Saltar al contenido

Як використовувати Alexa для передачі музики між пристроями Echo

18 de noviembre de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • У кімнаті, де ви зараз слухаєте: скажіть «Alexa, пауза».
 • У кімнаті, де ви хочете послухати: скажіть: «Alexa, віднови музику».
 • Щоб передати музику на Echo Buds, підключіть їх до телефону та скажіть: «Alexa, перенеси мою музику сюди».

У цій статті пояснюється, як використовувати Alexa для передачі музики між пристроями Echo, щоб ви могли продовжувати слухати в іншій кімнаті. Хочете слухати музику в усьому домі, а не перемикати її між окремими кімнатами? Налаштуйте музику в кількох кімнатах для відтворення на всіх пристроях Echo одночасно.

Чи можете ви використовувати Alexa для перенесення музики на інший пристрій?

Amazon дозволяє переміщувати музику між різними пристроями Echo за допомогою простих голосових команд. Ви можете передавати музику з одного Echo на інший Echo, між групами динаміків Echo, з динаміка Echo на Echo Buds і навіть з Echo у вашому домі на Echo Auto.

Як використовувати Alexa для переміщення музики між пристроями Echo?

Завдяки гучномовцям Echo у вашому домі Alexa може переносити вашу музику з одного пристрою на інший за допомогою голосової команди. Таке налаштування добре підходить, якщо ви переходите з однієї кімнати в іншу, але хочете продовжувати слухати ту саму музику.

Це працює з Echo Auto на додаток до Echo, Echo Dot, Echo Show та інших пристроїв Echo. Ось як використовувати Alexa для переміщення музики з одного динаміка Echo на інший:

 1. Скажіть: «Алекса, пауза». Ви повинні бути в кімнаті, де зараз грає музика.

 2. Ідіть до кімнати, де ви хочете послухати музику.

 3. Скажіть: «Алекса, віднови музику». Ви також можете скористатися більш конкретною командою, як-от «відновити музику тут» або «відновити радіо тут», якщо Echo у другій кімнаті відновить відтворення неправильного вмісту.

 4. Ваша музика буде перенесена в нову кімнату.

Як використовувати Alexa для перенесення музики на Echo Buds?

Ви також можете використовувати Alexa, щоб переносити музику з динаміка Echo на ваші Echo Buds. Цей процес використовує різні голосові команди, але він працює однаково, крім цього. Ось як перенести музику з Echo на Echo Buds:

 1. Підключіть навушники Echo Buds до телефону та вставте їх у вуха.

 2. Використовуйте команду «Alexa, перенеси мою музику сюди».

 3. Якщо музика зараз відтворюється на будь-якому з ваших пристроїв Echo, вона буде призупинена на цьому пристрої та відновлена ​​на ваших Echo Buds.

Як використовувати Alexa для переміщення музики між групами динаміків?

Якщо ви додаєте колонки Echo до груп розумного дому, ви можете використовувати Alexa для переміщення музики між кімнатами, попросивши Alexa перемістити музику до певної групи розумного дому. Ви також можете використовувати цей самий метод, щоб перемістити музику на стереопару динаміків Echo або Echo Sub і пов’язані з ним динаміки. Щоб перемістити музику до нової групи динаміків, скористайтеся голосовою командою, яка відповідає такому шаблону: «Alexa, перемістіть (тип аудіовмісту) до (групи розумних динаміків».

Наприклад, ви можете сказати: «Алекса, перенеси мій подкаст у вітальню» або «Алекса, перенеси мою музику в спальню», залежно від того, що ви слухаєте, і конкретних імен ваших груп розумного будинку.

FAQ

 • Як відтворити Apple Music на Alexa?

  Щоб відтворювати Apple Music за допомогою Alexa, вам знадобиться підписка на Apple Music, пристрій із підтримкою Alexa, наприклад Echo, і пристрій iOS або Android, на якому вже налаштовано Alexa. Запустіть програму Alexa на своєму мобільному пристрої та торкніться більше (три крапки) > Навички та ігри. Знайдіть і виберіть Apple Music і торкніться Увімкнути для використання > Налаштування > Пов’язати обліковий запис. Дотримуйтеся вказівок, щоб увійти за допомогою свого Apple ID.

 • Чому Alexa не може зв’язатися з Amazon Music?

  Якщо Alexa не відтворює музику з Amazon Music, можливо, виникла технічна проблема або проблема з вашою підпискою на Amazon Music. Перейдіть до свого облікового запису Amazon і переконайтеся, що у вас є активна підписка на Amazon Music. Вам також слід переконатися, що пристрій Echo або інший пристрій із підтримкою Alexa ввійшов у профіль із підпискою на Amazon Music. Зауважте: якщо у вас увімкнено фільтр відвертого характеру, пристрій не зможе відтворити пісню з відвертим текстом. Інші дії щодо усунення несправностей включають перезапуск Echo та встановлення Amazon Music як музичної служби за замовчуванням.