Skip to content

Як визначити свою папку Eudora у Windows

15 de Липень de 2021

Eudora була електронним клієнтом, який був названий на честь американської авторки Eudora Welty, американської письменниці новел та прозаїка, яка писала про американський Південь завдяки своїй новелі “Чому я живу в PO” Welty, яка була живою на момент Повідомлення про заснування програми (1988 р.) було “задоволеним і розваженим”. Програмне забезпечення було використано в операційних системах Apple Macintosh та Microsoft Windows, але більше не розробляється. Eudora відзначилася тим, що запропонувала різноманітні налаштування для налаштування своєї поведінки, багато з яких були недоступні в інтерфейсі користувача, але доступ до них здійснювався за допомогою URI-налаштувань x-eudora, які потрібно було вставити в повідомлення та натиснути. Eudora підтримувала протоколи POP3, IMAP та SMTP. Eudora також мала підтримку SSL та, у Windows, аутентифікацію S / MIME, що дозволяє користувачам підписувати або шифрувати повідомлення електронної пошти для найбільшої безпеки. Він також підтримував кілька обчислювальних платформ для пальмових комп’ютерів, включаючи Newton та Palm OS.

Eudora та Qualcomm

Eudora була придбана компанією Qualcomm в 1991 році. Спочатку вона розповсюджувалась безкоштовно, комерціалізувалася і пропонувалась як легкий (безкоштовний), так і Pro (комерційний) продукт. У період з 2003 по 2006 рр. Повнофункціональна версія Pro також була доступна як “Рекламний режим” (рекламне програмне забезпечення). У 2006 році Qualcomm зупинив розробку комерційної версії і спонсорував створення нової версії з відкритим кодом на базі Mozilla Thunderbird з кодовою назвою Penelope, пізніше перейменованої в Eudora OSE. Розробка версії з відкритим кодом зупинилася в 2010 році і була офіційно застаріла в 2013 році. Користувачам рекомендується перейти на поточну версію Thunderbird.

Eudora та Windows

Залежно від вашої версії Windows та вашої конфігурації, Eudora може зберігати ваші повідомлення, дані адресної книги та налаштування в одному з багатьох різних місць. Якщо ви хотіли створити резервну копію або скопіювати їх, вам спочатку потрібно було ідентифікувати свою папку Eudora. Ось як ви могли б визначити свою папку Eudora в Windows.

Як визначити папку Eudora у Windows

Щоб знайти папку Eudora у Windows:

  • Шукати eudora.ini на вашому комп’ютері.

Якщо ви отримаєте лише один результат, папка, що містить eudora.ini, є вашою папкою Eudora. Якщо є кілька папок, що містять eudora.ini, вам доведеться відкрити їх усі, щоб визначити “свою” папку Eudora. Шукайте файли .mbx та папки .fol, які відповідають вашим налаштуванням поштових скриньок у Eudora.

Знайдіть свою папку Eudora швидше у Windows 2000 / XP та пізніших версіях

Якщо ви використовуєте Windows 2000, XP або пізнішу версію, спробуйте спочатку це:

  • Виберіть Біжи від Почніть меню.
  • Тип % appdata% Qualcomm Eudora.
  • Виберіть Повернення перейти безпосередньо до вашої папки Eudora.

Якщо остання не працює, скористайтеся наведеним вище способом, щоб знайти папку магазину Eudora.