Saltar al contenido

Як використовувати iTunes на зовнішньому жорсткому диску

12 de mayo de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Підключіть зовнішній жорсткий диск до основного комп’ютера та створіть резервну копію бібліотеки iTunes на зовнішньому диску. Закрийте iTunes.
 • Постривай Варіант (Mac) або Shift (Windows) та запустіть iTunes. Виберіть Виберіть Бібліотека. Перейдіть до резервної копії iTunes на зовнішньому диску.
 • Коли ви знайдете папку (Mac) або файл із назвою бібліотека iTunes.itl (Windows), клацніть Вибирайте (Mac) або гаразд (Windows).

У цій статті пояснюється, як використовувати iTunes на зовнішньому жорсткому диску для вирішення проблеми нестачі місця на основному жорсткому диску. Ви зможете зберігати та отримувати доступ до своїх величезних бібліотек iTunes легко та доступно.

Використання iTunes на зовнішньому жорсткому диску

Щоб зберегти та використовувати бібліотеку iTunes на зовнішньому жорсткому диску, виконайте такі дії:

 1. Знайдіть і придбайте зовнішній жорсткий диск, який відповідає вашому ціновому діапазону і значно більший, ніж ваша поточна бібліотека iTunes. Вам знадобиться багато місця, щоб вирости, перш ніж вам потрібно буде його замінити.

 2. Підключіть новий зовнішній жорсткий диск до комп’ютера, на якому знаходиться бібліотека iTunes, і зробіть резервну копію бібліотеки iTunes на зовнішньому жорсткому диску. Скільки часу це займе, буде залежати від розміру вашої бібліотеки та швидкості роботи вашого комп’ютера / зовнішнього жорсткого диска. Можливо, вам знадобиться аутентифікація, щоб зробити копію вашої папки iTunes; вперед і зробіть це.

 3. Закрийте iTunes.

 4. Утримуйте клавішу Клавіша опцій на Mac або Клавіша Shift у Windows та запустіть iTunes. Утримуйте цю клавішу, поки не з’явиться вікно з проханням про це Виберіть бібліотеку iTunes.

 5. Клацніть Виберіть Бібліотека.

 6. Перейдіть за комп’ютером, щоб знайти зовнішній жорсткий диск. На зовнішньому жорсткому диску перейдіть до місця, де ви створили резервну копію бібліотеки iTunes.

 7. Коли ви знайдете цю папку (на Mac) або файл із назвою бібліотека iTunes.itl (у Windows) клацніть Вибирайте на Mac або ОК у Windows.

 8. iTunes завантажить цю бібліотеку та автоматично налаштує її налаштування, щоб зробити папку iTunes за замовчуванням під час її використання. Припускаючи, що ви виконали всі кроки в процесі резервного копіювання (найголовніше консолідації та організації бібліотеки), ви зможете використовувати свою бібліотеку iTunes на зовнішньому жорсткому диску так само, як це було на вашому основному жорсткому диску.

На цьому етапі ви можете видалити бібліотеку iTunes на головному жорсткому диску, якщо хочете. Однак, перш ніж це зробити, переконайтеся, що все з вашої бібліотеки iTunes перенесено на зовнішній диск, або що у вас є друга резервна копія, про всяк випадок. Пам’ятайте, коли ви видаляєте речі, вони назавжди зникають (принаймні, не перезавантажуючи покупки з iCloud або наймаючи компанію з відновлення дисків), тому переконайтеся, що у вас є все необхідне, перш ніж видаляти.

Поради щодо використання iTunes із зовнішнім жорстким диском

Хоча використання бібліотеки iTunes на зовнішньому жорсткому диску може бути дуже зручним з точки зору звільнення місця на диску, воно також має деякі недоліки. Щоб впоратися з ними, ось кілька порад, які ви хочете пам’ятати:

 • Якщо ви видалите бібліотеку iTunes на основному жорсткому диску, у вас не буде музики, відео чи інших файлів iTunes, коли зовнішній жорсткий диск не підключено. Це може бути нормально, якщо у вас iPod або iPhone, але якщо ні, можливо, це біль.
 • Під час синхронізації iPhone, iPod або iPad переконайтеся, що спочатку підключено зовнішній жорсткий диск. Оскільки ваша бібліотека iTunes живе на зовнішньому диску, при спробі синхронізувати ці пристрої вони шукатимуть цей диск. Якщо вони не знайдуть, синхронізація буде брудною або проблематичною.
 • Подумайте про те, щоб вимкнути функцію автоматичної синхронізації в iTunes, щоб уникнути такої проблеми.
 • Якщо ви синхронізуєтеся з основним жорстким диском або купуєте / завантажуєте елементи на основний жорсткий диск, ви можете легко додати їх на зовнішній жорсткий диск наступного разу, коли його підключите. В такому разі,

Як підключити зовнішній жорсткий диск на iTunes

 1. Постривай Варіант або Shift при запуску iTunes.

 2. Виберіть бібліотеку iTunes на зовнішньому диску.

 3. Далі перейдіть до Файл > Бібліотека > Організувати бібліотеку.

  Організувати бібліотеку ... у меню Файл, меню Бібліотека на macOS

 4. У вікні, що з’явиться, переконайтеся, що встановлено поле поруч Консолідувати файли клацається.

  Консолідуйте файли в iTunes

 5. Клацніть гаразд. Це призведе до копіювання нових файлів, доданих до бібліотеки iTunes основного жорсткого диска, на зовнішній жорсткий диск.