Saltar al contenido

Як видалити свій акаунт Skype

29 de abril de 2021

Skype – чудовий інструмент спілкування для спілкування з членом сім’ї, другом чи діловим партнером за допомогою текстового, голосового та відеочат. Якщо ви хочете видалити свій обліковий запис, оскільки хочете скористатися іншою послугою або вам більше не потрібен Skype, видалення облікового запису Skype є багатоетапним процесом, який може бути складним залежно від деталей вашого профілю. Ваш профіль Skype пов’язаний з вашим обліковим записом Microsoft. Якщо видалити обліковий запис Skype, ви вимкнете обліковий запис Microsoft і не зможете отримати доступ до Windows, мережі Xbox, Outlook.com та інших служб Microsoft. Ви можете вимкнути платні аспекти Skype, на які ви зареєструвались, щоб припинити платити за послугу, якою ви не користуєтесь.

Змістовий покажчик

Як відключити платні підписки Skype

Хоча багатьма функціями Skype можна користуватися безкоштовно, ви можете придбати кредити або підписки, щоб використовувати розширені функціональні можливості та послуги. Якщо ви потрапляєте в цю категорію і більше не плануєте користуватися Skype, виконайте такі дії, щоб у майбутньому не виставляти рахунки:

 1. Відкрийте веб-браузер і увійдіть у Skype.

 2. На Мій рахунок екран, перейдіть до Реквізити рахунку розділ і, під Виставлення рахунків та платежів, виберіть Автоматичне поповнення кредиту.

 3. Якщо на наступному екрані відображається синя кнопка Увімкнути, ця функція неактивна, і ви можете повернутися на попередній екран. Якщо там написано Вимкнути, клацніть на ньому та дотримуйтесь вказівок, щоб вимкнути функцію автоматичного поповнення.

  Знімок екрана сторінки автоматичного перезарядження Skype із виділеною кнопкою Увімкнути / Вимкнути

 4. Перевірте вміст панелі лівого меню, щоб підтвердити, чи є у вас активні підписки Skype. Якщо ви це зробите, дотримуйтесь вказівок, щоб скасувати ці підписки.

 5. В якості останнього та необов’язкового запобіжного заходу видаліть усі наявні у вас способи оплати. Для цього натисніть Платіжна інформація на лівій панелі.

  Знімок екрана Skype із виділеним розділом Платіжна інформація

 6. На наступному екрані натисніть Платіжні реквізити.

  Знімок екрана сторінки платіжної інформації Skype із виділеним заголовком Платіжні дані

 7. У наступному розділі показано кредитні картки, які зберігаються на вашому рахунку. Клацніть Видалити щоб видалити ці картки. Видалення способу оплати з цього екрана видаляє його з інших місць у вашому обліковому записі Microsoft.

  Знімок екрана екрану Способи оплати Skype із виділеною кнопкою Видалити

Як видалити дані облікового запису з бази даних Skype

Повне видалення облікового запису Skype також означає втрату облікового запису Microsoft, доступу до операційної системи Windows та інших програм та служб. Однак ви можете видалити дані облікового запису з бази даних, що ускладнює (або неможливо в деяких областях) іншим знайти вас у Skype. Ось як. Незважаючи на ці дії, ви ніколи не будете повністю приховані. Користувачі, які раніше зв’язувались, можуть вибрати ваше ім’я у своїй програмі Skype. Тим не менше, якщо виконати ці кроки, ви будете дещо відірвані від мережі.

 1. На Мій рахунок екрана Skype, прокрутіть вниз і виберіть Редагувати профіль.

  Знімок екрана Skype із виділеним заголовком Редагувати профіль

 2. В Персональна інформація натисніть розділ Редагувати профіль кнопку.

  Знімок екрана Skype "Персональна інформація" сторінку з "Редагувати профіль" кнопка виділена

 3. Видаліть всю інформацію, яку потрібно видалити, як з цього розділу, так і з Контактні дані під ним. Ви не зможете видалити деяку інформацію, як-от електронну адресу.

 4. Прокрутіть до Налаштування профілю розділу, а потім зніміть галочку біля З’являтись у результатах пошуку та пропозиціях.

  Знімок екрана сторінки налаштувань профілю Skype із "Показувати в результатах пошуку та пропозиціях" варіант виділено

 5. Клацніть Зберегти щоб зберегти зміни.

  Знімок екрана налаштувань профілю Skype із виділеною кнопкою Зберегти

Як видалити обліковий запис Skype для бізнесу

Облікові записи Skype для бізнесу працюють інакше, ніж особисті. Якщо у вас є обліковий запис Skype для бізнесу, який ви хочете видалити, зверніться до адміністратора свого облікового запису. Оскільки ці облікові записи є частиною порталу адміністратора Microsoft 365, особа або команда, відповідальна за Skype у вашій організації, буде керувати процесом видалення.