Saltar al contenido

Як використовувати перетягування, щоб позначити повідомлення в Gmail

19 de julio de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

  • Наведіть курсор на повідомлення. Ліворуч від повідомлення натисніть кнопку ручка (вертикальні лінії з подвійними крапками) і перетягніть до потрібної мітки на лівій панелі.
  • Щоб перемістити кілька повідомлень, переконайтеся, що всі вони позначені, а потім перетягніть маркер для будь-якого вибраного повідомлення.

Gmail дозволяє створювати власні мітки, схожі на папки, щоб ваш електронний лист був сортованим та легко доступним. Тут ми пояснимо, чому і як використовувати метод перетягування для створення міток Gmail.

Перемістіть повідомлення на мітку

Ось як перемістити електронне повідомлення до мітки (і видалити повідомлення з поточного подання) у Gmail:

  1. Відкрийте Gmail і перейдіть до папки «Вхідні» або іншого перегляду.

  2. Наведіть курсор на повідомлення, яке потрібно перемістити. Ліворуч від повідомлення виберіть ручка (вертикальні лінії з подвійною крапкою). Щоб перемістити кілька повідомлень, переконайтеся, що всі вони позначені, а потім перетягніть маркер для будь-якого вибраного повідомлення.

  3. Перетягніть повідомлення на ліву панель і покладіть його на потрібну мітку. Якщо на лівій панелі ви бачите не всі доступні мітки, наведіть повідомлення на розділ міток. Кожна мітка виділяється під час наведення на неї повідомлення. Або виберіть Більше щоб побачити додаткові опції.

    Вхідні в Gmail із перетягуванням повідомлення до мітки

  4. Коли повідомлення перевищує бажану мітку, а мітка виділена, відпустіть ручка.

Застосувати власні мітки

Ви можете використовувати той самий спосіб, що і вище, щоб застосувати власну мітку до повідомлення Gmail. Перед переміщенням повідомлення переконайтеся, що мітка видно на лівій панелі. Якщо ярлик не видно, виберіть Більше щоб його знайти. Коли ви переносите повідомлення куди завгодно, крім Сміття, повідомлення все ще відображаються в Вся пошта.