете вийти зі свого Apple ID на цьому пристрої, перейшовши за посиланням Налаштування > Apple ID і постукування Вийти з аккаунта (вам потрібно буде ввести свій пароль Apple ID, щоб завершити процес виходу.

Після того, як ви вийдете, ви зможете видалити пристрій зі свого облікового запису Apple за допомогою іншого пристрою або Mac, як описано вище.

FAQ

 • Як додати пристрій до мого Apple ID?

  Щоб додати пристрій до списку пристроїв, увійдіть за допомогою свого Apple ID на цьому пристрої. Після входу пристрій з’явиться у вашому списку. Для iPhone або iPad ви можете ввійти через iCloud, iMessage, FaceTime, App Store або Game Center. Для ПК Mac або Windows увійдіть в iCloud за допомогою свого Apple ID на комп’ютері.

 • Як створити новий Apple ID?

  Щоб створити новий Apple ID, торкніться свого зображення профілювиберіть Створіть новий Apple IDі дотримуйтесь підказок.

 • Як скинути пароль Apple ID?

  Щоб скинути пароль Apple ID, відвідайте веб-сайт Apple IForgotAppleID. Введіть своє ім’я користувача. У вас є два варіанти: вибрати електронну адресу для відновлення, щоб скинути пароль, або відповісти на таємні запитання, щоб скинути пароль.