Saltar al contenido

Як використовувати Kindle для безкоштовної електронної пошти в дорозі

20 de abril de 2021

У цій статті

Перевірити електронну пошту на Kindle можна за допомогою експериментального веб-браузера. Браузер Kindle безкоштовний, якщо ви перебуваєте в США і не завантажуєте вкладення. Вкладені файли платять за передачу Whispernet, і їх неможливо прочитати на пристрої. Інструкції в цій статті стосуються всіх електронних читачів Amazon Kindle, включаючи Kindle Paperwhite та Kindle Oasis.

EThamPhoto / Getty Images

Змістовий покажчик

Як перевірити свою електронну пошту на Kindle

Перш ніж почати, переконайтеся, що ваш Kindle підключений до мережі (або Wi-Fi, 3G, або 4G). Для поточного покоління до 4-го покоління Kindle:

  1. Увімкніть бездротову мережу. Йти до Налаштування > Усі налаштування > Бездротовий, а потім вимкніть Режим «у літаку перемикач, якщо це необхідно. Можливо, вам доведеться піти в Мережі Wi-Fi і виберіть доступну мережу для використання.

  2. Виберіть Додому.

  3. Виберіть меню з трьома крапками у верхньому правому куті браузера, а потім виберіть Експериментальний браузер.

  4. Введіть URL-адресу свого постачальника послуг електронної пошти в адресному рядку браузера.

Перевірте електронну пошту за допомогою браузера Kindle

Після того, як ви увійдете до свого облікового запису, експериментальний веб-браузер Kindle добре зробить рендерінг макета, принаймні за допомогою Gmail та Yahoo Mail. Якщо елементи замалі для зручності навігації, збільшуйте або зменшуйте пальцями так само, як читання електронної книги. Оскільки Kindles не має миші, використовуйте або палець, або вказівник. У старих Kindles використовуйте навігаційну кнопку, щоб перемістити курсор до активного елемента на дисплеї (наприклад, до панелі URL-адрес). Коли ви знаходитесь у редагованому елементі, курсор змінюється на вказівний палець. На даний момент ви можете використовувати клавіатуру Kindle або цифрову клавіатуру для введення інформації. Поза обмеженнями на вкладення ви також можете надсилати електронні листи з Kindle. За допомогою пальця введіть або за допомогою навігаційної кнопки перемістіть курсор до кожного вікна (поки піктограма не стане вказівним пальцем), а потім введіть. Якщо ви використовуєте поштовий клієнт POP, Kindle не є точно налаштованим для запуску стороннього програмного забезпечення. Однак, якщо ви пересилаєте електронну пошту на веб-клієнт, такий як Gmail, ви можете тимчасово отримати до неї доступ за допомогою Kindle.

Як перевірити свою електронну пошту на старіших Kindle

Етапи завантаження браузера трохи відрізняються від покоління 3 та попередніх версій Kindles:

  1. Натисніть кнопку Меню на клавіатурі.

  2. Використовуйте навігаційну кнопку для вибору Увімкніть бездротову мережу.

  3. Натисніть Меню, потім виберіть Експериментальний.

  4. В Basic Web розділ, виберіть запустити браузер. У Kindles старше 4-го покоління деякі сторінки можуть мати проблеми із завантаженням через проблеми безпеки.

  5. Введіть URL-адресу свого постачальника послуг електронної пошти в адресному рядку браузера.

Закладка електронної пошти

Перебуваючи на екрані входу в обліковий запис електронної пошти, перейдіть до меню браузера ( три вертикальні крапки) та виберіть Додати цю сторінку в закладки. У 3-му поколінні та старших версіях Kindles виберіть Меню > Додати цю сторінку в закладки. Наступного разу, коли ви входите у свою електронну пошту на Kindle, вам не потрібно буде вводити URL-адресу сайту.

Де @ на клавіатурі Kindle?

Кіндели, які старші за 4-те покоління, мають фізичні клавіатури, і важко знайти символ @. Щоб знайти знак @, натисніть SYM і за допомогою навігаційних кнопок виберіть @ зі спливаючого меню.