Saltar al contenido

Як використовувати FaceTime на Android

14 de agosto de 2022

Що потрібно знати

 • Користувачі Android можуть приєднуватися лише до викликів FaceTime, які вже тривають, а користувач iOS повинен запросити їх.
 • Запустіть FaceTime на iPhone/iPad > Створити посилання > Назвіть виклик FaceTime > Надіслати посилання в повідомленні або електронною поштою.
 • Користувач Android може приєднатися до дзвінка, перейшовши за посиланням. Однак користувач iPhone повинен впустити їх.

У цій статті описано кроки, які потрібно виконати, щоб приєднатися до виклику FaceTime на Android. Користувачі iOS 15 або macOS Monterey (або новішої) можуть запрошувати користувачів Android на дзвінки FaceTime.

Змістовий покажчик

Як використовувати FaceTime на Android

Якщо ви хочете використовувати FaceTime на Android, вам спочатку знадобиться хтось, у кого встановлено iOS 15 на iPad або iPhone. Звідти ви можете виконати наведені нижче дії, щоб створити виклик FaceTime і запросити тих, хто використовує Android.

 1. Запуск Facetime на iPhone або iPad під керуванням iOS 15.
 2. Торкніться Створити посилання варіант.
 3. Дайте назву виклику FaceTime, торкнувшись Додайте ім’я у верхній частині меню дій. Це полегшить відстеження, особливо якщо ви заплануєте це на пізніше.

  Параметри спільного доступу під час використання посилання для створення у FaceTime.

 4. Виберіть спосіб спільного доступу та надішліть посилання користувачам Android.
 5. Після того, як ви надіслали посилання, користувач Android може відкрити посилання, призначити собі ім’я та приєднатися до виклику.

  Приєднання до FaceTime уже триває на Android.

Після приєднання до дзвінка користувачі Android можуть вимкнути мікрофон, вимкнути відео, перемкнути камеру та залишити дзвінок за потреби.

 

Обмеження використання FaceTime на телефоні Android

Хоча ви можете приєднуватися до дзвінків FaceTime, створених за допомогою системи iOS Create Link, ви не можете самостійно здійснювати дзвінки FaceTime на телефоні Android. На відміну від версії програми для відеодзвінків для iOS, FaceTime на Android працює через веб-браузер, а не спеціальну програму. Таким чином, він не має жодних можливостей, крім приєднання до викликів за запрошенням. Незрозуміло, чи Apple коли-небудь оновить роботу FaceTime на телефонах Android, чи планується створити окрему програму, яку користувачі зможуть завантажити для здійснення дзвінків. На даний момент користувачам все одно доведеться покладатися на користувача iPhone або iPad, щоб налаштувати виклик і почати роботу. Приєднання до викликів FaceTime з пристроїв Android може бути корисним, особливо якщо у вашій родині немає iPhone або Mac. Однак існують деякі обмеження.

 

FAQ

 • Як встановити FaceTime на Android?

  FaceTime недоступний для встановлення на Android. Якщо у вас є телефон Android, ви можете брати участь у викликах FaceTime за запрошенням користувача iOS, як описано вище.

 • Як я можу здійснювати відеодзвінки на телефоні Android?

  Щоб здійснювати відеодзвінки на Android, ви можете скористатися вбудованою функцією відеодзвінків у програмі Телефон, вибравши контакт і торкнувшись Відеодзвінок. Іншим варіантом є Google Duo, програма Google для відеодзвінків, попередньо встановлена ​​на багатьох телефонах Android. Він також доступний для iPhone, що означає, що ви можете здійснювати відеодзвінки контактам, які використовують iOS або Android.