Saltar al contenido

Як використовувати iPad із телефоном Android

27 de abril de 2023

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Apple не пропонує систему для зв’язку пристроїв iPad і Android.
 • Ви можете синхронізувати дані між двома пристроями за допомогою програм сторонніх розробників, таких як Dropbox і Google.
 • Вам потрібно буде ввійти в обліковий запис Google або Dropbox на обох пристроях, щоб обмінюватися даними між ними.

У цій статті пояснюється, як синхронізувати дані між телефоном Android і iPad.

Чи можете ви підключити телефон Android до iPad?

Коротка відповідь тут: ні, ви не можете. Офіційно Apple не пропонує жодного способу підключення iPad до телефону Android. Оскільки телефони Android не є частиною екосистеми Apple, вони не можуть скористатися перевагами iCloud та іншими функціями Apple. Однак те, що ви не можете офіційно пов’язати ці два пристрої, не означає, що ви не можете обмінюватися даними між двома типами пристроїв. Натомість вам потрібно буде налаштувати сторонні програми та завантажити в них свої дані.

Як синхронізувати свій iPad і телефон Android із Google

Одним із найпростіших і найдешевших способів синхронізації телефону Android і iPad є використання Google Workspace. До цього набору входять Google Документи, Google Таблиці, Google Диск і Google Фото. Компанія пропонує кілька різних рівнів для тих, кому потрібно більше, ніж вільно відведений простір для зберігання. Ви також можете синхронізувати всі свої фотографії з Google Photos, щоб мати до них легкий доступ як на телефоні Android, так і на iPad. По-перше, вам потрібно буде встановити програми Google на свій телефон і iPad. Ви можете знайти ці програми в Play Store та App Store. Можливо, на вашому телефоні Android уже є Диск Google, Документи, Таблиці та Фотографії. Якщо ні, знайдіть кожну програму у відповідному магазині програм свого пристрою та завантажте її. Після встановлення програм увійдіть у свій обліковий запис Google. Потім програма почне синхронізувати вміст з вашого телефону Android і iPad у хмару. Ви можете отримати доступ до даних з будь-якого пристрою, увійшовши в обліковий запис Google. Вам потрібно зберегти будь-які документи, які ви хочете синхронізувати між ними, на Диску Google. Щоб зберегти файли на Google Drive, виконайте наведені нижче дії.

 1. Відкрийте програму Google Drive на своєму телефоні iPad або Android. Процес буде однаковим для обох.

 2. Далі знайдіть папку, у яку потрібно зберегти файл. Виберіть папку.

 3. Торкніться значка плюса в нижньому правому куті, щоб відкрити меню параметрів.

 4. Виберіть Завантажити файл.

 5. Тепер знайдіть файл, який потрібно завантажити на Диск Google. Інтерфейс цієї частини може виглядати інакше на iPad, ніж на телефоні Android, але вони обидва працюють однаково.

  Програма Google Drive на Android із виділеними файлами та завантаженням

Використовуйте Google Фото з Android і iPad

Вам також потрібно буде налаштувати синхронізацію з Google Photos, якщо ви хочете використовувати це для резервного копіювання фотографій. Це можна швидко зробити, використовуючи наведені нижче дії.

 1. Відкрийте Google Фото.

 2. Торкніться значка свого облікового запису у верхньому куті екрана.

 3. Виберіть Налаштування фотографій.

 4. Далі натисніть Резервне копіювання та синхронізація.

 5. Увімкніть резервну копію та синхронізацію на телефоні iPad і Android.

  Програма Google Диск на Android із виділеними параметрами фотографій, резервним копіюванням і синхронізацією та перемикачем

Програми Google є одним із найпростіших методів синхронізації даних, якими ви обмінюєтеся між iPad і телефоном Android. Однак він не пропонує можливість синхронізувати текстові повідомлення чи журнал контактів. На щастя, якщо ви створюєте будь-які документи чи файли за допомогою Google Документів, Таблиць або будь-якої іншої підключеної програми Google, вони автоматично синхронізуватимуться між вашими пристроями.

Як синхронізувати свій телефон Android і iPad за допомогою Dropbox

Dropbox відображається в розташуванні файлів на iPad

Іншим зручним додатком для хмарного зберігання є Dropbox. Як і в програмах Google, ви матимете доступ до виділеного обсягу пам’яті в Dropbox безкоштовно. Однак ті, кому потрібно більше пам’яті, можуть підписатися на одну з місячних підписок компанії. Ви можете почати, зареєструвавшись на веб-сайті Dropbox. Після реєстрації завантажте Dropbox на свій телефон Android і iPad. Щоб синхронізувати файли між ними, потрібно виконати наведені нижче дії.

 1. Відкрийте Dropbox і торкніться значка плюса.

 2. Виберіть Створіть або завантажте файл.

  Програма Dropbox на Android із виділеним знаком «плюс» і «Створити» або «Завантажити файл».

 3. Далі виберіть Завантажте файли зі списку опцій.

 4. Виберіть файл, який потрібно завантажити та синхронізувати з Dropbox. Після синхронізації ви зможете отримати доступ до файлу як на iPad, так і на телефоні Android.

  Програма Dropbox на Android із виділеними файлами та файлами для завантаження

Налаштуйте резервне копіювання камери в Dropbox для Android та iPad

Хоча більшість файлів потрібно синхронізувати вручну, ви можете налаштувати автоматичне резервне копіювання камери за допомогою Dropbox.

 1. Відкрийте програму Dropbox на телефоні iPad або Android. Вам потрібно буде налаштувати його на обох пристроях.

 2. Торкніться Обліковий запис у нижньому рядку програми.

 3. Знайдіть і виберіть Завантаження з камери варіант.

 4. Торкніться Резервне копіювання всіх моїх фотографій щоб активувати автоматичну синхронізацію фотографій Dropbox. Ви можете додатково налаштувати, які фотографії ви хочете створити резервну копію, використовуючи список параметрів на цій сторінці. Однак найпростіший спосіб — створити резервну копію всіх ваших фотографій.

  Додаток Dropbox на Android із виділеними обліковим записом, завантаженнями з камери та резервним копіюванням моїх фотографій

Dropbox також пропонує програми для iOS та Android, що означає, що ви можете переглядати всі свої файли як на телефоні Android, так і на iPad. Це повинно полегшити переміщення речей, коли вам це потрібно. Єдиним мінусом тут є те, що вам доведеться створювати папки та впорядковувати все самостійно, тоді як вбудовані функції синхронізації, які Apple пропонує з iCloud, оброблятимуть усе автоматично.

FAQ

 • Як синхронізувати календар телефону Android з iPad?

  Завантажте програму Календар Google на свій телефон iPad і Android. Увійдіть на обох пристроях за допомогою облікових даних свого облікового запису Google. Усі ваші події будуть синхронізовані між вашими пристроями.

 • Як синхронізувати свій iPhone з iPad?

  Щоб синхронізувати ваш iPhone і iPad, ви будете використовувати iCloud. ВІДЧИНЕНО Налаштування на одному пристрої торкніться свого імені та виберіть iCloud. Увімкніть перемикачі поруч із кожною категорією програм, які потрібно синхронізувати між вашим iPhone і iPad. Торкніться Пошта > Облікові записи і переконайтеся, що ваші облікові записи електронної пошти налаштовано правильно на обох пристроях.