Saltar al contenido

Як використовувати підключення до Інтернету вашого iPhone на вашому iPad

5 de junio de 2021

Єдине, що краще, ніж носити Інтернет із собою в кишені, – це використовувати Інтернет-з’єднання на більшому екрані. Незважаючи на те, що Apple продає пристрої iPad, здатні входити в мережі 4G LTE, ви також можете використовувати з’єднання для передачі даних свого iPhone з iPad, який може використовувати лише Wi-Fi. Використання з’єднання для передачі даних вашого iPhone є більш безпечним, ніж використання гостьової послуги Wi-Fi, яка переводить вас в ту саму мережу Wi-Fi, що й інші «гості», які користуються послугою. Ці інструкції стосуються пристроїв під управлінням iOS 7 або новішої версії.

Змістовий покажчик

Скільки це коштує?

Це залежить від вашого постачальника послуг. AT&T, T-Mobile, Sprint та Verizon мають пакети, які включають використання вашого смартфона як точки доступу. Більшість дають вам дозвіл на пропускну здатність точки доступу, перш ніж сповільнювати швидкість або взагалі зупиняти її. Суми зазвичай достатньо, якщо ви не робите багато потокового відео, яке досить швидко з’їсть його. Зверніться до свого постачальника послуг, щоб отримати докладнішу інформацію про плату та послуги з точки доступу.

Як увімкнути точку доступу iPhone

 1. Запустіть свій iPhone Налаштування і торкніться Особиста точка доступу.

 2. На сторінці гарячої точки переведіть верхній перемикач з Вимкнено на Увімкнено. Можливо, вам доведеться зателефонувати за номером або відвідати веб-сайт, щоб налаштувати свою точку доступу на мобільний рахунок.

  Увімкніть особисту точку доступу на iPhone

 3. У вашій точці доступу є пароль за замовчуванням, але щоб налаштувати його, торкніться Пароль Wi-Fi та введіть буквено-цифровий пароль, який має щонайменше вісім символів.

  Екрани персональної точки доступу та зміни пароля на iPhone

 4. Ваш пароль залишиться, навіть якщо ви вимкнете функцію точки доступу. Вам не потрібно створювати новий кожен раз, коли ви використовуєте цю функцію.

Як підключитися до точки доступу на вашому iPad

Підключення iPad до точки доступу майже ідентичне підключенню до будь-якої іншої мережі Wi-Fi.

 1. Зайдіть в налаштування iPad.

  Додаток Налаштування iPad

 2. Торкніться Wi-Fiта знайдіть назву свого iPhone під Особисті гарячі точки.

  Налаштування та меню Wi-Fi на iPad

 3. Введіть пароль, щоб приєднатися до вашої мережі.

Якщо точка доступу не відображається, вимкніть і знову ввімкніть Wi-Fi на iPad. Іноді йому потрібно оновити список доступних з’єднань. Використання точки доступу все ще використовує ваші стільникові дані. Якщо у вас максимальна кількість даних, потокова передача фільмів через точку доступу може бути не найкращою ідеєю. Середній фільм у форматі HD може зайняти понад 1 ГБ, щоб швидко перейти до обмеження даних. Навіть необмежені плани зазвичай обмежують дані точки доступу, але це обмеження зазвичай вище. Перевірте свій план бездротового зв’язку на всі деталі.