Saltar al contenido

Як видалити Webroot з Mac або ПК

16 de julio de 2021

З огляду на кількість цифрових загроз, з якими ми стикаємося щодня, більшість з нас знає, наскільки важливо мати надійне антивірусне програмне забезпечення. Існує безліч антивірусних програм, якими можна безкоштовно користуватися протягом пробного періоду або пропонуються безкоштовно. На жаль, деякі програми важко видалити з ПК або Mac, наприклад, SecureAnywhere Webroot. Цю програму може бути складно видалити, особливо оскільки програмне забезпечення не має вбудованої функції видалення. Крім того, на відміну від більшості інших антивірусних програм, вам може знадобитися використовувати reCAPTCHA для видалення Webroot SecureAnywhere. Найгірше те, що ви не зможете встановити будь-яке нове антивірусне програмне забезпечення, поки програма Webroot не буде повністю видалена. Якщо вам цікаво, як взагалі видалити Webroot з комп’ютера, перегляньте цей корисний посібник!

Getty Images / SvetaZi

Змістовий покажчик

Як видалити Webroot SecureAnywhere з ПК за допомогою майстра програм Windows

Оскільки Webroot SecureAnywhere так важко повністю видалити з комп’ютера, існує кілька можливих методів його видалення. Це найпростіший спосіб видалення Webroot з ПК.

 1. Утримуйте клавіші Windows і R одночасно, щоб відкрити Запустити вікно.

  Запустити вікно

 2. Введіть appwiz.cpl у вікні Виконати та натисніть OK. Ви також можете відкрити Панель керування та вибрати Видаліть програму.

  Видаліть програму

 3. Переглядайте вікно Видалення, поки не знайдете продукт Webroot.

 4. Клацніть правою кнопкою миші на Webroot, а потім клацніть на Видаліть кнопку. Ви можете отримати сповіщення про те, що антивірус Webroot вже запущений. Якщо так, клацніть правою кнопкою миші на піктограмі Webroot на панелі завдань і виберіть Вимкнути.

  Клацніть правою кнопкою миші Видалити

 5. Введіть reCAPTCHA, а потім натисніть кнопку продовжити, щоб видалити антивірус Webroot з вашого ПК.

Як видалити Webroot SecureAnywhere з ПК за допомогою ручного видалення

Якщо майстер програми не працює, вам доведеться спробувати вручну видалити програмне забезпечення. На щастя, це дуже легко зробити.

 1. Завантажте ПК у безпечному режимі.

 2. Перейдіть до панелі пошуку Windows і введіть Командний рядок. Коли програма відкриється у вікні пошуку, натисніть Запустити від імені адміністратора.

  Командний рядок

 3. Введіть наступну команду в вікно командного рядка і натисніть Enter: C: Program Files Webroot WRSA.exe «- видалити

  Запит на видалення Webroot

 4. Після введення команди ви отримаєте запит на видалення Webroot. Заповніть reCAPTCHA та натисніть кнопку продовжити, щоб закінчити видалення програми.

Якщо жоден із цих методів не вдається видалити Webroot SecureAnywhere, Webroot пропонує інструмент, який допоможе вам повністю видалити програму. Завантаживши Засіб видалення з веб-сайту Webroot, запустіть його як адміністратор і зачекайте, поки інструмент повністю видалить Webroot.

Як видалити Webroot SecureAnywhere з Mac

Щоб видалити Webroot SecureAnywhere з вашого Mac, ви повинні переконатися, що програма спочатку вимкнена. Це можна зробити, вибравши піктограму Webroot у рядку меню Mac, а потім клацнувши Shut Down SecureAnywhere. Ви також можете натиснути іконку програми на панелі Dock і вибрати її Кинути.

 1. Підтвердьте, що хочете вимкнути SecureAnywhere, якщо буде запропоновано.

 2. Виберіть піктограму Finder у док-станції.

  Вибір Finder із док-станції.

 3. Відкрийте Програми каталог.

  Відкриття каталогу програм.

 4. Перетягніть значок програми Webroot SecureAnywhere у Відро для сміття на лаві підсудних.

  Смітник у macOS.

 5. Після появи вікна підтвердження натисніть Видаліть.