Saltar al contenido

Як використовувати тег Meta Refresh

16 de julio de 2021

тег мета-оновлення, або мета-переспрямування, – це один із способів перезавантажити або перенаправити веб-сторінки. Тег метаобновлення простий у використанні, а значить, його також легко зловживати.

Змістовий покажчик

Перезавантаження поточної сторінки за допомогою тегу Meta Refresh

Помістіть наступний метатег у розділ заголовка вашого документа HTML. При використанні для оновлення поточної сторінки синтаксис виглядає так:

Цей фрагмент коду оновлює поточну сторінку через 300 секунд.

Перенаправлення на нову сторінку за допомогою тегу Meta Refresh

Іншим використанням тегу метаоновлення є надсилання користувача зі сторінки, яку він запитував, на іншу сторінку. Синтаксис цього майже такий самий, як і перезавантаження поточної сторінки:

змісту атрибут дещо інший. Він визначає час у секундах до перенаправлення сторінки. Після крапки з комою – URL-адреса нової сторінки, яку потрібно завантажити. Використовуйте нуль для негайного перенаправлення. Найпоширенішою помилкою при використанні тегу оновлення для перенаправлення на нову сторінку є додавання додаткової лапки в середині. Наприклад, цей синтаксис неправильний: content = «2; url =» http://newpage.com «. Якщо ви встановили тег метаоновлення та ваша сторінка не переспрямовує, спочатку перевірте наявність цієї помилки.

Недоліки використання тегів Meta Refresh

Теги метаоновлення мають деякі недоліки:

  • Перенаправлення метаоновлення використовували спамери, щоб обдурити пошукові системи. Зараз пошукові системи часто видаляють ці сайти зі своєї бази даних. Якщо ви використовуєте багато мета-тегів оновлення для перенаправлення сторінок, пошукові системи можуть вирішити, що ваш сайт є спамом, і видалити його зі свого індексу. Якщо вам потрібно перенаправити стару URL-адресу на нову, краще використовувати замість цього 301 Server Redirect. Це переадресація фактично дасть пошуковим системам зрозуміти, що сторінку було остаточно переміщено і що вони повинні перенести будь-які рейтинги посилань зі старої сторінки на нову.
  • Якщо переспрямування відбувається швидко (менше 2-3 секунд), може виникнути проблема юзабіліті. Цей параметр забороняє старішим браузерам використовувати кнопку повернення назад
  • Якщо переспрямування відбувається швидко і переходить на неіснуючу сторінку, ваші читачі можуть застрягти в циклі, не бачачи жодного вмісту, крім сторінки 404.

Формат mla apa chicago Ваше посилання

Кірнін, Дженніфер. «Як використовувати тег Meta Refresh.» ThoughtCo, травень. 14, 2021, thinkco.com/meta-refresh-tag-3469046.
Кірнін, Дженніфер. (2021, 14 травня). Як використовувати тег Meta Refresh. Отримано з https://www.thoughtco.com/meta-refresh-tag-3469046
Кірнін, Дженніфер. «Як використовувати тег Meta Refresh.» ДумкаCo. https://www.thoughtco.com/meta-refresh-tag-3469046 (доступ 16 липня 2021 р.).

копія цитування