Saltar al contenido

Як визначити, чи є веб-сайт потокового фільму законним

25 de julio de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

  • Незаконні веб-сайти з фільмами є скрізь; на їхніх сайтах є кілька підказок, які допоможуть уникнути неприємностей.
  • Найбільші правопорушники, як правило, заохочують використання служб VPN, проксі-серверів та інших способів приховати вашу IP-адресу.
  • Слідкуйте за сповіщеннями про видалення згідно із Законом про захист авторських прав у цифрову епоху (DMCA), застереженнями про захист авторського права чи незаконним вмістом, спливаючими вікнами та оголошеннями «натисніть мене».

Якщо ви знайшли веб-сайт з безкоштовним потоковим кінофільмом і хочете знати, чи вони показують свої фільми на законних підставах, є кілька речей, які ви можете шукати. Це не так повністю Визначте, чи веб-сайт не є піратським вмістом, але це великі підказки щодо того, чи варто вам залишатися, дивитися чи налаштовуватися на інший віртуальний канал.

Вони не намагаються покрити свої сліди

Веб-сайти, які транслюють нелегальні фільми, захищені авторськими правами, часто рекламують послуги VPN, проксі-сервери та інші способи приховування вашої IP-адреси від урядів та постачальників послуг Інтернету. Це ясно вказівка ​​на те, що вони не працюють в рамках закону. Якщо веб-сайт для потокового перегляду фільмів, на якому ви перебуваєте, просить вас завантажити їх програмне забезпечення VPN або підписатися на сторонній сервіс VPN, найкраще вийти прямо зараз. Існує стільки безкоштовних способів отримати фільми, що не варто платити за них, аби захиститися від попадання на потокову передачу нових фільмів.

Ще один спосіб незаконних веб-сайтів, що транслюють фільми, намагаються прикрити свої сліди, розміщуючи інформацію про запити на видалення згідно із Законом про захист авторських прав у цифрову епоху. Якщо у них є цілий розділ веб-сайту, присвячений зв’язку з ними, коли на їхньому сайті доступний нелегальний фільм, швидше за все, вони не мають офіційного партнерства з жодною компанією для легальної трансляції фільмів. Ще одна підказка, яка відрізняє легальний кіносайт від нелегального, полягає в тому, чи має на меті заперечення, що вони є без вини, якщо там знайдено захищене авторським правом відео. Ось приклад такого повідомлення на нелегальному сайті фільму:

  • Застереження. На цьому веб-сайті не розміщується авторський або незаконний вміст. Весь вміст розміщується на незалежних сторонніх веб-сайтах.

Вони говорять вам, де вони беруть свої фільми

Легальні безкоштовні веб-сайти з кінофільмами отримують свої фільми одним із двох способів: або вони мають дозвіл від кіностудії на показ фільмів, або вони показують фільми, що належать до суспільного надбання. Іноді кіностудія чи інша компанія, що займається контентом, дозволяють веб-сайту потокового кіно показувати свої фільми. Вони можуть бути афілійованими на веб-сайті, або веб-сайт платить студії за використання їх фільмів. Наприклад, Crackle отримує безкоштовні онлайн-фільми від Sony Pictures, а Popcornflix – від Screen Media Ventures. Коли ніхто не має авторських прав на фільм, включаючи приватних осіб, організації чи уряди, це стає загальним надбанням, яке кожен може переглядати та ділитися на законних підставах. Ви побачите, що здебільшого це старіші фільми, включаючи багато класичних творів, про які ви вже чули раніше. Безкоштовні веб-сайти з кінофільмами, які показують фільми та шоу, що належать до суспільного надбання, включають такі веб-сайти, як Retrovision та Internet Movie Archive. Ви захочете знайти сторінку «Про нас» або щось подібне, щоб дізнатися, звідки ці веб-сайти беруть свої фільми. Посилання на цю інформацію можна знайти де завгодно на сторінці, але ми виявляємо, що здебільшого посилання є внизу домашньої сторінки. У нас є список того, що ми вважаємо найкращими безкоштовними онлайн-фільмами, які є цілком законними. Також є перелік безкоштовних та легальних місць для перегляду телевізійних програм в Інтернеті, якщо ви шукаєте улюблене шоу.

Вони заробляють гроші за допомогою реклами

Веб-сайти з безкоштовним потоковим кіно не просто приємно дозволяють дивитися безкоштовні фільми – вони теж хочуть заробляти гроші. Якщо вони не беруть передплату, то, швидше за все, заробляють гроші за допомогою реклами. Реклама може відображатися за допомогою клікових оголошень на їх веб-сайті або у вигляді періодичних рекламних роликів під час перегляду фільму чи телешоу. Ви побачите цю рекламу під час перегляду безкоштовних фільмів на багатьох легальних сайтах фільмів, таких як Yidio. Однак не використовуйте просто реклама як мотиватор для трансляції фільмів. Деякі веб-сайти пропонують безкоштовні нові випуски та інші фільми багато оголошень, як правило, у формі опитувань, спливаючих вікон, з яких ви не можете вийти, та інших очевидних оголошень «натисніть мене». Законні сайти для потокового перегляду фільмів, як правило, просто дотримуються рекламних роликів, що містяться у відео, та випадкових оголошень на веб-сайті. У нас є безкоштовна діаграма порівняння веб-сайтів фільмів, де ви можете побачити, які веб-сайти показують рекламу під час їх вмісту.

Там є контактна інформація

Якщо безкоштовний сайт фільмів легальний, то їм нема чого приховувати. Ви можете легко знайти їх контактну інформацію на їх веб-сайті. Подивіться внизу сторінки на розділ «Зв’яжіться з нами», «Про нас» або щось подібне. Шукати контактну електронну адресу – це чудово, але якщо у них є фізична адреса та номер телефону, це ще краще.

Насправді нових фільмів немає

Відвідавши безкоштовний веб-сайт із фільмами, ви зазвичай просто бачите старіші фільми віком від кількох років до кількох десятиліть. Якщо ви все-таки бачите фільми, які все ще є в кінотеатрах, або ті, що щойно вийшли на DVD, це повинно підняти червоний прапор. Його надзвичайно рідко хто отримує дозвіл на показ цих фільмів в Інтернеті, тому, якщо ви їх бачите, вони, мабуть, не законні. Якщо ви хочете переглянути цей найновіший фільм безкоштовно, ви можете залишатися легальним і брати безкоштовні фільми в Redbox.

Є мобільний додаток

Не на всіх легальних веб-сайтах з потокового перегляду фільмів є мобільний додаток для перегляду своїх фільмів та шоу в дорозі, але якщо він у них є, цілком ймовірно, що ви можете дивитися фільми, не боячись порушити авторські права. Це пов’язано з тим, що магазин додатків, який видає програму, як-от App Store, що використовується на iPhone та інших пристроях iOS, не хоче, щоб користувачі завантажували або передавали нелегальний вміст. Наприклад, перед тим, як додаток буде випущено в iOS App Store, процес перегляду перевіряється, щоб переконатися, що він не порушує жодне з правил, встановлених App Store. Це тоді, коли нелегальний додаток для потокового перегляду фільмів буде закрито та не випущено для загального користування для завантаження.

Додаток Sony Crackle для Android

Те саме поняття стосується інших офіційних магазинів додатків, таких як Google Play для телефонів та планшетів Android. Якщо додаток доступний на сторонньому сайті (не офіційному магазині додатків для вашої платформи), це повинно змусити вас запитати, чому. У нашому списку безкоштовних програм для фільмів є кілька програм, які дозволяють транслювати на 100 відсотків легальні фільми та шоу. Однак цей список не є вичерпним, тому відсутність певної програми, перерахованої там, не означає автоматично, що це незаконно.

Коли ви сумніваєтесь, рухайтесь далі

Якщо ви перебуваєте на веб-сайті з безкоштовним потоковим кіно, і у вас просто складається відчуття, що це занадто добре, щоб бути правдою, це, мабуть, так. Перейдіть на інший веб-сайт, який вам зручний і який здається законним.