Skip to content

Як використовувати Clone Phone для передачі даних на новий телефон OnePlus

8 de Вересень de 2022

У цій статті пояснюється, як використовувати програму OnePlus Clone Phone (раніше OnePlus Switch) для перенесення даних зі старого пристрою OnePlus на новіший.

Як використовувати Clone Phone для передачі файлів на інший смартфон

Незалежно від того, чи хочете ви перенести свої програми та дані на новий OnePlus або інший пристрій Android, програма OnePlus Clone Phone може автоматизувати весь процес лише кількома дотиками екрана. Наступні кроки допоможуть вам пройти весь процес. Не хвилюйтеся, ви нічого не бачите. OnePlus змінив назву програми з Switch на Clone Phone.

 1. Завантажте Clone Phone з Google Play.
 2. Відкрийте Clone Phone на обох пристроях. Виберіть Новий телефон на пристрої, який отримуватиме дані. Виберіть Старий телефон на пристрої, який надсилатиме дані.
 3. На Новий телефон, виберіть тип телефону для експорту даних. Після вибору програма згенерує QR-код, який ваш старий телефон має відсканувати, щоб розпочати передачу даних. Якщо QR-код не працює, програма може створити точку доступу до Інтернету, щоб полегшити передачу.

  Приклад QR-коду, згенерованого в Clone Phone

 4. На Старий телефонвам потрібно буде відсканувати QR-код на екрані нового телефону або підключитися до створеної точки доступу.
 5. Після підключення обох телефонів виберіть програми та дані, які потрібно передати, і торкніться Почніть перемикання щоб почати передачу.

Чи OnePlus Switch/Clone Phone передає Whatsapp?

У разі правильного використання OnePlus Switch, тепер Clone Phone, сам перенесе клієнт Whatsapp без проблем. Якщо це все, що вам потрібно від програми, тоді ви вже готові. Якщо ви хочете передати всі свої повідомлення на додаток до програми, вам слід скористатися вбудованою системою ручного резервного копіювання Whatsapp, перш ніж перейти на новий телефон. Програма Whatsapp може створювати резервні копії ваших повідомлень через Диск Google, тому обов’язково зробіть це, перш ніж скидати налаштування старого пристрою та переходити на новий.

Чи можуть телефони OnePlus використовувати Smart Switch?

OnePlus — не єдиний виробник мобільних пристроїв із власним рішенням для передачі даних. Смарт-перемикач від Samsung є популярним рішенням для перемикання з лінійки пристроїв і з них. Хоча програма Clone Phone (раніше OnePlus Switch) не взаємодіє безпосередньо зі Smart Switch, ви можете використовувати останню програму замість програми OnePlus.

Чи безпечний телефон OnePlus Switch/Clone?

Захист ваших даних є важливою ідеєю, яку слід враховувати під час заміни телефонів. Будучи локалізованою програмою, програма OnePlus Clone Phone (раніше OnePlus Switch) підключає ваш старий телефон безпосередньо до вашого нового телефону без необхідності підключення до сторонніх серверів, тому будь-які передані дані мають бути захищені від сторонніх очей. Після завершення рекомендуємо повністю очистити старий телефон від будь-яких конфіденційних даних, перш ніж відмовитися від нього на новому пристрої.

FAQ

 • Як вимкнути телефон OnePlus?

  Один із способів – триматися потужність+Збільшення гучностіпотім торкніться Вимкнення або Перезапустіть. Якщо ви хочете вимкнути його лише кнопкою живлення, перейдіть до Налаштування > Кнопки та жести > Натисніть і утримуйте кнопку живлення > Меню живлення. Щоб вимкнути його без кнопки живлення, перейдіть до Налаштування > система > Вимкнення.

 • Як скинути заводські налаштування телефону OnePlus?

  Щоб відновити заводські налаштування телефону, торкніться Налаштування > система > Скинути параметри > Видалити всі дані (скинути заводські налаштування). Потім ви можете налаштувати свій пристрій і відновити резервні копії даних. Якщо ваш пристрій завис, переведіть його в режим відновлення Android.

 • Як рутувати свій телефон OnePlus?

  Перш ніж рутувати телефон, створіть резервну копію даних. Потім розблокуйте завантажувач і встановіть свій APK або спеціальний ПЗУ. Якщо ви використовуєте APK, завантажте засіб перевірки кореневих прав, щоб переконатися, що ви успішно рутували телефон.

 • Як розблокувати телефон OnePlus?

  Усі телефони OnePlus постачаються розблокованими. Якщо ви змінюєте оператора і вам потрібно розблокувати телефон, зв’яжіться з оператором і вкажіть номер IMEI. Кожен оператор має власні процеси та правила розблокування телефонів.