Skip to content

Як використовувати Apple Music на Apple TV

7 de Липень de 2021

Якщо ви серед 20 мільйонів людей, які підписалися на Apple Music, а також володієте Apple TV, то у вас є вся світова музика, доступна для вивчення, вся упакована у ваш телевізор. Тут є все, що вам потрібно, щоб навчитися отримувати від Apple Music найкраще на своєму Apple TV.

Що таке Apple Music?

Apple Music – це послуга потокової передачі музики на основі передплати з каталогом понад 30 мільйонів композицій. За щомісячну плату (яка залежить від країни) ви можете отримати доступ до всієї цієї музики, а також до популярної радіостанції Beats1, музичних рекомендацій, колекцій списків відтворених плейлистів, служби підключення виконавця до фанатів та іншого. Доступна на всіх пристроях Apple, послуга також доступна для Android, Apple TV та з обмеженою підтримкою для Windows.

Apple Music на Apple TV 4

tebapit / Дерек Абелла
Останній Apple Apple TV пропонує програму Music. Додаток дозволяє слухати всю власну музику через музичну бібліотеку iCloud у розділі «Моя музика», а також дозволяє передплатникам Apple Music отримувати доступ до всіх композицій, доступних через цю послугу, включаючи радіостанції. Після того, як ви підписалися на Apple Music, вам потрібно увійти до свого Apple TV, використовуючи той самий ідентифікатор Apple ID, що і для вашого облікового запису Apple Music в Налаштування> Облікові записи. Потім ви можете ввімкнути послугу на своєму Apple TV у Налаштування> Програми> Музика, де слід увімкнути музичну бібліотеку iCloud, щоб отримати доступ до всієї власної музики в системі.

Домашній спільний доступ

Щоб слухати музичні колекції, якими ви вже володієте і зберігаєте їх на своїх комп’ютерах Mac і iOS, які ви маєте вдома, вам потрібно налаштувати функцію спільного доступу до дому.

На Mac: Запустіть iTunes і увійдіть за допомогою свого Apple ID, а потім перейдіть до Файл> Спільний доступ до дому щоб увімкнути функцію.

На пристрої iOS: Відчинено Налаштування> Музика, знайдіть спільний доступ до дому та увійдіть за допомогою свого ідентифікатора Apple та пароля.

На Apple TV: відчинено Налаштування> Облікові записи> Спільний доступ до дому. (На старих телевізорах Apple TV потрібно перейти Налаштування> Комп’ютери). Увімкніть спільний доступ до дому та введіть свій ідентифікатор Apple.

Музичні розділи на Apple TV

У 2016 році Apple покращила навігацію в Apple Music. Сьогодні послуга Apple Music розділена на шість основних розділів:

 • Бібліотека: Музика, якою ви вже володієте
 • Для Вас: Персоналізовані музичні рекомендації, списки відтворення тощо
 • Перегляньте: Точкові світильники виконавців, підбірки колекцій, списки відтворення, нові музичні колекції, списки відтворення під редакцією та багато іншого. Додаткові посилання на нову музику, списки відтворення, відео, найкращі чарти та жанри розміщені в розділі “Огляд”.
 • Радіо: Beats1 та ряд автоматизованих списків відтворення станцій. Якщо ви подивитеся на верхню частину екрану, ви знайдете додаткові підменю, які ведуть вас до пропонованого вмісту, показує Beats 1 та вибір віртуальних станцій, включаючи графіки зараз та багато іншого.
 • Пошук: Місце для пошуку конкретного матеріалу як у власній колекції, так і через Apple Music.
 • Зараз грає: Яку б музику ви не грали зараз.

Ви можете керувати Apple Music за допомогою пульта дистанційного керування Siri. На Apple TV Siri розуміє цілий ряд команд, зокрема:

 • “Запустіть радіостанцію на основі цієї пісні”.
 • “Додати цей альбом до моєї бібліотеки.”
 • “Відтвори цю пісню ще раз”.
 • “Додати” Burn The Witch “до моєї колекції пісень”.

Коли музика відтворюється через програму «Музика» на Apple TV, вона продовжуватиме відтворюватися у фоновому режимі, поки ви переходите до інших програм та вмісту, зокрема, поки активні заставки. Відтворення зупиняється автоматично, коли ви запускаєте іншу програму на Apple TV.

Списки відтворення

Щоб створити списки відтворення на Apple TV, просто відтворіть композицію, яку ви хочете додати до списку відтворення, клацніть, перебуваючи в Зараз грає екрану та перейдіть до пульта дистанційного керування та клацніть на маленьке коло, що з’являється над відповідним зображенням пісні, щоб отримати доступ до Більше меню. Тут ви знайдете цілий ряд варіантів, зокрема Додати до списку відтворення. Виберіть це і додайте доріжку до існуючого списку, або створіть та назвіть новий. Повторіть цей процес для кожної пісні, яку ви хочете додати до списку відтворення.

Що ви можете зробити з треками

Існує кілька речей, які ви можете робити під час відтворення музики. Щоб знайти ці команди, торкніться розділу “Зараз відтворюється” та прокрутіть, щоб вибрати ілюстрацію для поточної доріжки. Якщо ви використовуєте список відтворення, ви повинні побачити попередні та майбутні треки, що з’являться у вікні каруселі. Ви можете призупинити доріжки або перейти до наступної доріжки в цьому вікні, але найкращі команди знайти трохи складніше. Вибравши доріжку, прокрутіть до верхньої частини екрана. Ви повинні побачити дві маленькі крапки. Крапка ліворуч завантажить відтворювану в даний момент доріжку до вашої місцевої колекції Apple Music, тоді як права точка (при натисканні) надає безліч додаткових інструментів:

 • Перейти до альбому: Переходить до альбому, що містить поточну пісню.
 • Перейти до Художника: Направляє вас на інформаційну сторінку виконавця, що відповідає поточній пісні.
 • Додати до бібліотеки: Завантажує поточну доріжку до вашої музичної бібліотеки
 • Додати до списку відтворення: Ви обираєте, до якого списку відтворення додати трек, використовуючи наступне вікно.
 • Грати далі: Це дозволить вам вибрати доріжку, яка буде слідувати поточній доріжці.
 • Створити станцію: Створює автоматизовану радіостанцію на основі поточної доріжки.
 • Любов: Торкніться цієї кнопки, якщо вам подобається музика, яка відтворюється. Це покращує здатність Музики розуміти ваші уподобання,
 • Не подобається: Торкніться цієї кнопки, якщо ви ненавидите щось, що відтворюється, щоб у майбутньому Apple Music не пропонувала подібні композиції.
 • Доповідачі: Корисно лише у тому випадку, якщо у вас встановлено кілька акустичних систем, ця кнопка дозволяє вибрати, які колонки використовувати для відтворення музики.

Як AirPlay Apple Music до старих моделей Apple TV

Якщо у вас старіша модель Apple TV, тоді Apple Music не підтримується на пристрої, і ви не знайдете для неї програми. Ви можете передавати музичні колекції, що зберігаються на інших пристроях Apple у вашому домі, за допомогою функції Домашнього спільного доступу, але якщо ви хочете слухати композиції Apple Music, вам потрібно передавати їх на ваш телевізор з іншого пристрою Apple за допомогою AirPlay. Ви не зможете користуватися пультом дистанційного керування Siri для управління відтворенням музики, яким ви повинні керувати безпосередньо на пристрої, з якого ви транслюєте вміст. Ось як розміщувати вміст AirPlay з пристрою iOS:

Проведіть вгору від нижньої частини екрана вашого пристрою iOS, щоб відкрити Центр керування, знайдіть кнопку AirPlay внизу внизу праворуч Центру управління та виберіть AirPlay музику з цього пристрою через правильний Apple TV.