Skip to content

Як видалити історію Netflix

11 de Липень de 2021

Що знати

 • Увійдіть у свій обліковий запис Netflix, виберіть меню , а потім виберіть Рахунок. Виберіть Перегляд діяльності щоб відкрити Моя активність сторінки.
 • Під Моя активність, ви побачите список усієї історії перегляду активності, перерахованої за датою перегляду. Видаліть заголовки або повідомте про проблеми.
 • Щоб видалити один або кілька заголовків: Виберіть Ніяких ознак праворуч від запису, який потрібно видалити, а потім виберіть Приховати серію підтвердити.

У цій статті пояснюється, як видалити заголовки з історії переглядів Netflix. Це корисно, якщо ви не хочете, щоб інші знали, що ви дивилися, або якщо ви хочете змінити напрямок своїх рекомендацій Netflix.

Як видалити історію Netflix

Щоб видалити або видалити назви телевізорів та фільмів з історії перегляду Netflix, використовуйте комп’ютер або мобільний пристрій, щоб увійти до свого облікового запису Netflix. Потім виконайте наступні дії, щоб переглянути свою активність перегляду Netflix і видалити все, що ви не хочете відображати:

 1. Увійдіть на сторінку свого облікового запису Netflix, а потім виберіть меню значок.

 2. Виберіть Рахунок.

 3. Виберіть Перегляд діяльності щоб відкрити Моя активність сторінки.

  Сторінка облікового запису Netflix

  U
 4. Під Моя активність, є перелік усієї історії перегляду, із заголовками, переліченими за датою перегляду, починаючи з останньої. Звідси ви можете повідомити про проблеми, які виникли під час перегляду одного чи кількох заголовків, або видалити заголовки з історії перегляду.

  Активність перегляду Netflix

 5. Щоб видалити один або кілька заголовків, виберіть Ніяких ознак праворуч від запису, який потрібно видалити. Повідомлення повідомляє, що вміст буде видалено з вашого перегляду протягом 24 годин. Виберіть Приховати серію продовжувати.

  Серія Netflix Hide

Що відбувається з видаленим вмістом?

Після того, як заголовок буде видалено або видалено з історії перегляду Netflix, ви більше не бачитимете заголовки в Нещодавно дивився або Продовжуйте дивитися категорії на головному екрані Netflix. Крім того, заголовки не входять до майбутніх рекомендацій щодо перегляду. Однак вміст буде доступний за допомогою пошуку та може відображатися в одній із ваших жанрових категорій. Щоб відновити заголовок у вашій історії перегляду, відтворіть заголовок ще раз.

Суть

Якщо у вас є кілька профілів облікового запису Netflix, або інші члени вашої родини мають власний обліковий запис, кожен з них матиме власну історію переглядів і зможе отримати доступ до своєї діяльності перегляду та керувати нею за допомогою вищевказаних кроків. Однак історію перегляду будь-яких профілів облікових записів, створених як дитячий, не можна видалити.

Сторінка шлюзу Netlfix

Якщо ви не переглядали деякі заголовки у вашому списку перегляду, і ви підозрюєте, що хтось інший або інший пристрій отримав доступ до вашого облікового запису, виберіть Останні дії потокової передачі даних на пристрої на головній сторінці облікового запису. Якщо є проблема, Netflix надає кілька можливих рішень. Netflix пропонує режим конфіденційності, який заважає іншим людям отримувати доступ до списку перегляду, але ця функція доступна не для всіх користувачів. Якщо у вас виникли запитання щодо цієї можливості, перевірте сторінку участі в тесті Netflix або зв’яжіться безпосередньо зі службою підтримки Netflix.