Skip to content

Як виконати чисту установку Snow Leopard OS X 10.6

7 de Липень de 2021

Що знати

 • Вставте інсталяційний DVD із Snow Leopard. Подвійне клацання Встановіть ОС X > Комунальні послуги. Коли буде запропоновано, перезапустіть Mac і завантажтесь із DVD.
 • Після перезавантаження: виберіть мову та Комунальні послуги. У рядку меню Apple виберіть Комунальні послуги > Дискові утиліти > Формат. Коли закінчите, вибирайте Вийти.
 • Дотримуйтесь основних інструкцій із встановлення Snow Leopard, щоб завершити встановлення.

У цій статті пояснюється, як виконати чисту установку Snow Leopard OS X 10.6 на Mac. Він включає інформацію про завантаження Mac із встановленого DVD-диска Snow Leopard, стирання жорсткого диска на Mac та встановлення Snow Leopard на стертий диск.

Як виконати чисту установку Snow Leopard

Snow Leopard OS X 10.6 була найпершою версією, яка дозволяла доступ до магазину Mac App. Це був єдиний спосіб для тих, хто зі старим Mac перейшов на новіші операційні системи Mac. Цей процес включає три етапи:

 • Завантаження із встановленого DVD із Snow Leopard.
 • Видаліть жорсткий диск.
 • Встановіть Snow Leopard на стертий жорсткий диск.

Завантажте із Snow Leopard Встановіть DVD

Ось як завантажитися із встановленого DVD із Snow Leopard:

 1. Вставте DVD із встановленням Snow Leopard в оптичний привід Mac.

 2. Як тільки DVD Snow Leopard встановиться на робочий стіл, Mac OS X Встановіть DVD відкриється вікно. Якщо цього не сталося, двічі клацніть на DVD на робочому столі.

 3. В Mac OS X Встановіть DVD вікно, двічі клацніть на Встановіть Mac OS X значок.

 4. Встановіть Mac OS X вікно відкриється і запропонує вам два варіанти. Ви можете продовжити стандартну установку оновлення або скористатися утилітами, що містяться на інсталяційному DVD. Клацніть на Комунальні послуги кнопку.

 5. Інсталятор Snow Leopard повідомляє, що для використання утиліт, що входять до комплекту, потрібно перезавантажити Mac і завантажитись з DVD. Клацніть Перезапустіть.

Видаліть жорсткий диск

Для цього кроку ви будете використовувати Disk Utility від інсталятора Snow Leopard. Ось як:

 1. Після перезавантаження Mac програма встановлення Snow Leopard запитує, яку мову ви хочете використовувати як основну. Зробіть свій вибір і натисніть клавішу зі стрілкою вправо.

 2. Встановіть Mac OS X відображається на екрані. Клацніть на Комунальні послуги кнопку.

 3. У рядку меню Apple виберіть Утиліти > Дискові утиліти.

 4. Дискові утиліти запускаються. Виберіть Форматувати жорсткий диск. Спершу створіть резервну копію всіх своїх даних.

 5. Коли ви закінчите використовувати Disk Utility, виберіть Вийти з меню Disk Utility. Вас повернуть до інсталятора Snow Leopard, щоб продовжити встановлення.

Завершіть встановлення Snow Leopard

Щоб завершити встановлення, дотримуйтесь основних інструкцій із встановлення Snow Leopard. Тепер у вас є чиста установка Snow Leopard за допомогою методу, що імітує Стерти та встановити доступна в попередніх версіях OS X.

Доступ до магазину Mac App Store

Магазин Mac App не був частиною оригінальної версії Snow Leopard, але був доданий в OS X 10.6.6. Щоб отримати доступ до магазину, можливо, вам доведеться оновити системне програмне забезпечення. Виберіть Оновлення програмного забезпечення з меню Apple. Apple припинила підтримку Snow Leopard OS X 10.6 в 2014 році і випустила десять нових версій OS X, а потім і macOS. Ця стаття тут заархівована для нащадків.