Saltar al contenido

Як використовувати слабкий спільний доступ до екрану

19 de junio de 2021

Slack – це чудова послуга обміну миттєвими повідомленнями та відеоконференцій для команд та приватних осіб, щоб залишатися на зв’язку через чат та відеодзвінки, але це також хороший ресурс для співпраці. Однією з найкрутіших функцій Slack є спільний доступ до екрану під час відеодзвінків з іншими учасниками. Однак є кілька речей, які слід знати перед початком роботи.

Змістовий покажчик

Хто може використовувати слабкий спільний доступ до екрану?

Slack доступний безкоштовно для простих користувачів, яким не потрібні всі функції, доступні в сервісі. Існує також три платні рівні обслуговування – Standard, Plus та Enterprise Grid. Саме ці три рівні платних передплатників мають можливість використовувати спільний доступ до екрану Slack. Він недоступний для користувачів безкоштовної послуги. Спільний доступ до екрану також недоступний на пристроях Android та iOS, а також для користувачів Chromebook. Це функція, обмежена для комп’ютерів Windows та macOS. Якщо ви використовуєте Windows 7 і хочете скористатися функцією спільного використання екрана Slack, перейдіть до Почніть > Панель управління > Персоналізація і включити Аеро тему перед тим, як розпочати Slack. Slack вимагає рівня прозорості, який недоступний в інших темах Windows 7.

Як поділитися своїм екраном на Slack

Якщо ви використовуєте одну з підтримуваних версій Slack, спільний доступ до екрана дуже простий. Так само легко припинити ділитися екраном. Одночасно лише одна людина може ділитися своїм екраном. Якщо кілька людей планують ділитися екранами під час відеодзвінка, одному доведеться закінчити та припинити спільний доступ до початку іншого.

  1. Почніть (або приєднайтеся) до відеодзвінка Slack.

  2. Коли будете готові, натисніть на Поділитися екраном внизу вікна дзвінка.

    Екранне відео презентації (особа, яка ділиться своїм екраном) буде вимкнено під час спільного використання екрана. Сповіщення про слабкі повідомлення також буде вимкнено.

  3. Якщо ви використовуєте комп’ютер, який має більше одного екрана, з’явиться опція для подвійних екранів. Виберіть екран, яким хочете поділитися.

    Виберіть монітор, якщо їх більше, під час використання функції Slack Screen Share.

    Після запуску спільного доступу до екрана на Slack екран, яким ви ділитесь, стає активним вікном за замовчуванням. Це означає, що навіть коли інші говорять, фокус для всіх учасників залишатиметься на екрані, яким ви ділитесь.

  4. Коли ви закінчите ділитися своїм екраном, натисніть Поділитися екраном опція знову зупинити спільний доступ. Потім ви повернетесь до звичайного відеорежиму, який використовується для дзвінків Slack.

Малювання на екрані під час спільного використання екрана

Спільний доступ до екрану полегшує презентацію іншим учасникам дзвінка. Ви навіть можете малювати на екрані під час презентації та дозволяти іншим малювати на екрані для подальшої співпраці. Щоб увімкнути малювання на власному екрані, клацніть на Нічия піктограма (представлена ​​олівцем). Потім за допомогою миші, стилуса або пальця на сенсорних пристроях можна малювати на екрані під час презентації. Якщо ви хочете змінити колір пера під час малювання на екрані, натисніть Команда опція на Mac або Контроль варіант у Windows. За замовчуванням малюнок екрану для інших учасників увімкнено, це означає, що вони можуть малювати на вашому екрані, поки ви ділитесь, не роблячи нічого, щоб увімкнути його. Це може відволікати увагу. Отже, якщо ви хочете вимкнути цю функцію, натисніть на Групове малювання , щоб вимкнути його.

Інструменти малювання Slack Screen Share.