Skip to content

Як використовувати наклейки та текст у програмі Paint 3D

6 de Липень de 2021

Paint 3D пропонує кілька наклейок для ваших творів мистецтва. За допомогою лише декількох налаштувань ви можете буквально штамп веселі фігури, наклейки та текстури, щоб вони моментально з’являлися на вашому полотні чи моделі. Текстовий інструмент, що входить до складу Paint 3D, також простий у використанні. Хоча ви можете робити всі стандартні налаштування тексту, такі як напівжирний або підкреслений, змінювати колір або створювати великий або маленький текст, Paint 3D також створює 3D-текст, який вискакує із зображення або навіть може бути посаджений безпосередньо на 3D-об’єкт. Якщо ви розробляєте свій проект з нуля і новачок у процесі, перевірте, як створити тривимірний малюнок у Microsoft Paint 3D. В іншому випадку, дізнайтеся більше про відкриття локальних 3D та 2D зображень або завантаження моделей з Remix 3D, у нашому посібнику зі вставлення та фарбування 3D моделей.

Пофарбуйте 3D наклейки

Стікери в Paint 3D знаходяться під Наліпки меню вгорі. Вибір цього меню відкриває нове меню в правій частині програми. 3D-наклейки у фарбі мають форму таких, як лінії, криві, квадрати та зірки; традиційні наклейки, такі як хмара, вихор, веселка та риси обличчя; і поверхневі текстури. Ви також можете зробити власні наклейки із зображення. Наклейки працюють як з 2D-полотном, так і з 3D-моделями, і процес однаковий для обох. Клацніть або торкніться наклейки з будь-якої з цих категорій, а потім намалюйте її безпосередньо на полотні, щоб отримати доступ до вікна вибору, як ви бачите на зображенні вище. Звідти змініть розмір та перемістіть наклейку, але вона не буде остаточно оформлена, доки ви не натиснете кнопку штампа з правого боку вікна. Якщо натиснути або торкнутися Зробіть 3D перед штампуванням, форма, наклейка або текстура не буде прилипати до 2D-полотна, а замість цього випливає з нього, як інші 3D-об’єкти.

Розфарбуйте 3D-текст

2D та 3D текст у програмі Paint 3D

U
Інструмент тексту, доступ до якого здійснюється через Текст піктограми у верхньому меню, де ви можете створювати 2D та 3D текст у програмі Paint 3D. Вибравши один із текстових інструментів, клацніть і перетягніть будь-де на полотні, щоб відкрити текстове поле, в яке можна писати. Параметри тексту праворуч дозволяють змінювати тип тексту, розмір, колір, вирівнювання в полі та багато іншого. . Інструмент 2D-тексту також дозволяє додати колір заливки фону, щоб миттєво додати колір за текстом. Використовуйте поле вибору, щоб обертати текст і налаштувати розмір і положення поля, щоб налаштувати, куди може текти текст. Якщо використовується 3D-текст, ви також можете розташувати його у 3D-манері, наприклад, позаду або перед іншими 3D-об’єктами. Як для двовимірного, так і для тривимірного тексту клацніть поза полем вибору, щоб зберегти зміни. Розміром, типом, стилем та кольором тексту можна маніпулювати залежно від символу. Це означає, що ви можете виділити частину слова, щоб змінити саме цей вибір.