Saltar al contenido

Як видалити програми на смартфонах Samsung

21 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Торкніться і утримуйте (довго натискайте) піктограму програми, а потім торкніться Видаліть у спливаючому вікні.
 • Якщо це системна програма, параметр видалення не відображається. Натомість вимкніть програму, щоб приховати її від очей.
 • Або ж перейдіть до Налаштування > Програми, виберіть програму, а потім торкніться Видаліть на екрані інформації про програму.

У цій статті пояснюється, як видалити програми на телефоні Samsung. У старих моделях Samsung може бути один або два пункти меню, які різняться, але ви повинні мати змогу дотримуватися цього посібника незалежно від вашої версії Android.

Як видалити програми Samsung з головного екрану

На нових телефонах найшвидший спосіб позбутися програм на пристрої – це просто взаємодіяти із піктограмою програми на головному екрані. Якщо ярлик програми відсутній на одному з ваших домашніх екранів, ви також можете зробити це з панелі програм. Інструкції щодо цього ви знайдете нижче.

 1. Натисніть і утримуйте (тривале натискання) на піктограмі програми, яку ви хочете видалити.

 2. У спадному меню виберіть Видаліть варіант. Виберіть гаразд з підказки, що з’явиться.

  Якщо це системна програма, а не та, яку ви встановили самостійно, параметр видалення не відображатиметься. Натомість вам потрібно буде вимкнути програму, яка в основному приховує її від зору. Для цього відкрийте те саме спливаюче меню, але замість цього виберіть опцію «Інформація про програму», позначену піктограмою з літерою i всередині. На екрані, що з’явиться, виберіть Вимкнути і виберіть гаразд з підказки.

Як видалити програми Samsung із лотка програм

Ще одним швидким способом видалення програм з пристрою, особливо якщо вони не відображаються на головному екрані, є дотримання того самого процесу, що і вище, за винятком того, що ви будете взаємодіяти зі значком програми на панелі програм.

 1. На головному екрані проведіть пальцем вгору від нижньої частини дисплея або торкніться значка на панелі програм – якщо у вас є тема, яка його відображає.

 2. Знайдіть піктограму програми, яку ви хочете остаточно видалити, а потім довго натисніть (торкніться і утримуйте), щоб відкрити контекстне меню.

 3. Виберіть Видаліть варіант. Виберіть гаразд з підказки, що з’явиться.

  Android видаляє програми

  Якщо це системна програма (не та, яку ви встановили самостійно), параметр видалення не відображатиметься. Натомість вам потрібно буде вимкнути програму, яка в основному приховує її від зору. Для цього відкрийте те саме спливаюче меню, але замість цього виберіть опцію «Інформація про програму», позначену піктограмою з літерою i всередині. На екрані, що з’явиться, виберіть Вимкнути і виберіть гаразд з підказки.

Як позбутися програм за допомогою меню налаштувань Samsung

Більш звичним способом назавжди видалити програми з телефону Samsung є використання меню системних налаштувань. Здебільшого налаштування Samsung майже ідентичні стандартним налаштуванням Android. Це означає, що процес видалення програм повинен бути подібним до того, як це робиться на будь-якому іншому пристрої Android. Один або два кроки можуть відрізнятися, але загальної процедури слід легко виконувати незалежно від марки вашої слухавки.

 1. Від розблокованого телефону проведіть пальцем вниз від верхньої частини дисплея, щоб відкрити панель сповіщень.

 2. Виберіть параметр налаштувань, представлений піктограмою шестірні у верхньому правому куті панелі сповіщень.

 3. Прокрутіть вниз, поки не побачите Програми меню, а потім натисніть на нього, щоб вибрати його.

  Видаліть програми Samsung

 4. Далі ви побачите список усіх програм, встановлених на вашому пристрої. Прокрутіть список, поки не знайдете програму, яку потрібно видалити. Знайшовши, натисніть на назву програми, щоб відкрити інформаційну сторінку. За замовчуванням програми відображатимуться в алфавітному порядку. У верхньому лівому куті ви можете відфільтрувати список програм залежно від того, увімкнено чи вимкнено. Це полегшує пошук певної програми, коли у вас встановлено багато.

 5. Угорі наступної сторінки ви побачите дві кнопки: Видаліть і Примусово зупинити. Виберіть Видаліть можливість назавжди видалити програму з пристрою та вибрати гаразд з підказки, що з’явиться.

  Як видалити програму Samsung

  Якщо це системна програма (а не та, яку ви встановили самостійно), параметр видалення не відображатиметься. Натомість ви побачите a Вимкнути кнопка, яка в основному приховує його від зору. Виберіть Вимкнути і вибрати гаразд з будь-яких підказок, що з’являються.

Як видалити програми на телефоні за допомогою магазину Google Play

Крім того, ви можете видалити програми, встановлені на вашому пристрої, безпосередньо з магазину Google Play. Це стосується лише програм, які ви встановили самостійно, а не системних програм, які були попередньо встановлені на телефоні.

 1. Відкрийте додаток Google Play.

 2. Торкніться свого зображення профілю у верхньому правому куті.

 3. Виберіть Мої програми та ігри варіант.

  Налаштування Мої програми та ігри в Google Play виділено

 4. Виберіть Встановлено , щоб переглянути список програм, які зараз перебувають на вашому пристрої.

 5. Знайдіть програму, яку ви хочете видалити, прокручуючи список. Знайшовши його, натисніть на назву програми або піктограму, щоб відкрити сторінку магазину Play. За замовчуванням список програм буде відсортовано за програмами, які були нещодавно оновлені. Якщо додаток, який ви хочете видалити, протягом певного часу не оновлювався, вам доведеться прокрутити список вниз.

 6. Виберіть Видаліть варіант білого кольору (зліва) і виберіть гаразд з підказки, що з’явиться.

  Користувач Android видаляє програму через магазин Google Play

Як видалити програми, встановлені через Galaxy Store від Samsung

Samsung пропонує спеціальний магазин додатків як альтернативу магазину Google Play, який називається Galaxy Store. Незважаючи на те, що ви можете видалити будь-які програми, встановлені на ринку Samsung, так само, як і деінсталювати будь-яку іншу програму, через налаштування або на головному екрані, ви також можете зробити це безпосередньо через мобільний магазин. Galaxy Store не схожий на Play Store. Немає доступної сторінки для перегляду встановлених вами програм. Отже, майте на увазі, що цей метод не є ідеальним.

 1. Відкрийте Магазин Galaxy застосування.

 2. Торкніться значка значок пошуку вгорі праворуч позначається пісочним годинником. Почніть вводити назву програми, яку ви хочете видалити, і торкніться синього пісочного годинника, який з’являється на клавіатурі замість Введіть.

 3. Знайдіть гру, яку ви хочете видалити, у списку результатів пошуку та натисніть на неї, щоб відкрити сторінку магазину.

  Видалити гру Samsung

 4. На сторінці, що з’явиться, виберіть білий Видаліть опція зліва. Вибирайте гаразд з підказки, що з’явиться.

  Samsung видалити гру

Чи однаковий процес для всіх Android?

Хоча процес видалення програм або їх деінсталяції на пристроях Android є відносно схожим, кожна слухавка може мати унікальні кроки, характерні для бренду. Видалення програм із телефону Motorola або LG буде відрізнятися від того, як це робити, наприклад, на пристрої Samsung.