Saltar al contenido

Як вийти з Netflix на Roku

26 de septiembre de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Головний екран Netflix > стрілка вліво > Отримати допомогу > Вийти з аккаунта.
 • Roku 2/LT: додому > Netflix > * > Видалити канал > Видалити канал.
 • Року 1: додому > Налаштування > Налаштування Netflix > Вимкніть цей програвач з мого облікового запису Netflix > Так.

У цій статті пояснюється, як вийти з Netflix на Roku, а також як увійти в інший обліковий запис Netflix. Етапи дещо відрізняються залежно від вашого пристрою. Цей посібник охоплює всі потокові програвачі Roku, а також Roku TV для цих брендів і, можливо, інших: Haier, Hisense, Insignia, Sharp і TCL.

Як я можу вийти з Netflix?

На новіших потокових плеєрах Roku та смарт-телевізорах вийти з Netflix легко на головному екрані програми. Якщо ви не впевнені, яка у вас версія Roku, спочатку виконайте ці кроки; інструкції для старих моделей наведено нижче.

 1. На головному екрані Netflix скористайтеся стрілкою ліворуч, щоб відкрити меню, а потім натисніть стрілку вниз, щоб вибрати Отримати допомогу.

  Якщо це не спрацює, спробуйте натомість скористатися стрілкою вгору, а потім виберіть параметр налаштувань (тут не зображено; деякі пристрої мають це). Якщо це теж не спрацює, перегляньте додаткову допомогу нижче. Якщо налаштовано профілі Netflix, вам потрібно буде пройти через них, перш ніж ви зможете виконати ці дії.

 2. Виберіть Вийти з аккаунта.

 3. Підтвердити за допомогою Так.

Якщо ці дії не допомогли, почніть із програми Netflix і натисніть на пульті дистанційного керування такі стрілки в такому порядку: вгору, вгору, вниз, вниз, Ліворуч, правильно, Ліворуч, правильно, вгору, вгору, вгору, вгору. Виберіть Вийти з аккаунта, Розпочати знову, Дезактивуватиабо Скинути.

Roku 2 і Roku LT

Спробуйте виконати ці дії, якщо у вас є Roku 2-го покоління (тобто Roku 2 HD, XD, XS або LT).

 1. Перейдіть до головного меню, натиснувши додому кнопку.

 2. Знайдіть і виділіть програму Netflix, а потім натисніть клавішу зі зірочкою на пульті.

 3. Виберіть Видалити канала потім знову виберіть його для підтвердження.

  Netflix видалити канал на Roku

Року 1

Ці кроки стосуються старіших пристроїв Roku, випущених між 2008 і 2010 роками.

 1. Використовувати додому щоб перейти до головного меню Roku.

 2. Йти до Налаштування > Налаштування Netflix.

 3. Виберіть Вимкніть цей програвач з мого облікового запису Netflix.

 4. Виберіть Так коли буде запропоновано.

Телевізори Roku

Якщо ви ввійшли в Netflix на Roku TV, ось що вам потрібно зробити: підтверджено, що це працює для телевізорів TCL, Sharp, Insignia, Haier і Hisense, але це також може бути дійсним для інших телевізорів Roku.

 1. На головному екрані програми Netflix натисніть Назад на пульті.

 2. Виберіть значок налаштувань/шестерні праворуч.

 3. Виберіть Вийти з аккаунта.

 4. Підтвердити за допомогою Так.

Як віддалено вийти з Netflix на Roku

Якщо ви більше не маєте доступу до пристрою Roku або наведені вище вказівки вам не підходять, ви все одно можете вийти з Netflix. Є два способи зробити це, залежно від конкретної ситуації.

З вашого облікового запису Netflix

Ви можете виконати ці кроки, якщо у вас немає Roku, наприклад, якщо ви ввійшли в Netflix в чужому будинку. Відвідайте область «Вийти з усіх пристроїв» свого облікового запису Netflix і виберіть Вийти з аккаунта щоб миттєво вийти з кожного пристрою за допомогою свого облікового запису. На жаль, немає способу вибірково вийти лише з Roku, вам потрібно зробити це з усіх одночасно.

Netflix вийти з екрана всіх пристроїв

З вашого облікового запису Roku

Якщо Roku є вашим (тобто ви спочатку налаштували його під власним обліковим записом Roku), але з будь-якої причини ви не можете вийти зі свого облікового запису Netflix, від’єднання всього облікового запису Roku від пристрою фактично призведе до виходу з Netflix (і все інше, до чого ви можете ввійти). Це робиться шляхом від’єднання пристрою від вашого облікового запису Roku. Це від’єднає вашу особу від пристрою, тож усі програми, які ви додали до нього, більше не будуть доступні, і кожен, хто спробує ним скористатися, повинен буде ввійти у свій обліковий запис Roku та, зрештою, у свій обліковий запис Netflix, якщо вони тому вибирайте. Кроки прості: увійдіть у свій обліковий запис Roku у веб-браузері, прокрутіть униз до списку пов’язаних пристроїв і виберіть Від’єднати поруч із Roku за допомогою облікового запису Netflix.

Список підключених пристроїв Roku

Як увійти в інший обліковий запис Netflix?

Щоб увійти в інший обліковий запис Netflix на Roku, виконайте наведені вище дії, щоб вийти. Коли буде запропоновано, введіть облікові дані для іншого облікового запису Netflix, який ви хочете використовувати. Інший спосіб інтерпретації облікового запису Netflix – це Netflix профіль. Звичайно, це лише міні-акаунти в основному, тому перемикатися між профілями ще простіше. Відвідайте головний екран Netflix і скористайтеся стрілкою вліво, щоб відкрити бічне меню, а потім скористайтеся стрілкою вгору кілька разів, щоб вибрати профіль (якщо ви бачите його). Опція в самому верху меню, називається Переключити профіліперелічить усі профілі, з яких ви можете вибрати.

Список профілів Netflix

Що означає вийти з Netflix

Дуже важливо, щоб ви знали, що означає вийти з Netflix. Вихід або вихід із системи (те саме) означає лише від’єднання облікового запису від програми. Ні більше, ні менше. Це означає, що вихід із Netflix не вплине на статус вашої підписки на Netflix. Вимкнення телевізора, видалення профілів Netflix або навіть видалення Roku чи видалення всієї програми Netflix із пристрою також не стосується. Подивіться, як скасувати Netflix, якщо це те, що ви дійсно прагнете. Ви можете зробити це з комп’ютера або телефону.

FAQ

 • Чому Netflix не працює на моєму телевізорі Roku?

  Є кілька виправлень, коли Netflix не працює на Roku. Переконайтеся, що сам Netflix не вимкнено, переконайтеся, що ваш пристрій Roku підключено належним чином, і переконайтеся, що Roku підключено до Wi-Fi. Спробуйте перезапустити Roku, оновити програму Roku на своєму мобільному пристрої, скинути налаштування пульта Roku або пристрою Roku.

 • Як змінити обліковий запис Netflix на Roku?

  Щоб змінити обліковий запис користувача Netflix на Roku, вам потрібно буде видалити програму Netflix зі свого Roku та знову додати її з потрібним обліковим записом. На головному екрані Roku перейдіть до Мої канали > Netflixнатисніть зірковий ключ на пульті дистанційного керування та виберіть Видалити канал. Потім перейдіть до Roku Channel Store, знову додайте Netflix і увійдіть за допомогою нового облікового запису.

 • Як змінити профіль Netflix на Roku?

  Щоб змінити профіль перегляду Netflix на Roku, вийдіть із Netflix на Roku, а потім знову відкрийте канал Netflix. Виберіть інший профіль, а потім перейдіть до Netflix. Netflix дозволяє створити до п’яти профілів перегляду для кожного облікового запису.