Saltar al contenido

Як використовувати Google Home як систему внутрішнього зв’язку

27 de febrero de 2023

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • З найближчого динаміка Google Home скажіть «Ok Google, трансляція». Він скаже: «Яке повідомлення?»
 • Продиктуйте своє повідомлення. Його буде записано та відтворено на всіх динаміках Google Home у вашій мережі.
 • Використовуйте програму Google Assistant на своєму Android або iPhone, щоб транслювати повідомлення на всі пристрої Google Home у вашому обліковому записі Google.

У цій статті пояснюється, як використовувати кілька динаміків Google Home як систему внутрішнього зв’язку у вашому домі за допомогою команди «OK Google, трансляція». Інструкції стосуються розумних колонок Google Home, Mini та Max, підключених до однієї мережі Wi-Fi. Ми також містить інструкції щодо використання телефону Android або iPhone для трансляції.

Привіт, Google, трансляція!

У цьому прикладі ми використаємо команду «OK Google, трансляція», щоб попросити дітей перевірити, де знаходиться домашня тварина. Щоб використовувати цю команду, вам потрібно буде ввійти у свій обліковий запис Google.

 1. Розбудіть свого персонального помічника, сказавши «Hey Google, трансляція» або «Ok Google, трансляція». Він відповість «Яке повідомлення?»

 2. Продиктуйте своє повідомлення. Наприклад, скажіть: «Діти, ви бачили собаку?» Ваше повідомлення записується та відтворюється через усі динаміки Google Home у вашій мережі. Трансляція відтворює все, що ви говорите протягом наступних кількох секунд, тож якщо ви кричите, ваша родина це почує.

 3. Члени вашої родини можуть відповісти за допомогою команди «OK Google, трансляція» з найближчого динаміка Google Home. Одночасно транслювати може лише одна особа.

 4. Якщо ваш Google Home відтворює музику чи новини, скажіть «Ok Google, трансляція», аудіо буде вимкнено під час розмови з динаміком. Це також перериває музику, що відтворюється на інших колонках у вашому домі. Таким чином, ваше повідомлення не буде конкурувати з тим, що слухає ваша родина.

Використовуйте свій телефон для трансляції

Якщо у вас є програма Google Assistant на вашому телефоні Android або Apple iPhone, попросіть Google транслювати повідомлення на всі пристрої Google Home, підключені до вашого облікового запису Google. Вам не потрібно підключатися до домашньої Wi-Fi, щоб використовувати цю функцію.

Як налаштувати сімейне мовлення

Якщо ви створите сімейну групу Google, ви зможете спілкуватися з усіма членами вашої родини, де б вони не були. Просто дайте команду на кшталт: «Hey Google, скажи моїй родині, що ми вечеряємо о шостій». Тоді вони зможуть відповідати з будь-якого пристрою з додатком Google Home, зокрема зі своїх телефонів. Щоб створити сімейну групу Google:

 1. У програмі Google Home торкніться свого профіль значок у верхньому правому куті.

 2. Торкніться Налаштування помічника.

 3. Торкніться ви у розділі Популярні налаштування.

  У програмі Google Home виділено значок профілю, налаштування Асистента та Ви

 4. Торкніться Ваші люди.

 5. Торкніться Створити Сімейна група.

  Ваші люди та створення сімейної групи в програмі Google Home

Ви також можете встановлювати нагадування за допомогою функції «Сімейний дзвінок» і будильник відтворюватиметься на всіх ваших пристроях.

Веселі готові оголошення, які варто спробувати

Ви можете використовувати певні ключові фрази, щоб дозволити Google Асистенту промовляти оголошення замість вашого голосу. Наприклад, «Hey Google, трансляція вечері подається» пролунає віртуальний обідній дзвінок і сповістить вашу родину про час вечері. Використання стандартних відповідей – це чудовий спосіб уникнути необхідності використовувати власний голос для повторних оголошень. Спробуйте сказати. «Пора спати» та «розбуди всіх» після того, як ви скажете «Hey Google, трансляція». Коли ви в машині по дорозі додому, спробуйте використати стандартну фразу «OK Google, транслюй, я скоро буду вдома».

FAQ

 • Чи можуть мої пристрої Google Home спілкуватися між собою?

  Ваші пристрої не підключаються безпосередньо один до одного. Натомість пристрої спілкуються через службу Nest. Наприклад, коли один пристрій виявляє зловмисника, він надсилає сигнал тривоги в службу Nest, яка потім вмикає вашу камеру безпеки та передає відео на ваш телефон.

 • Чи можу я розмовляти з кімнати за допомогою Google Home?

  Якщо ви хочете зайти на один динамік Google Home, підключіть Google Meet до свого облікового запису Google. За допомогою Google Meet ви можете телефонувати зі свого смартфона на будь-який пристрій Google Home. Коли пристрій дзвонить, хтось має відповісти на дзвінок, перш ніж ви зможете розмовляти через пристрій.

 • Чи можу я відтворювати або транслювати музику на кількох пристроях Google Home?

  Так, але спочатку ви повинні створити групу колонок у додатку Google Home. Потім, щоб за допомогою голосу передавати музику з програм із підтримкою Chromecast, скажіть, наприклад, «Грай класичний рок на спікерська група