Saltar al contenido

Як видалити історію пошуку на Картах Google

15 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • відчинено Налаштування > Історія карт > Виберіть … автоматично. Виберіть часові рамки. Натисніть Далі > Підтвердити/Зрозумів.
 • Для певних місць прокрутіть історію та виберіть місце. Торкніться значка три вертикальні крапки > Видалити > Видалити.
 • iOS: Меню > Налаштування > Історія карт. Шукати або Фільтрувати за датою. Торкніться значка три крапки > Видалити результати > Видалити. Використовуйте крапки для запису, щоб видалити її.

У цій статті пояснюється, як видалити історію пошуку на Картах Google. Ці вказівки стосуються будь-якого Android або iPhone, здатного використовувати Карти Google.

Як очистити історію Карт Google з вашого Android

Ці інструкції стосуються телефонів та планшетів Android. Щоб видалити історію Карт Google із вашого пристрою Android, виконайте такі дії.

 1. Відкрийте додаток Карти Google за допомогою свого облікового запису Google.

 2. Проведіть пальцем від лівого краю, щоб переглянути Гугл-мапи меню.

 3. Прокрутіть вниз і торкніться Налаштування.

 4. Торкніться Історія карт. Тут у вас є два варіанти: Ви можете вибрати параметри автоматичного видалення або прокрутити вниз, щоб видалити окремі місця з історії. Щоб скористатися настройками автоматичного видалення, перейдіть до кроку 5. Щоб видалити окремі місця, перейдіть до кроку 8.

 5. Щоб створити налаштування автоматичного видалення, торкніться Виберіть автоматичне видалення і зробіть вибір між 3 і 18 місяцями. Якщо ви вже налаштували цей автоматизований процес, ви побачите варіант Виберіть, як довго зберігати натомість.

 6. Торкніться Далі.

 7. Торкніться Підтвердити або Зрозумів. (Цей вибір залежить від того, чи потрібно було вам налаштовувати автоматичне видалення чи ні.)

 8. Щоб видалити окремі місця з історії пошуку, прокрутіть униз, щоб знайти конкретне місце, яке потрібно видалити.

 9. Торкніться вертикального меню (три крапки вертикально розташовані у верхньому правому куті місця, яке потрібно видалити).

 10. Торкніться Видалити.

 11. Торкніться Видалити знову, коли вам буде запропоновано спливаюче вікно.

  Видалити, а потім підтвердити Видалити на Картах Google

Як видалити офлайн-карти Google з вашого Android

Якщо ви завантажили будь-які карти на свій телефон або планшет для використання в режимі офлайн, їх потрібно видалити трохи інакше.

Виконайте ці дії, щоб видалити офлайн-карти Google

 1. Відкрийте додаток Карти Google за допомогою свого облікового запису Google.

 2. Торкніться значка Меню карт у верхньому лівому куті екрана (три горизонтальні лінії, розташовані вертикально одна над одною).

 3. Торкніться Офлайн-карти.

 4. Торкніться значка три вертикальні крапки поруч із офлайн-картою, яку потрібно видалити.

 5. Торкніться Видалити.

  Процес видалення офлайн-карт на Android

Як видалити історію Карт Google з вашого iPhone або іншого пристрою iOS

Ці інструкції стосуються як iPhone, так і iPad. Щоб видалити історію Карт Google із пристрою iOS, виконайте такі дії.

 1. Відкрийте додаток Карти Google за допомогою свого облікового запису Google.

 2. Торкніться значка Меню кнопку.

 3. Торкніться Налаштування.

 4. Торкніться Історія карт.

  Меню, піктограма налаштувань, кнопка історії карт у iOS Google Maps

 5. Щоб переглянути всю історію Карт, введіть Карти у полі пошуку та торкніться Готово. Торкніться Фільтрувати за датою і введіть діапазон дат (або залиште як Весь час). Вибирайте Подати заявку.

 6. Торкніться вертикального меню (три точки вертикально розташовані у верхньому правому куті результатів пошуку).

 7. Торкніться Видалити результати щоб позбутися всієї своєї історії. Стрічка Видалити ще раз для підтвердження.

  Видалити результати та кнопку Видалити підтвердження на Картах Google iOS

 8. Щоб видалити окремі елементи з історії пошуку, перейдіть до елемента та торкніться вертикального меню (три крапки вертикально розташовані у верхньому правому куті кожного елемента). Це те саме, що і на Android.

 9. Торкніться Видалити біля кожного запису, який потрібно видалити. Продовжуйте робити це для кожного елемента, який ви хочете видалити, якщо ви також хочете зберегти деякі елементи.

Навігація Google: Як працюють Карти Google

Кожного разу, коли ви запитуєте в Google Maps вказівки, включаючи просто пошук швидкої адреси, щоб побачити, де щось може бути стосовно вашого місцезнаходження, Google вважає, що ви можете назавжди зберегти цей пошук. Можливо, ви захочете колись повернутися до цього ресторану, це буде причиною, або, можливо, вам знадобляться вказівки до тієї неправильної адреси, яку ви ввели кілька років тому. Google не знає і не цікавиться, чому ви вводите адресу; він просто записує всю інформацію та зберігає її, щоб ви могли використовувати її знову, якщо захочете. Однак у більшості випадків вам не потрібні вказівки до того самого місця знову і знову. Плюс, бувають випадки, коли ви просто не хочете, щоб хтось інший бачив, де ви були або думали про те, щоб піти. Коли ви хочете позбутися чогось у своїй історії пошуку на Картах Google, у вас є варіанти залежно від пристрою, яким ви користуєтесь:

 • Ви можете видалити деякі вибрані місця зі своєї історії.
 • Ви можете автоматично видалити всі місця зі своєї історії.

Видалення вибраних місць працює трохи інакше на Android, ніж на пристроях iOS, тому в наступних інструкціях ми окреслимо кроки для кожного з них. Якщо у вас iPhone, ви можете використовувати Карти без облікового запису Google. Просто відкрийте додаток Карти Google, торкніться свого зображення профілю та торкніться Використовуйте Карти без облікового запису.