Skip to content

Як визначити, чи маєте ви 64-розрядну або 32-розрядну версію Windows

2 de Липень de 2021

Не впевнені, встановлена ​​вами версія Windows 32-розрядна чи 64-розрядна? Якщо у вас Windows XP, швидше за все, вона 32-розрядна. Однак, якщо ви використовуєте Windows 10, Windows 8, Windows 7 або Windows Vista, шанс на те, що у вас 64-розрядна версія, значно зростає. Звичайно, це не те, про що ви хочете здогадатися. Знання, чи є ваша копія Windows 32-розрядною або 64-розрядною, стає дуже важливим під час встановлення драйверів пристроїв для вашого обладнання та вибору між певними видами програмного забезпечення. Швидкий спосіб визначити, чи використовується у вас 32-розрядна або 64-розрядна версія Windows, – це перегляд інформації про встановлення операційної системи на панелі керування. Однак конкретні кроки, які задіяні, багато в чому залежать від того, яку операційну систему ви використовуєте. Подивіться, яку версію Windows я маю? якщо ви не впевнені, яка з цих декількох версій Windows встановлена ​​на вашому комп’ютері. Ще одним швидким і простим способом перевірити, чи встановлена ​​у вас 32-розрядна або 64-розрядна версія Windows, є перевірка папки “Програмні файли”. Більше про це є в самому низу цієї сторінки.

Windows 10 і Windows 8: 64-розрядна або 32-розрядна?

 1. Відкрийте панель керування. Ви можете перевірити тип системи Windows набагато швидше в меню Power User, але це, швидше за все, швидше, лише якщо ви використовуєте клавіатуру або мишу. Відкривши це меню, виберіть Система а потім перейдіть до кроку 4.

 2. Вибирайте Система та безпека на панелі керування.

  Ви не побачите Система та безпека посилання на панелі керування, якщо для вашого перегляду встановлено значення будь-якого Великі іконки або Маленькі іконки. Якщо так, виберіть Система а потім перейдіть до кроку 4.

 3. Вибирайте Система.

  Системне посилання у вікні Система та безпека на панелі керування Windows 10

  Цей екран також можна відкрити, виконавши керування / ім’я Microsoft.System команда з “Виконати” або “Командний рядок”.

 4. Знайди Система область, розташована під великим логотипом Windows. Всередині там, поруч Тип системи, це також скаже 64-розрядна операційна система або 32-розрядна операційна система.

  Примітка до 64-розрядної операційної системи в системному панелі панелі

  Або другий біт інформації процесор на базі x64 або Процесор на базі x86, вказує на апаратну архітектуру. Можна встановити 32-розрядну версію Windows на системі x86 або x64, але 64-розрядну версію можна встановити лише на апаратному забезпеченні x64.

 5. Тепер ви повинні точно знати, чи є Windows 10/8 32-розрядною або 64-розрядною

Windows 7: 64-розрядна або 32-розрядна?

 1. Йти до Почніть > Панель управління.

 2. Вибирайте Система та безпека. Не бачите? Просто виберіть Система а потім перейдіть до кроку 4.

 3. Виберіть Система.

 4. Знайдіть Система область під великим логотипом Windows і знайдіть Тип системи серед інших статистичних даних про ваш комп’ютер. Це повідомлятиме або 32-розрядна операційна система або 64-розрядна операційна система.

  Інформація про систему Windows 7

  Не існує 64-розрядної версії Windows 7 Starter Edition.

 5. Тепер ви знаєте, чи маєте ви Windows 7 64-розрядну або 32-розрядну.

Windows Vista: 64-розрядна або 32-розрядна?

 1. Виберіть Панель управління з меню “Пуск”.

 2. Вибирайте Система та обслуговування. Якщо ви переглядаєте Класичний вид панелі керування, ви не побачите цього посилання. Просто відкрийте Система замість цього перейдіть до кроку 4.

 3. Виберіть Система.

 4. Знайдіть Система область під великим логотипом Windows. Усередині цього розділу є одна назва Тип системи. Подивіться тут, щоб побачити, чи є у вас 32-розрядна або 64-розрядна версія Windows Vista, позначена будь-яким 32-розрядна операційна система або 64-розрядна операційна система.

  Інформація про систему Windows Vista

  Не існує 64-розрядної версії Windows Vista Starter Edition.

 5. Тепер ви повинні знати, чи є у вас Windows Vista 64-розрядна або 32-розрядна.

Windows XP: 64-розрядна або 32-розрядна?

 1. Виберіть Почніть а потім виберіть Панель управління.

 2. Виберіть Продуктивність та обслуговування. Якщо ви не бачите цього посилання, відкрийте Система а потім перейдіть до кроку 4.

 3. Вибирайте Система.

 4. Знайдіть Система область праворуч від логотипу Windows. Ви повинні бути на Загальні на вкладці “Властивості системи”.

 5. Під Система є основною інформацією про версію Windows XP, встановлену на вашому комп’ютері:

  • Професійна версія Microsoft Windows XP [year] означає, що у вас 32-розрядна версія Windows XP.
  • Версія Microsoft Windows XP Professional x64 Edition [year] означає, що у вас встановлена ​​64-розрядна версія Windows XP.

  Інформація про систему Windows XP

  Не існує 64-розрядних версій Windows XP Home або Windows XP Media Center Edition. Якщо у вас є будь-яке з цих видань Windows XP, ви працюєте з 32-розрядною операційною системою.

 6. Тепер ви знаєте, працює у вас Windows XP 64-розрядна або 32-розрядна.

Перевірте назву папки “Файли програм”

Цей метод не так легко зрозуміти, як використання панелі керування, але він забезпечує швидкий спосіб перевірити, чи працює у вас 64-розрядна або 32-розрядна версія Windows, і особливо корисний, якщо ви шукаєте цю інформацію з інструменту командного рядка. Якщо ваша версія Windows є 64-розрядною, ви можете встановити як 32-розрядні, так і 64-розрядні програми, тому на вашому комп’ютері є дві різні папки “Програмні файли”. Однак 32-розрядні версії Windows мають лише одну папку, оскільки можуть встановлювати лише 32-розрядні програми. Ось простий спосіб зрозуміти це … На a. Існують дві папки програм 64-розрядна версія Windows:

 • 32-розрядне розташування: C: Програмні файли (x86)
 • 64-розрядне розташування: C: Програмні файли

Папки програмних файлів у 64-розрядної версії Windows 10

Папки “Програмні файли” в 64-розрядної версії Windows 10.

32-розрядні версії Windows мати лише одну папку:

 • 32-розрядне розташування: C: Програмні файли

Папка Program Files у Windows 10 32-bit

Папка ‘Program Files’ у Windows 10 32-bit.

Отже, якщо під час перевірки цього місця ви знайдете лише одну папку, ви використовуєте 32-розрядну версію Windows. Якщо є дві папки “Програмні файли”, ви напевно використовуєте 64-розрядну версію.