Saltar al contenido

Як використовувати візуальний пошук у фотографіях в iOS 15

20 de octubre de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Visual Lookup — це система візуального пошуку, яка може ідентифікувати речі на ваших фотографіях.
 • Торкніться інформація (i) під час перегляду зображення в програмі «Фотографії», а потім торкніться невеликий значок що з’являється на екрані.
 • Для роботи Visual Lookup потрібна iOS 15 або новіша версія, яка працює не в усіх регіонах.

У цій статті пояснюється, як використовувати функцію Visual Lookup iOS 15, а також корисні та цікаві речі, які ви можете робити за допомогою цієї функції. Для Visual Lookup потрібна iOS 15 або новіша версія та чіп A12 Bionic або новіша.

Як використовувати Visual Lookup в iOS 15?

Візуальний пошук — це інструмент, вбудований у програму «Фотографії», тож ви отримуєте доступ до нього через «Фото». Доступ до нього здійснюється так само, як і інформація про фотографії та метадані EXIF. Різниця полягає в тому, що якщо інформація візуального пошуку доступна для фотографії, піктограма інформації буде мати блискучі зірочки. Ось як використовувати Visual Lookup в iOS 15:

 1. Відкрийте Фотографії додаток

 2. Торкніться a фото.

 3. Торкніться інформація значок (i). Якщо на піктограмі інформації немає блискучих зірочок, візуальний пошук для цієї фотографії недоступний.

 4. Торкніться Візуальний пошук значок на фото.

  Зовнішній вигляд піктограми Visual Lookup буде відрізнятися залежно від вмісту вашої фотографії. Наприклад, фотографії тварин мають a лапа значок, а рослини мають a листок значок.

 5. Проведіть вгору спливаюче вікно «Результати».

 6. Торкніться результату в Siri Knowledge, щоб отримати додаткову інформацію або веб-зображення, щоб переглянути схожі фотографії в Інтернеті.

  Сторінка результатів візуального пошуку прогорнута вгору з вибраним записом

Що таке Visual Lookup в iOS 15 і для чого я можу його використовувати?

Visual Lookup — це інструмент візуального пошуку, який використовує машинне навчання на пристрої. Це означає, що він здатний аналізувати фотографії на вашому телефоні, визначати предмет і надавати вам додаткову інформацію. Він схожий на Google Lens, але працює прямо на вашому телефоні та може ідентифікувати речі, навіть якщо ви не підключені до Інтернету. Візуальний пошук не тільки розпізнає вміст фотографії та повідомляє, що на ній видно, але й надає додаткову інформацію. Для цієї функції потрібне підключення до Інтернету, оскільки вона отримує знання Siri, схожі зображення з Інтернету та іншу інформацію, якої немає на вашому телефоні. Візуальний пошук може ідентифікувати тварин, орієнтири, рослини, книги, мистецтво та багато інших об’єктів. Якщо ви бачите щось, про що хочете дізнатися більше, ви можете сфотографувати це, використати Visual Lookup і дізнатися більше. Наприклад, якщо ви бачите інтригуючу рослину, ви можете зробити фото, а потім за допомогою Visual Lookup знайти її вид. Якщо ви у відпустці та хочете отримати більше інформації про пам’ятку, сфотографуйте її, скористайтеся візуальним пошуком, і ви зможете дізнатися її назву та іншу інформацію. Або якщо ви перебуваєте вдома у друга й бачите книгу на його столі чи мистецтво на їхній стіні, зробіть знімок, скористайтеся візуальним пошуком і вразіть його своїм раптовим досвідом.

Чому візуальний пошук не працює?

Візуальний пошук працює не з усіма, але такі функції, які покладаються на машинне навчання, з часом стають кращими. Якщо ви бачите опцію «Візуальний пошук» на деяких своїх фотографіях, але не на всіх, можливо, вона просто не може визначити, що зображено на деяких фотографіях. Спробуйте зробити інший знімок з центром і у фокусі об’єкта, це може допомогти. Візуальний пошук також може застрягти. Якщо він не відображається на жодній із ваших нових фотографій, примусово закрийте програму «Фотографії» та повторіть спробу. Якщо це не допомогло, перезавантажте iPhone і повторіть спробу. Якщо Visual Lookup не працює з жодною з ваших фотографій, переконайтеся, що ваша версія програми «Фото» підтримує його. Ця функція доступна лише в iOS 15 і новіших версіях, тому вона не працюватиме, якщо у вас старіша версія операційної системи. Для цього також потрібен чіп A12 Bionic або новішої версії, тому якщо ваш телефон або iPad має старіший чіп, ви не зможете використовувати цю функцію.

FAQ

 • Як шукати за зображенням на iPhone?

  Щоб виконати пошук за зображенням із результатів пошуку, перейдіть до Зображення Google у програмі Google, Chrome або Safari та знайдіть зображення. Торкніться зображення, яке вас цікавить, а потім торкніть Візуальний пошук цього зображення.

 • Як розпізнавати обличчя на iPhone?

  Щоб знайти фотографії певної людини, відкрийте програму «Фотографії» на своєму iPhone, торкніться Альбом потім торкніться альбому з міткою Люди. Торкніться когось, щоб побачити всі фотографії, на яких вони зображені. Щоб додати когось до свого альбому «Люди», знайдіть його фотографію та проведіть пальцем угору, щоб переглянути деталі фотографії. Під Людиторкніться обличчя, а потім торкніть Додайте ім’я.