Skip to content

Як вийти з Facebook Messenger

23 de Червень de 2021

Що знати

 • На Android перейдіть до Налаштування > Програми та сповіщення > Месенджер > Зберігання та кеш > Звільнене зберігання.
 • У додатку Facebook для Android вийдіть із імені вашого пристрою в Налаштування та конфіденційність > Налаштування > Безпека та вхід.
 • На Facebook.com перейдіть на Налаштування та конфіденційність > Налаштування > Безпека та вхід, вийдіть із пристрою.

Хоча у програмі Facebook Messenger для Android або iOS у програмі Facebook Messenger немає опції прямого виходу, у цій статті описано, як відключити свій обліковий запис від програми Messenger (по суті, еквівалент виходу з системи) без необхідності видаляти програму. з вашого пристрою.

Вийти з Messenger через Налаштування Android

Колін Тиг / tebapit
Ось як вийти з налаштувань програми:

 1. Відкрийте Налаштування додаток.

 2. Виберіть Програми та сповіщення.

  Налаштування програм і сповіщень для Android.

 3. Вибирайте Переглянути всі програми <#>. Прокрутіть вниз і торкніться Месенджер. (Додаток розміщено в алфавітному порядку)

 4. Виберіть Зберігання та кеш.

  Очищення пам’яті Android Messenger.

 5. Торкніться Звільнене зберігання.

 6. Підтвердьте за допомогою гаразд. Тепер ви можете закрити програму “Налаштування” і повернутися до програми Messenger, щоб переконатися, що вона працює.

Вийти з Messenger за допомогою програми Facebook

Користувачі iOS повинні використовувати офіційний додаток Facebook для виходу. Користувачі Android можуть робити те саме.

 1. Відкрийте програму Facebook і увійдіть у відповідний обліковий запис, який ви хочете відключити від Messenger.

 2. Торкніться значка опція меню (представлений піктограмою гамбургера, розташованою внизу екрана на вкладці домашньої стрічки на iOS та у верхній частині екрана на Android).

 3. Прокрутіть вниз і торкніться Налаштування та конфіденційність > Налаштування.

 4. Торкніться Безпека та вхід.

  Три екрани iOS, що відображають меню програми Facebook, налаштування та конфіденційність, а також безпеку та вхід

 5. Під розділом з написом Де ви ввійшли, ви побачите список усіх пристроїв та їх розташування, де Facebook запам’ятовує ваші дані для входу. Ваш Ім’я пристрою (такі як iPhone, iPad, Android тощо) будуть вказані жирним шрифтом із Месенджер платформа, позначена під нею.

 6. Якщо ви не бачите відразу назву свого пристрою з позначкою Messenger, можливо, вам доведеться торкнутися Бачити все щоб розкрити більше пристроїв та платформ, де ви ввійшли в систему.

  Три екрани iOS із програми Facebook, на яких відображаються кнопки See More, iPad Air 2 та кнопки виходу

 7. Торкніться трьох крапок праворуч від пристрою, з якого ви хочете вийти, а потім виберіть Вийти. Він зникне зі списку, і ви зможете відкрити програму Messenger, щоб підтвердити, що ваш обліковий запис відключено / вийшов з системи.

Вийти з Messenger через Facebook.Com

Ці кроки дуже схожі на використання мобільного додатка Facebook.

 1. Відвідайте Facebook.com і увійдіть у відповідний обліковий запис, який ви хочете відключити від Messenger.

 2. Клацніть на стрілка вниз у верхньому правому куті сторінки та натисніть Налаштування та конфіденційність > Налаштування зі спадного меню.

  Знімок екрана кнопки налаштувань Facebook

 3. Клацніть Безпека та вхід з меню бічної панелі.

 4. У розділі з написом Де ви ввійшли, шукайте назву вашого пристрою (iPhone, iPad, Android тощо) та ярлик Messenger під ним.

  Знімок екрана пристрою для виходу з Facebook Messenger

 5. Торкніться значка три крапки праворуч від списку Messenger і виберіть Вийти. Як і в додатку Facebook, ваш список зникне, і ви зможете повернутися до свого пристрою, щоб підтвердити, що ви від’єдналися / вийшли з програми Messenger.

Щоб підтвердити, що ви вийшли з Messenger, просто відкрийте програму Messenger. Замість того, щоб бачити найсвіжіші повідомлення, ви побачите екран із проханням увійти, використовуючи дані для входу на Facebook.