Saltar al contenido

Як використовувати iPhone Photo Burst

13 de julio de 2021

Режим фотозйомки iPhone дозволяє робити багато фотографій, натискаючи та утримуючи кнопку спуску затвора. Це ідеальний варіант для зйомки дій, зйомки саме тих відвертих зображень та пошуку потрібної фотографії з важливого моменту. Режим iPhone Burst може навіть покращити вашу фотозйомку. Інформація в цій статті стосується iPhone, на яких встановлені iOS 13, iOS 12 та iOS 11.

Змістовий покажчик

Що таке режим iPhone Photo Burst?

Режим серійної зйомки – це функція, вбудована в програму Камера, яка завантажується на iPhone та iPad. Це дозволяє робити безперервний потік фотографій, просто натискаючи та утримуючи кнопку спуску затвора. Це приголомшливо для зйомки екшн-ситуацій у ситуаціях, коли ви не можете ідеально натиснути кнопку спуску затвора. Режим серійної зйомки робить 10 фотографій в секунду і дозволяє робити практично необмежену кількість фотографій. Після того, як ви зробили фотографії в режимі iPhone Burst, ви можете переглянути їх і зберегти лише ті фотографії, які хочете.

Як використовувати iPhone Burst Mode

Використовувати режим Photo Burst на iPhone або iPad просто. Просто виконайте такі дії:

 1. Відкрийте Камера додаток. Це можна зробити на екрані блокування або на головному екрані.

 2. Використовуйте повзунок під зображенням, щоб вибрати стандартний Фото або Площа формат для ваших зображень. Режими фото та квадрат – це єдині режими, які підтримують функцію серійної зйомки.

 3. Натисніть і утримуйте кнопка спуску затвора коли ви будете готові почати фотографувати. Поки ви утримуєте кнопку спуску затвора, програма Камера робить 10 фотографій в секунду. Лічильник над кнопкою спуску затвора повідомляє, скільки зображень ви зробили.

  Ви також можете робити фотографії у режимі серійної зйомки, натискаючи та утримуючи будь-яку кнопку гучності.

 4. Закінчивши фотографувати, відпустіть кнопку спуску затвора.

Цікаво, чи можете ви вимкнути режим серійної зйомки? Відповідь – ні, але є обхідний шлях. Режим серійної зйомки не може працювати, коли увімкнено спалах камери. Отже, якщо ви хочете вимкнути режим серійної зйомки, увімкніть спалах для своїх фотографій, і ви будете робити лише одне зображення за раз.

Як вибрати режим серійної зйомки, які ви хочете зберегти

Після того, як ви зробили 10 або 20 або 100 (або більше) фотографій у режимі iPhone Burst, ви, ймовірно, хочете вибрати зображення, щоб зберегти та видалити решту. Ось як:

 1. Торкніться ескізу фотографії в нижньому лівому куті програми Камера після того, як зробите фотографії в режимі серійної зйомки. Набір фотографій у режимі серійної зйомки відображається у програмі Камера як одне зображення, за винятком тексту у верхній частині екрана, на якому написано Серія (xx фото).

 2. Торкніться Виберіть.

 3. Проведіть пальцем вбік, щоб переглянути всі фотографії, зроблені в режимі серійної зйомки. Торкніться значка коло на фотографіях, які ви хочете зберегти, щоб поставити на них галочку.

 4. Коли ви переглянули всі зображення в режимі серійної зйомки та торкнулися потрібних, торкніться Готово.

 5. Виберіть будь-який Зберігайте все або Зберігати лише вибране, які саме ви перевірили на екрані підтвердження, що з’явиться.

  Додаток камери, що показує вибір серійних фотографій та способи їх вибору

Після того, як ви зробите вибір, усі фотографії, які ви вирішили не зберігати, видаляються з вашого iPhone. Передумайте після видалення деяких фотографій у режимі серійної зйомки? Дізнайтеся, як зберегти видалені фотографії, у розділі Як відновити видалені фотографії з iPhone.

Як переглядати фотографії у режимі серійного зйомки в додатку iOS Photos

Хочете повернутися назад і переглянути фотографії у режимі серійної зйомки, зроблені вами раніше? Усі збережені фотографії у режимі серійної зйомки зберігаються у власному альбомі програми iOS Photos. Ось як їх знайти:

 1. Торкніться значка Фотографії додаток, щоб відкрити екран «Фотоальбоми».

 2. Проведіть пальцем вниз до Типи носіїв розділу та натисніть Сплеск для перегляду наборів фотографій у режимі серійної зйомки на iPhone.

 3. Торкніться одного з наборів, щоб переглянути зображення та видалити або зберегти потрібні зображення.

  iPhone демонструє альбом Bursts у програмі Photos