Saltar al contenido

Як використовувати FaceTime на iPad

25 de febrero de 2023

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Щоб використовувати FaceTime, ваш пристрій має бути підключено до Інтернету або стільникового зв’язку.
 • Відкрийте FaceTime додаток, натисніть +і додайте потрібні контакти до виклику.
 • Прес Аудіо щоб почати аудіодзвінок і відео щоб почати відеодзвінок.

Однією з переваг володіння iPad є можливість здійснювати телефонні дзвінки через пристрій, і одним із популярних способів це зробити є FaceTime. Ви можете використовувати FaceTime для відеоконференцій, а також здійснювати голосові дзвінки. Ці інструкції стосуються iOS 10 і новіших версій.

Як використовувати FaceTime на iPad

Вам не потрібно робити нічого особливого, щоб налаштувати FaceTime. Додаток уже встановлено на вашому iPad, і оскільки він працює через ваш Apple ID, ви готові здійснювати та приймати телефонні дзвінки в будь-який час. Оскільки FaceTime працює через такі пристрої Apple, як iPhone, iPad і Mac, ви можете дзвонити лише друзям і родині, які мають один із цих пристроїв. Якщо FaceTime ще немає на вашому iPad, ви можете безкоштовно завантажити його з App Store. Додаток FaceTime простий у використанні, і вам потрібно лише кілька дотиків, щоб зв’язатися з друзями та родиною. Ось як ним користуватися. Ваш iPad має бути підключений до Інтернету, щоб здійснювати виклики FaceTime через Wi-Fi або стільниковий зв’язок. Особа, якій ви телефонуєте, також повинна мати пристрій Apple, наприклад iPhone, iPad або Mac.

 1. Торкніться піктограми програми FaceTime, щоб запустити її.

 2. Щоб зателефонувати, торкніться знак плюс (+) у верхній частині меню та почніть вводити ім’я особи, якій ви хочете зателефонувати. Вони повинні бути у вашому списку контактів, щоб ви могли називати їх по імені, але якщо їх немає в контактах, ви можете ввести їхній номер телефону.

  FaceTime на iPad із виділеним знаком плюса

  Ви також можете почати вводити чиєсь ім’я в текстове поле. IPad відобразить відповідні контакти під полем введення. Щоб знайти контакт, вам може знадобитися лише ввести кілька перших літер імені.

 3. Коли ви додасте всі контакти (ви можете почати дзвінки з кількома людьми), торкніться Аудіо або відео кнопку, щоб почати виклик.

  FaceTime на iPad із виділеними кнопками аудіо та відеодзвінків

 4. FaceTime ініціює дзвінок, і особа або люди з іншого боку отримають сповіщення про те, що ви з ними зв’язуєтесь.

Як використовувати FaceTime з тим самим Apple ID

Можливо, ви захочете здійснювати дзвінки між двома пристроями iOS, використовуючи той самий Apple ID, наприклад, якщо ви один із батьків телефонуєте дитині, яка не має власного облікового запису. За замовчуванням усі пристрої, підключені до одного Apple ID, використовують основну електронну адресу, пов’язану з цим ідентифікатором. Усі вони подзвонять, коли на цю адресу електронної пошти надійде виклик FaceTime. Ви також не можете здійснити дзвінок між двома пристроями, так само як ви не можете використовувати один домашній телефон, щоб здійснити дзвінок у свій будинок і відповісти на нього з іншого телефону на тій же телефонній лінії. Apple надала обхідний шлях для використання FaceTime на різних пристроях, підключених до одного Apple ID.

 1. Спочатку вам потрібно буде зайти в налаштування iPad.

  Програма налаштувань iPad

 2. У меню зліва прокрутіть униз і торкніться FaceTime.

  Програма налаштувань на iPad із виділеним заголовком FaceTime

 3. Посередині налаштувань FaceTime є розділ під назвою З вами можна зв’язатися через Facetime за адресою. Перевірте номер телефону або адресу електронної пошти, які ви хочете використовувати під час використання пристрою.

  Налаштування FaceTime на iPad із виділеним заголовком «З вами можна зв’язатися через FaceTime».

Розділення викликів FaceTime, які використовують той самий Apple ID

Якщо ви та ваш чоловік/дружина використовуєте той самий Apple ID і хочете, щоб ваші дзвінки FaceTime надходили на ваш iPad, а їхні виклики FaceTime – на їхній iPad, переконайтеся, що на кожному пристрої є FaceTime, прив’язаний до унікальної електронної пошти чи номера телефону, і що ви виберіть лише один із них на окремих пристроях. Наприклад, одна особа може використовувати адресу електронної пошти, а інша – номер телефону. Ви також можете вимкнути направлення викликів FaceTime на свій номер телефону на iPad. Однак, якщо у вас увімкнено FaceTime, вам потрібно буде позначити одну опцію в розділі «З вами можна зв’язатися…». Отже, якщо номер телефону позначено та виділено сірим кольором, це означає, що це єдиний позначений варіант.