Saltar al contenido

Як використовувати перетягування між програмами в iOS 15

20 de agosto de 2022

Що потрібно знати

 • Оновіть свій iPhone до iOS 15, щоб використовувати функцію перетягування.
 • Натисніть і утримуйте текст, URL-адресу, зображення або документ, щоб вибрати їх із вихідної програми.
 • Перетягніть вибраний вміст у відповідне місце цільової програми.

iOS15 дозволяє перетягувати зображення, документи та текст між різними програмами замість копіювання та повторного пошуку зображення чи документа в іншій програмі. Ось як використовувати перетягування між програмами на iPhone, що працюють на iOS 15.

Змістовий покажчик

Як перетягувати в iOS 15?

iOS 15 дозволяє використовувати безперервний жест, щоб перекидати текст, зображення або документи з програми-джерела в програму призначення. До iOS 15 ви могли перетягувати лише в одній програмі.

Перетягніть оголошення та скиньте текст між програмами

Ви можете легко переміщувати текст або URL-адреси між програмами, а не копіювати їх.

 1. Відкрийте програму з текстом, який потрібно скопіювати в іншу програму.
 2. Виберіть текст.
 3. Натисніть і утримуйте виділений текст пальцем, коли він наводиться на екран.
 4. Іншим пальцем проведіть по екрану знизу вгору та відкрийте програму призначення з Домашній екран або попередній перегляд програми.
 5. У цільовій програмі перемістіть текст у певне місце або текстове поле.

Перетягуйте зображення між програмами

Перетягування зображень відбувається швидше та інтуїтивніше. На iPhone джерелом часто є програма «Фото», а місцем призначення можуть бути будь-які соціальні програми.

 1. Відкрийте програму-джерело із зображеннями, які потрібно перетягнути.
 2. Виберіть зображення й утримуйте його пальцем.
 3. Іншим пальцем проведіть вгору від нижньої частини екрана, щоб відкрити цільову програму з Домашній екран або попередній перегляд програми.
 4. Перетягніть вибране зображення в потрібне місце цільової програми.

  Перетягніть зображення з фотографій у Gmail в iOS 15

Порада:

Ви можете перетягнути онлайн-зображення зі свого браузера в програму обміну повідомленнями. Це швидший спосіб обміну зображеннями, ніж завантаження зображення чи створення знімка екрана.

Перетягуйте документи між програмами

Виконайте ті самі кроки, що й вище, щоб перетягувати документи між програмами. Файли можуть бути аудіо- та відеофайлами, PDF-файлами або іншими форматами документів. Наприклад, ви можете перетягнути PDF-файл із програми «Файли» на свою електронну пошту.

Примітка:

Коли ви перетягуєте хмарний документ із такого джерела, як Google Диск, цільовому файлу надається лише посилання, а не весь документ.

Як перетягувати програми між програмами?

До iOS 15 ви могли перетягувати всередині програми, але не між програмами. Щоб виконати перетягування, потрібна певна майстерність пальців. Але це швидше, ніж типове копіювання та вставлення або послідовне завантаження та завантаження документа. Функція перетягування також дає змогу працювати з кількома файлами, якщо ви вміло використовуєте два або більше пальців. В ідеалі тримайте цільову програму та місце для розвантаження відкритими як попередній перегляд посередині екрана, щоб було легше.

FAQ

 • Як перетягнути знімки екрана в iOS 15?

  Щоб перетягнути знімок екрана в iOS одразу після його створення, натисніть і утримуйте мініатюру знімка екрана. Утримуючи мініатюру знімка екрана, іншим пальцем торкніться програми, куди потрібно перетягнути знімок екрана.

 • Як накласти програми на iOS?

  Щоб використовувати режим «картинка в картинці» на iPhone, перейдіть до Налаштування > Загальний > Картинка в картинці і переконайтеся, що перемикач поруч Автоматичний запуск PiP увімкнено. Потім під час використання сумісної програми перейдіть на головний екран і перейдіть до будь-якої іншої програми.

 • Чому перетягування не працює на iOS?

  Не всі програми підтримують перетягування. Якщо у вас виникли проблеми з певною програмою, перевстановіть її.