Saltar al contenido

Як використовувати телефон як пульт дистанційного керування за допомогою Amazon Fire TV Stick

16 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • У програмі Fire TV Remote виберіть Увійти > введіть електронну адресу та пароль > Увійти > виберіть пристрій > введіть код запиту на підключення.
 • Віддалений додаток Fire TV Stick доступний як для Android, так і для iOS, але він працює не з усіма пристроями.

У цій статті пояснюється, як налаштувати та використовувати програму на телефоні, а також перелічено вимоги, необхідні вашому пристрою для використання офіційного віддаленого додатка Fire TV Stick для управління пристроями Fire TV Stick, Fire TV та Fire TV Cube.

Як налаштувати програму дистанційного керування Fire TV Stick

Завантаживши та встановивши віддалений додаток Fire TV Stick на свій телефон або сумісний планшет, ви готові налаштувати його за допомогою Fire TV. Для цього вам знадобиться доступ як до телевізора Fire TV, так і до телефону. Ось як налаштувати програму дистанційного керування Fire TV Stick:

 1. Запустіть віддалений додаток Fire TV Stick.

 2. Торкніться Увійти.

 3. Введіть електронну адресу та пароль для свого облікового запису Amazon, а потім натисніть Увійти.

 4. Виберіть ваш пристрій Fire TV або будь-який інший пристрій Fire TV, яким ви володієте. Якщо ви не бачите свій пристрій, переконайтеся, що він підключений до мережі та підключений до тієї ж мережі, що і ваш телефон.

 5. Увімкніть телевізор і переключіться на вхід, пов’язаний із вашим Fire TV Stick, або будь-яким пристроєм Fire TV, яким ви намагаєтеся керувати.

 6. Знайдіть номер коду запиту на підключення віддаленої програми Fire TV Stick.

  Введіть PIN-код, щоб створити пару з додатком

 7. Введіть код у віддаленому додатку Fire TV Stick.

 8. Додаток підключиться до вашого Fire TV Stick або іншого пристрою Fire TV.

Вимоги до використання додатка Fire TV Phone

Віддалений додаток Fire TV Stick доступний для Android та iOS, але він працює не з усіма пристроями. Ось основні вимоги, яким повинен відповідати ваш пристрій для використання віддаленого додатка Fire TV Stick:

 • Fire TV для планшетів Fire: працює на всіх планшетах Fire 4-го покоління та пізніших версіях.
 • Fire TV для Android: залежить від пристрою, але плануйте для Android OS 4 або новішої.
 • Fire TV для iOS: потрібна iOS 10 або новіша версія.

Віддалений додаток Fire TV Stick може також керувати іншими пристроями Fire TV, включаючи Fire TV Cube та Fire TV 4K. Ви можете завантажити цей єдиний додаток і використовувати його як пульт для всіх своїх пристроїв Fire TV.

Як користуватися віддаленим додатком Fire TV Stick

Пульт дистанційного керування Fire TV Stick імітує ту саму функціональність, яку ви звикли від фізичного пульта дистанційного керування Fire TV Stick. У нього однакові кнопки, і вони роблять однакові речі. Єдині відмінності між віддаленим додатком і фізичним пультом:

 • Додаток має сенсорну панель посередині замість кнопки кола.
 • Додаток має вбудовану клавіатуру.
 • Додаток включає список ярликів, який дозволяє запускати будь-яку програму, коли завгодно.

Ось як використовувати віддалений додаток Fire TV Stick:

 1. Торкніться в будь-якому місці області тачпада, щоб вибрати виділений на даний момент елемент на вашому телевізорі Fire.

 2. Натискаючи палець вниз в області тачпада, рухайте пальцем вліво, вправо, вгору або вниз, щоб прокрутити в цьому напрямку.

 3. Щоб перемістити виділений фрагмент без прокрутки, проведіть пальцем від середини сенсорної панелі у напрямку, в якому потрібно рухатись.

  Основні елементи керування додатком Fire

 4. Торкніться значка клавіатури у верхньому лівому куті, щоб отримати доступ до клавіатури. Голосове управління доступне лише в деяких країнах. Якщо ви живете в районі, де Amazon не дозволяє голосове управління, завантаження цього додатка не вмикає голосового управління.

  Кнопка клавіатури

 5. Торкніться і утримуйте мікрофон, а потім скажіть, що шукаєте, або скажіть назву програми, для якої потрібно відкрити Fire TV.

  Кнопка мікрофона

 6. Торкніться піктограми «Програми та ігри», розташованої між піктограмами мікрофона та клавіатури, щоб запустити контекстне меню «Програми та ігри». Натисніть будь-яку програму чи гру у цьому списку, щоб миттєво запустити їх на вашому Fire TV Stick або іншому пристрої Fire TV.

  Кнопка Додатки

 7. Кнопки повернення, додому, меню, реверс, відтворення / пауза та перемотування вперед працюють так само, як і на фізичному пульті дистанційного керування.